לזכר אבי...

*הקשתית

New member
לזכר אבי...

ולפני כל שנה חדשה, שמורה לנו על התחלות חדשות, יש בליבי עצב נורא. לזכרו. על קברו,משקיפה אני כל לילה. תחת אבן קרה. תחת כיפה לבנה. שוכב הוא לבדו. ובנשמתו, עוטף הוא סביבנו הילה. הילה ,אשר עוטפת ומלווה. לעיתים ,צורבת הדמעה, ומחלחלת אל תוך ליבנו, מחלחלת מבעד למצבה. פעם עצובה היא, ופעם שמחה. למגע ידך, עורגת היא. וסלסול תפילותיך בערב חג. למשמע צחוקך, אערוג עד יום מותי. ולזכרך אדליק נר, ואנצור בזכרוני. זכורונות יפים מבית אבי. ========================= חג שמח לכולם

מילי**

New member
לקשתית מרגש מקסנדרה

לקשתית היקרה לו רציתי לכתוב על אבי, לא הייתי כותבת יותר טוב, ריגשת אותי עד דמעות, הזכרת לי את אבי,,,, וכן לפני החגים אנחנו נזכרים בהורים שאינם עוד איתנו. שתהייה לך שנה טובה טובה וכל מה שאת מאחלת לעצמך שיתגשם. ממני באהבה קסנדרה

*הקשתית

New member
קסנדרה יקירה...

תודה על ההזדהות, עם כל הצער והכאב. תודה על העידוד התמידי, עם כל שמחת לבך. ולוואי ותהא זו שנה טובה ומאושרת לכולנו. שנה פוריה,מוצלחת ושמחה יותר. בידידות רבה, נחמה.

קשתית...

רעד עבר בליבי, המחשבה מה הייתי עושה בלי אבי כמה כאב יש בשירך... הלוואי והייתי יכולה למחות אותו מליבך והרגש והמחשבות... נשארו הזיכרונות. נחמה מאחלת לך רק טוב ! חג שמח !

קרן אור

New member
אין מילים

אין לי מילים לבטא את תחושתי כעת לאחר קריאת השיר. רק אומר לך שגם לי קשה לנשום בימים אלה, בדיוק מאותה סיבה. ולמרות שנראה לפעמים שעל פני השטח הכל על מי מנוחות, רק אני יודעת שבפנים, יש הר געש שפורצים ממנו געגועים אין ספור.נראה לי שאת קצת יותר ``ותיקה`` ממני בהתמודדות הזו,אז אולי תאמרי לי, איך מצליחים אי פעם ללמוד לחיות עם זה? קרן

הדסה

New member
קשתית יקרה. הדסה.

עליי לומר שכאשר קראתי את השיר שלך עלו בי שתי תחושות. האחת הינה תחושת הכאב והצער, החלל והריק - תחושות הכיליון. ואילו השנייה הייתה עמוסה ניחוח חמים של בית, ססגוניות של ילדות ותיאור של דמות נפלאה. אני מקווה שתצליחי להתחבר לצד המאושר, זה שאומר: ``היה לי אבא נפלא``. מאד יכול להיות שהדרישה שלי מוגזמת. אם כן, סילחי לי. מאחלת לך רוב טוב של חיות וצמיחה! הדסה.

למעלה