לזייף כמו בסרט / קרן צור

טוסקה

New member
לזייף כמו בסרט / קרן צור

הדיון של "תאמין/ת'מין לי" הזכיר לי משהו שכתבה קרן צור: "אתם זוכרים את הסרט עם הבלונדינית החמודה, את הסצנה המפורסמת של זיוף אורגזמה במסעדה? זה היה שובר קופות, הצלחה עצומה רק אני לא הבנתי על מה המהומה - מה ההתלהבות, על מה כל העניין אני רואה אנשים מזייפים כל הזמן... ולא רק אורגזמות או מין - אנשים מזייפים בתחומים שקשה להאמין הם מזייפים התאהבות, ואחר כך מתחתנים מתרגלים לזיוף וכמעט מאמינים שהם מרוצים בחיי הנישואין ואוהבים את האישה אבל הם לא ידעו "שמתחתנים" גם עם התחושה שמתלווה לכל זיוף, גם למדוייק ואיכותי תחושה של החמצת ה"דבר האמיתי" לזייף אורגזמה זה רק לעשות קולות ולגנוח לזייף חיים שלמים צריך הרבה יותר כוח... הם הולכים לראות את הסרט, וכשהאורות כבים הם ממשיכים לזייף בסרט בו הם מככבים." עד כאן השיר של קרן צור... ואני מוסיפה: כמו שהיה ז'וז'ו חלסטרה אומר "ותחשבו על זה"....

טוסקה- חושבת על זה כל הזמן

ראי את שכתבתי היום תחת הכותרת "אילו" ואני כבר לא יודעת מה הזיוף ומה האמת ואת התשובה כנראה שלא נדע לעולם. אהבתי טוסקה. תודה.

שרונהה

New member
את כל כך צודקת טוסקה

לצערינו, עדיין, אנשים מזייפים את החיים....... ואם כל אחד מאיתנו יסתכל טוב טוב על הרצונות שלו מול המעשים.... נמצא כי חיינו מלאים בזיוף....... וחבל.....

ברבארה

New member
טוסקה זה בדיוק זה,למה לזייף?

שאפשר פשוט לרמות אפילו במצח נחושה !

למעלה