לוצקי ירד למחתרת

לוצקי ירד למחתרת

לוצקי לאן נעלמת? רוצים לשמוע ומיד את תגובתך, לאור התצוגה הכושלת של קבוצת החלומות שלך. בינתים, אני מסמנת בהחלטיותV ליד המחזור השלישי, איך שאתם נראים, ירושלים עומדת לבצע בכם לינץ, תבוסה תהיה מילה עדינה מדי.

תבואי , יהיה כיף , אולי נפגש ונכיר

יותר לעומק אחד את השניה ואולי אף אבצע בך אני ``לינץ```. סתם , סתם , הכל בצחוק ובאהבה (-:

אשכולון

New member
עידו

עידו מה דעתך כעתונאי ספורט (לא כאוהד) על הפועל חולון. אני מבין שהבוסמן היוגוסלבי נחתך?!

איבאנוביץ נחתך.

ראפין למעשה לא שיחק כל המחצית השניה וישב על הספסל עם מגבת על הראש , ג`יי די סאנדרס עושה טעויות של טירון בהגנה ולא לוקח ריבאונדים ולגבי היוגוסלבי , אין מה להרחיב , הוא לא יהיה איתנו יותר. הבעיות המקצועיות הן קשות מאוד אבל הבעיה הגדולה יותר היא חוסר האיכפתיות. לא יכול להיות שטרוור ראפין מאסד כדור ולא טורח בכלל לרדת להגנה ועוד עושה את זה בהפגנתיות. לא יכול להיות שג`יי די סאנדרס בורח מהשיחה בסיום המשחק ומתעלם מחברי הנהלה שקוראים לו להכנס בחזרה לחדר ההלבשה. נקודת האור היחידה היא מרקוס ווילסון שהוא שחקן התקפה מצוין אבל גם הוא לוקה בעבודת רגליים חלשה מאוד בהגנה. לדעתי אין מנוס מהחלפת ראפין (לא בגלל שהוא לא רכז אלא בגלל האופי שלו) , סאנדרס בנוסף לאיבאנוביץ`. הבעיה היא המצב הבטחוני שימנע בשבועות הקרובים את הכוונה להחליפם.

אשכולון

New member
המצב הבטחוני

עד כמה שאני יודע. ואני כן יודע. סאנדרס וראפין רצו לעזוב כבר לפני כמה ימים. יתכן ולמצב הבטחוני היה קשר למשחקם הנרפה. גם זו דרך להפסיק חוזה ולקוות שישלחו אותך הביתה!?

התכוונתי שבגלל המצב הבטחוני

לא מעיפים אותם , חוששים שאף זר מחליף לא יסכים להגיע.

תגובה

הייתי במשחק הערב לכן אני מקווה שלא אכפת לך שאני גם מגיב, ואעשה זאת כאוהד כדורסל ולא כאוהד חולון: הפועל חולון בהרכב הנוכחי מועמדת ודאית לירידה. זה לא יאומן עד כמה ההרכב הזה חלש ועלוב. לחולון אין רכז. טרוור ראפין צריך ללכת הביתה או להשתפר ובאופן קיצוני. הוא לא רכז, הוא לא משחק כמו רכז, והאמת שגם בתור סקנד גארד הוא פשוט גרוע. הוא שחקן נמוך יחסית מוגבל התקפית, וחלש בהגנה. בקיצור, אכזבה גדולה במיוחד לאור הציפיות הגדולות. במשחקים הקודמים חולון עוד יצאה בכבוד בזכות וילסון הנפלא. אחרי המשחק נגד חיפה אמרתי שברגע שוילסון יתפוס יום פחות טוב זה יהיה בזיון. ואכן כך היה. וילסון לא הציג יכולת טובה במיוחד הערב (דבר שיכול לקרות לכל שחקן במיוחד לקלע חוץ), וחולון נראתה כמו קבוצת חובבים. היו רגעים במשחק שלא ידעתי אם לבכות או לצחוק. ובגלל שאני אוהד חולון אז הנטייה היתה לבכות. זה היה פשוט גועל נפש. לא האמנתי שזו הקבוצה שהולכת להתייצב עוד 4 ימים לפתיחת הליגה ביכולת הזו. אין לי מושג מאיפה הביאו את איבנוביץ אבל עכשיו אני כבר בטוח: או שעובר על הבן אדם משבר חמור או שהוא נקלע לספורט הזה בטעות. מעניין עוד כמה בזיונות נצטרך לסבול עד שבחולון יחליפו אותו. סאנדרס הוא סנטר נחמד. לא יותר מזה. הוא בטח לא מספיק טוב בקבוצה שמשוועת לשחקני התקפה נורמלים. פליישר לא מסוגל לעשות סל ממטר, בלול גם כבר לא יהיה סנטר העתיד, דניאל כבר מזמן לא אותו דניאל שאנחנו מכירים ומזרחי לא יציב מספיק. חולון קבוצה נמוכה מאוד. זה אומר בעיות קשות בריבאונד. ההגנה של חולון פשוט מסננת. ראפין שומר גרוע, וילסון שומר סביר לא יותר מזה. וגם שאר השחקנים לא ממש ראויים לתואר השריף. בתור אוהב כדורסל וגם בתור אוהד חולון אני מקווה שחולון תתעורר מהר, תחליף את איבנוביץ, תחליף את ראפין, ותתפלל לעוד עונת מוצלחת כמו העונות הקודמות. לצערי בהרכב הנוכחי חולון תזדקק לנס על מנת לא לרדת ליגה. אני ממש מתקשה להבין כיצד אנשי חולון ואוהדים מדברים על עונה גדולה ועל 1-4. עם איך שחולון נראית ומשחקת, מי שמדבר או חולם על 1-4 צריך להרגיש דיי מגוחך. אני מצטער שאני צריך להעביר כזו ביקורת על הקבוצה שאני אוהב כבר 15 שנה, אבל כבר הרבה זמן לא ראיתי משחק מביש ודוחה של חולון כמו מה שראיתי הערב.

לא להכנס לפאניקה.

גם אם לא נעלה ל- 1-4 אין לי ספק שנינצל ולגבי ראפין , הבעיה היא מנטלית , אין לי שום ספק בכך.

תגובה

עידו, אני לא בפניקה בכלל. אני רק אומר מה שראיתי ובצורה הכי אובייקטיבית שאפשר. 1-4? עידו אם חולון תישאר בהרכב הנוכחי שלה היא מועמדת ודאית לירידה. אם היא תחליף את הזרים היא צריכה להתפלל שהם יהיו מספיק טובים ושהקבוצה תתחבר מהר. אני לא בפניקה בכלל. אני סתם מרגיש חרא שהקבוצה שאני אוהד נמצאת במצב שיש לה שחקנים שאו שלא רוצים לשחק יותר טוב או שלא מסוגלים, אני כבר לא יודע מה הסיבה והאמת שלא ממש אכפת לי, ומצד שני יש לה בדיוק 4 ימים להחליף את אותם שחקנים. זה מצב קשה מאוד לכל קבוצה. ועידו, עוד מילה אחת על ראפין, כבר מהאימון הראשון התרשמתי שהוא פשוט בלון שנופח ולצערי צדקתי. אולי הוא שיחק בחוסר חשק היום, אבל גם כשהוא שיחק עם חשק הוא נתן משחקים גרועים. אני לא חושב שהבעיה רק מנטלית.

עו``ד לוצקי, אני מקוה שבלשכה לא

הציצו בהודעה שלך, כי עם טיעונים כאלו לא היית עובר את הבחינות. אני מבקשת ממך תגובה על התצוגות הכושלות של חולון, ואתה מפטפט על ``דייטים`` ולינצ`ים מפוקפקים.

לא יודע , נועה , הייתי בטוח שאת חמה

על דייט איתי כי ביקשת דין וחשבון על המשחק של חולון הלילה ודין וחשבון אני נותן רק לממונים עלי או לקרובים אלי ביותר ולפי מה שידוע לי את לא מnש ממונה עלי כך שחשבתי שאולי , את יודעת , נפגש על כוס קפה ונדון על כדורסל ועל דברים אחרים , חושבים לא פחות. make love , no war !

לא חמה ולא נעלים

בטח לא ברחובה של עיר. הדואר האלקטרוני שלי פתוח לקהל, גם להצהרות אהבה. אבקש ממך להימנע מכך בפורום, סבלתי מכך די והותר.

כי אין לי כסף לקנות (-:

והסיבה האמיתית, אני מגמגמת. לכן משתדלת להימנע משיחה ישירה באיסקיו, ומעדיפה את הדואר... (-;

יפה מאוד. דואר רצית , דואר

תקבלי (-: אגב , אני מקווה שאת יודעת להתחמק יפה גם בדברים שמחוץ לעולם הכדורסל.

למעלה