לוקה בשכלו אבוד מול דחפור בבריכת מכבי ברעננה

Citizen Y

New member
לוקה בשכלו אבוד מול דחפור בבריכת מכבי ברעננה

הארץ: 30 שנה עבד וגר שלמה תעיזי בבריכת מכבי ברעננה, אולם השטח נמכר לקבלן וייהרס. כשביקש פיצוי גם על אובדן ביתו, נענה כי זה לא מגיע לו http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1104592.html

הכתבת דברה איתי ביום שישי

אני קצת מאוכזבת מהלקוניות של הכתבה. יש כאן עניין מוסרי, חברתי ואנושי מהמדרגה הראשונה ואני זורקת לפתחינו את הכפפה: להתחיל מכאן קמפיין למען שלמה תעיזי (פופאי). שום עסקה לא תהיה כשרה בעיני ללא פתרון לאדם הזה שיפצה אותו על 30 שנה של עבודה בעבור 1000 ש"ח לחודש וחדר עלוב למגורים. מכבי מצטיירים בעיני בסיפור הזה כאגוד שאין לו זכות קיום, אם כך הוא מנצל וזורק אדם שכזה. אני פונה מכאן לעיריית רעננה לא לתת למכבי שום אדמה חלופית עד שלא יוכיחו כי פיצו עם תעיזי בעבוןר 30 שנות עבודה קשה ובדירה חלופית.

ATAF151

New member
הכי מרגיז זה ההיתממות של מזכיר מכבי

שכביכול בכלל לא יודע שפופאי גר שם כבר עשרות שנים. אם כי למען ההגינות גם הטענה של פופאי שהוא לא רוצה לגור בבית אימו הזקנה בעיר בגלל שהיא דתיה והוא לא, לא כל כך נשמעת כטענה רצינית. ובקיצור ההגיון אומר שמכבי צריכה לשלם לו פיצויי פיטורין על כל שנות עבודתו לא רק לפי השכר שקיבל אלא גם לפי שווי המגורים שקיבל בעצם כחלק מהשכר.

יקי 45

New member
חנה מהיותך מנהלת הקהילה הנוכחית

את מרשה לעצמך לרתוב כאן דברים שאינם נבדקים ואינם נכונים . ורק מתוך זה שהנך יכולה למחוק או לשכתב הודעות גם של אחרים .את עושה את אשר לדעתי אסור לעשות .. א. בשביל לשייך אותי למזכיר מכבי או לשייך אותי כשליחו של מכבי . ( לו רק היית בודקת במקצת את המצב אבל את לא ) ב. את אשר כתבתי אני בשרשור הקודם . אני בקלות יכול לגבות במסמכים כתובים . שגם אותם יכולת לבדוק .. אבל את לא ג. נוח לך לכתוב מעל דפי הפורום מהיותך המנהלת בעלת יכולת לנסות להכתיב את דעתך גם עם הי אינה נכונה אבל את כל הזמן חוזרת עליה בכל מיני צורות כתיבה. ד. את כבר מחליטה לפנות או מנסה לגייס תמיכה בפניה לרשות שלא תקצה קרקע למכבי . ושוב אינך בודקת לעומק את הדברים ה. לידיעתך ביני ובין אותו גורם המתקרה מזכיר מכבי . אין שום קשר פרט אולי לשם "מכבי" ו. אני לפחות מחזיק בדקומנטים המחזקים ו/או המאשררים את דברי בכל אשר כתבתי כאן בפורום. להבדיל אולי ממך ומכמה אחרים שזורקים כאן שמועות שלא בדוקות . ( אגב גם לאחרונה ראיתי את שלמה תעיזי (פופאי ) עדין מתפקד כשליח בכל מיני דברים וסידורים השייכים למכבי ) כך שניתן להבין שמכבי לא פיטרו או זרקו כלשון כמה ביטויים כאן את שלמה תעיזי (פופאי ) לכל הרוחות ואני אגב רוצה גם להאמין שמכבי כאגודה תמצא גם את פתרון המגורים החילופי לשלמה תעיזי ז. בהודעתך הינך מציגה אותי כנציג דוחה של מישהו שאישית אני לא מכיר ואת קובעת בכתיבתך עודותי עמדה מבלי שאת מכירה אותי בכלל, וכל זה בזכות שלקחת על עצמך לנהל פורום זה. צר לי לידע אותך .. אני חבר בכמה וכמה קהילות . ובשום מקום עדין לא נתקלתי בהנצחת הבינוניות כמו שהנך עושה כאן. וכשתרצי אי פעם לבדוק את הדברים לאשורם או לבדוק דברים לעומקם . אשמח לכוון ולהראות

יקי, דווקא היום, לאחר ארועי אמש

ההתייחסות האטומה והטכנוקרטית שלך לנושא האנושי לחלוטין של פופאי, אינה במקומה. אתה מגן בהתלהבות על זכותה של מכבי לנצל אדם ולזרוק אותו לכלבים? איכס. כן, בעיני זו גישה דוחה. אני לא מנהלת אתך דיון על כך אלא אומרת את דעתי, כבעלת מודעות חברתית אלמנטארית. לא מפתיע שהיא אינה מוצאת חן בעיניך. אם אינך מהצד של מכבי, הצלחת להפתיע אותנו עם הבקיאות, מראי המקום והמסמכים בהם אתה מגבה את דבריך. כפי ששמת לב - זו לא גישה שמישהו מהגולשים התלהב ממנה. אני מקווה שאכן שום גוף עירוני או אחר לא ידון עם מכבי על כלום לפני שהוכיחו ששילמו את מה שמגיע לו ודאגו לאבטחת קורת גג מכובדת לראשו.

יקי 45

New member
הנה שוב את מנסה להסיט את נושא הדיון...

אישית אני קובל על קביעתך עודותי כנציג דוחה של................................ ושוב את נאחזת במאמר של עיתון או בכתבה חד צדדית מבלי שנבדקים עובדות אני איני מגן על צד זה או אחר בנושאים שנכתבים בעיתון על ידי מי שאינו בודק את הדברים לאשורם ובטח לא מי שכותב ממי ששמע או ראה צד שלישי ורבעי. קבעת שאני נציג דוחה ... נוח לך וקל לך לכתוב זאת בפורום שאת מנהלת אותו. נוח לך להטיל סטיגמה במי שאינך מכירה. סגנון זה . שהנך מובילה מנציח את העליבות של הפורום אותו את מיצגת . ומאפשרת לך לכתוב כאן דברים שאינם בדוקים באם נוח וטוב לך עם מצב זה אשריך... לי זה רק מלמד מה הוא הפורום ולה הוא מובל ... ולא מוביל לא אתפלא באם ישנם מניעים נוספית להתנהלות הפורום כמו שהוא............................

יקי 45

New member
מכיוון שעובדות לא מענינות אותך

אלה שמועות בלבד ... ללא בדיקה ..ללא אישרור דברים .. אלה שמועות בלבד והרבה מפי אחרים ... זה רק מוכיח את אשר אמרתי על הנצחת הבינוניות ולכן .. היות ואת מתימרת לנהל פורום רציני . מין הראוי הוא שתנסי לבדוק דברים לעומקם . ולא להתיחס על סיפורי בדים . כ" כזה ראה וקדש " א. אני חושב שאת אינך ממלאת את תפקידך כראוי .כאן בקהילה . כמנהלת ... ב. את מתיחסת לשמועות כאילו היו עבדות . וזה שלעצמו לא יאה.. ובאמת אין זה משנה באיזה מילים יפות תעצימי תשובותיך. ואגב לא כל מי שדעתו אינה כדעתך הינו דוחה... אחרת ניתנת הזכות גם לאחר לחשוב ולכתוב את אשר יותר מאחד כאן , חושבים עליך ומותר לפחות במדינה דמוקרטית (ואני חושב שאני חי במדינה דמוקרטית ) לחשוב ולהביע דעה הנוגת את דעתך . מבלי שתנסי להדביק לאחר סטיגמות על פי ראות עיניך או כתיבתך........ אבל את בכל מצב תנסי להצדיק את מה שכתבת גם עם לפעמים מוכיחים לך שאינך צודקת....................

בדקתי לעומקם

ויש בידי את מכתב עוה"ד של תעיזי שנשלח למכבי, מכתב מפורט ומדוייק מאוד. שום שמועות - רק דברים שאתה אמרת והמכתב. וזה די הרבה.

יקי 45

New member
ואני מודיע לך שלא בדקת לעומק... אלו סתם דיבור

תעחזי שלמה החל לעבוד בבריכת מכבי רעננה הן כשליח והן בנקיון בשנת 1987...................................... ואז שולמ לו שכר והצאות וביטוח לאומי.... למיטב זכרוני זה גם מופיע בנירות של רו"ח תעיזי קיבל רשות ממנהלי הבריכה דאז לנוח בשעות המנוחה שאינו עושה את סיבוב הנקיון בחדר המנוחה ששם הייתה מיטת אלונקה על פי דרישות מד"א (ברשיון הפעלת בריכה ) שלמה היה עוזר למציל בניקוי יומי של הפילטרים . ומבצע ביקורת בחדרי השרותים. כמו כן שימש כשליח לדברי דאר. ( מעולם בזמנו לא עבד שלמה מעבר לשעת סגירת הבריכה + שעה אחת .... סגירת הבריכה בזמנו היתה 1800 ופעם בשבוע בשעה 2000... אז ענין 30 שנה כבר עומד בסימן שאלה........ היות שמשנת 1987 עברו כמה וכמה שנים .. ובהנהלת מכבי התחלפו כמה וכמה דמויות ניהול . מין הדין הוא לבדוק לפני שכותבים דברים שאינם בדוקים. שלמה תעיזי הגיעה למכבי לאחר שהיה כמה וכמה שנים עוזר או סבל של המחסני של הפועל רעננה בכדור רגל. ( סיבות עברתו למכבי מהפועל ) ידועות לשלמה תעיזי אבל כבר אמרתי זאת את מעדיפה להסתמך על שמועות על קטעי מכתב או על חצי כתבה בעיתון על סקוף עיתונאי שלא ניבדק למען גילוי נאות אין לקיום קשר עם מכבי והנהלתו פרט להיותי איש מכבי בנשמה. לך מכבי יכול להתצטיר כגוף אחר. (נצלן /מכוער/ לא חינוכי / לא ערכי וכד" ) אבל בין מה שאת חושבת ובין האמת המרחק רב אך שמתי לב כבר שמה שאינו מתאים לך ואינו משרת את שופרך עשוי להמחק..... וגם בשרשור זה נמחקה כאן הודעה של גולש מסוים. השיטה מוכרת

ATAF151

New member
אבל אתה מתכחש שהוא גר שם

כמעט כל מה שאתה כותב טוב ויפה, רק לעובדה אחת אתה ומזכיר מכבי מתכחשים, לעובדה שהוא גם גר שם וכולם יודעים את זה במשך השנים בהם הוא עבד שם. ועצם המגורים שלו שם בידיעה של כל העולם ובמשך שנים ארוכות קובעת דה פקטו שזה היה חלק ממשכורתו.

יקי 45

New member
אין לי ולא היה לי

שום קשר למה שאמר /עשה /הגיב מזכיר מכבי . אישית אני גם לא מכיר אותו . אני רק יכול לתת לך כאן עובדות על מה היה .. ואיך היה.. ואני כאן כותב ואומר לך דברים שהיו מעוגנים בכתובים .... שטח בריכת מכבי בעבר בשעה 2000 היה נסגר לחלוטין..................... מגרש הכדור סל שלידו היה ממשיך לפעול לטובת בני נוער וקבוצות . , לעיתים היו משאירים אור עד הבוקר . בעבר לא הייתה אפשרות מעבר בין המגרש לבריכה. , מה נעשה בהמשך השנים . אין לי אחריות על כך.... אני ערב לשנים בהם הייתי ואלו שנים עד 1990 כל מה שנכתב על השנים האלו כאן ואו בכול מקום אחר אין לו אחיזה במציאות .. וגם עם יצעקו עשרות אנשים וגם עם יכתבו זאת בכמה וכמה מקומונים ללא בדיקה מעמיקה עדין אין זה עושה זאת לנכון ..... יש עובדות ... יש מסמכים ... יש נירות עבודה .... יש פרוטוקולים .... השרשור בכללו כאן בפורום החל ממאבקה של משפחת רוהר על נדל"ן לצורך עשית רווח הון וגלש לתעיזי שלמה מסיפורי בדים של כתב זה או אחר והיות ואני מאמין במכבי .. ואיש מכבי אני בנפשי מילדותי .. אני מאמין שגם לנושא העסקתו . מגוריו. פיצוי כספי עם מגיע וכל יתר הזכויות שיהיו מוקנות לשלמה תעיזי יגיעו לפתרון צודק.... אבל העליהום בנתיים .. עלי.. על אגודת מכבי . על גוף שרובם כאן אינם מכירים .... זהו השמן המלבה את הלהבה...... ולזה חלק מהגולשים כאן ממתינים בקוצר רוח. חבל שכך הוא

ATAF151

New member
אין כאן עליהום

כל מה שאני טוען הוא שתעיזי גר בבריכה במשך שנים (אני לא יודע ספציפית לגבי עד 1990), ונכון לעכשיו מזכיר מכבי מתכחש לחלוטין לעובדה הזו. אני לא אומר שיש מסמך רשמי שנתן לו היתר לגור שם, אני רק טוען שבפועל הוא גר שם במשך שנים בידיעת כל העיר כולל מנהלי הבריכה, ולכן המגורים שלו היו למעשה חלק ממשכורתו.

פופאי בריכת מכבי

לידיעת כולם עורך דין ווינרוט יעקב מטפל בנושא שלמה תעיזי מר יואב מזרחי קיבל מכתב בנידון........

למעלה