לחברי SVF

MarcoCohen

New member
לחברי SVF

עמי נתנאל מורן ואמיר רק רוצה להגיד לכם מצטער על מה שקרה לא היה לי קשר ולא ידעתי כלום על התקיפה עמי זה שחקן שאני איתו עוד מהעולם ה-1 מורן ונתנאל זה שחקנםי שאיתי מהיום ה-1 של UIF וכנל אמיר שיש לי אליו כבוד עצום בכל מקרה לא ידוע את הסיבות תקיפה ולמה תקפו ומתי תקפו וכל החרא ולא מעניין אותי רק רוצה להגיד מצטער לשחקנים האלו שבישבילי הם מלכים והמסנג'ר שלי נופל לא יודע למה זה ככה שלאת חשבו שאני משנה אי פיי כמו משוגע או משהו בכל מקרה רוצה להגיד מצטער מהצד האישי שלי חבל לי על מה שקרה
מצטער שוב מרקו.

SpartaStyle

New member
על הזין SVF ../images/Emo12.gif

את העציצה היחידה במשחק הזה הם הורידו ואפילו לא ידעתי שיש מלחמה

SpartaStyle

New member
האמת אין לי מושג.. השם בחתימה

ביזבזתם מדינות וכוח על מדינה שפעם בשבוע מישהו נכנס אליה אם יש תורים בונה אם לא אז חוזר בשבוע הבא אבל זה לא ייגמר בזה..

BoInG007

New member
ספרטה גימסון עלי :)

לא נורא אתה מוזמן לבוא ולהחזיר לי

SpartaStyle

New member
כמו שאמרתי למעלה

בכלל לא שיחקתי במשחק,הייתה לי מדינה אחת וגם היא עציצה רוב הסיכויים שבכלל לא הייתי תוקף אותכם גם אם הייתי יודע על המלחמה חחחחח אבל בסוף אני תמיד מחזיר

BoInG007

New member
מחכה לתגובה אח שלי

כמו שרשמתי אין מיונים זה שהמנהלים שלך נכנסו לחופשה כבר לפני יומיים חלקם ולא דאגו להודיע לך אל תאשים אותי שהיית מטרה נאה ביותר לחיסול :) לפחות מישהו מהאיחוד דאג לתקוע את אלון חעחע

SpartaStyle

New member
לעעע לא מאשים אף אחד

אני מספיק ותיק במשחק הזה וזאת כולה מדינה אני (מספיק) יודע מזה מלחמה למרות שאני חושב שהיא די מיותרת סתם בזבוז כוח של ישראלים על ישראלים

BoInG007

New member
לא נורא מרקו אני בינתיים נהנה פה

כמו שאמרתי לך אני לא אשלח עליך טילים :) השאר חוץ ממי שיודע שלא יקבל יקבלו אלי אתה נכנסת לרשימה של הכן מקבלים :)

nc92

New member
אבל תאכלס אני לא מאשים אותו

גם עליו עבדו לא רק עלינו

עמי1986

New member
מרקו

עם כל מה שהיה אתה יודע שאני אוהב אותך כולה משחק אני כבר ממזמן הודעתי שגם אם אני נכנס לשחק לא מעניין אותי מדינות מעניין אותי האקשן אז תודה לאיחוד שסיפק את זה...

למעלה