לורדון

לורדון

הצצתי בכרטיס האישי שלך ולא מצאתי כלום למעט הכינוי שבחרת. האם תואיל בטובך לספר לי (או למי המעוניין) קצת על עצמך? 1.גיל 2.עיסוק האם אתה עוסק באחד מתחומי המדע? אם כן, במה? תודה גילי: 39 עיסוקי: מחשבים, עצמאי.

Governor

New member
בס"ד. מדוע עליך להתיחס למאפיינים

שלי? התיחס לדברי. טען נגדם. הפרך אותם.

סתם מתוך סקרנות ותו לא.

קצת מושג מאד כללי על בן שיחי. גיל + עיסוק? מה גרם לך להיבהל כל כך? קודם שאלת אותי אם אני לומד בישיבה, עניתי לך שלא, וזה כמובן עזר לך במשהו בכדי להבין עם מי אתה משוחח. מן הסתם זה היה חשוב לך (לא משנה עד כמה) מספיק בכדי לשאול. "מדוע עליך להתיחס למאפיינים שלי" <-- ? = "התיחס לדברי. טען נגדם. הפרך אותם" נאה דורש נאה מקיים.

Governor

New member
בס"ד. אין בעיה. הסקרנות מובנת, אלא

שאני שומר בקנאות על אנונימיותי...

ובכל זאת

פרטים כללים כמו גיל ועיסוק עדיין תישאר בחזקת אנונימי. בוא נבדוק: אני בן 39. עיסוק, מחשבים, עצמאי. חשוף אותי מאנונימיותי.

Governor

New member
בס"ד. הפרטים שגלית על עצמך אכן

אינם מסגירים דבר, עד כמה שאני יכול לראות.

הממ...

מה אתה מנסה לרמוז? שדבריו אינם ראויים כי אולי הוא קטן וחסר ניסיון ממך? אם אתה טוען לנסיון וחכמה, באיזה תחום במחשבים אתה עוסק? טכנאי מחשבים (כך הבנתי מדבריך בפורום שינוי)... למה אתה כותב את התואר הנכבד
: "עצמאי במחשבים" במקום "טכנאי מחשבים עצמאי"? ולמה שלא תכבד את פרטיותו אם רצונו בכך? אם הוא ורדון שואל מישהו שאלה אישית והמישהו מסכים לענות, זה לא אומר שעכשיו ורדון חייב לוותר על פרטיותו...

תמיד ימצא החמור הקופץ בראש

מאימתי אתה משמש כסניגורו של ורדון? 1.איני מנסה לרמוז לכלום. 2.מעולם לא טענתי לחוכמה יתרה. להבדיל ממך ולשכמותך ואלו שאתה מנסה להגן עליהם ללא בקשה מפורשת מהם. אלא אם כן הם באמת מוגבלים הזקוקים להגנתך. 3.עצמאי, מחשבים. אינו תאר נכבד כדבריך, אלא הגדרה קצרה וקולעת לעיסוקי. אם הבנת מזה שמדובר בתחום החוכמה והתבונה לה זוכים יחידי סגולה, זבש"ך. 4.איך החכם מכל אדם הבין מדברי שאני טכנאי מחשבים? לא זכור לי אי פעם שדיברתי בהרחבה יתרה על עיסוקי. עכשיו, לך תטפס על עץ אחר מפני שאני לא ברמה שלך, כולי נרגש וליבי מחסיר פעימה על הכבוד לו זכיתי מכבודך. (אויש! מאיפה הטיפוסים האלה נוחתים עלינו?!)

Governor

New member
בס"ד. אני ממליץ שנחסוך כוחותינו

לויכוחים עצמם. הנסיון לתהות על קנקני לא היה פסול, אלא שאיני מעונין בדברים כגון דא. הדברים הנאמרים כאן צריכים להיבחן מצד תכנם והנמקתם ולא מכל צד אחר.

לא פגעת בשום נקודה רגישה

אני סתם אדם בעל פוביה מוזרה, עלוקותפוביה.

כן, כל הפוסל במומו פוסל...../images/Emo13.gif

ולהזכירך, אתה התחלת את השרשור הזה. טוב, כל אחד עם המאניות שלו...

למעלה