לוכדי עריקים

איזה כוסית..........

גם אם הייתה כוסית נראה לי שברגע שהייתה פותחת את הפה ושופכת את כל הטמטום שלה החוצה היא היתה מפסיקה להיות כוסית בשניה הזו

לעומת המרגליות שהפה שלך מפיק...

אתה בהחלט נשמע יותר דביל ממה שניסית להוציא אותה...

....זה כי אתה מכיר אותי...

בינתים אתה הוא זה שיוצא טמבל בצורה מטורפת אחרי כל הודעה שלך כאן.

PRINCESS GINA

New member
היי רפי...

יותר מידי על פעולתם של לוכדי עריקים, אני לא כל כך יכולה לספר, אבל אשמח לומר לך שהם יכולים להגיע מחודשיים לעריקות. ואין מצב שעריק בורח להם. אם הם מגיעים אליך לדירה, אתה כבר לא יכול לברוח. אולי משהו שכן יכול לשחק לטובתך זה שלוכדי העריקים בפגרה קצרה היות ואין מקום בכלא בגלל מבצע לכידת עריקים שהיה לפני 3 שבועות... עוד כשבועיים וחצי לערך הם יתחילו לעבוד בתכונת הרגילה.

אמ

יש ביום שלישי מבצע לכידת עריקים

PRINCESS GINA

New member
בוטל, בוטל!!!

הכלא על מצבה של יותר מ-600 עריקים כרגע! ביטלנו את המבצע!

PRINCESS GINA

New member
בין השאר...

לא כזאת שנותנת דוחות, זה לא מסמכותי אבל בהחלט מתעסקת בעינייני התיאום של הכלא מול לוכדי עריקים.

PRINCESS GINA

New member
את זה מותר לספר, כולם יודעים!

מה גם שכל פעם שיש מבצע עריקים מפרסמים את זה גם בתקשורת האזרחית כדי לגרום לכמה שיותר עריקים להתייצב מרצונם!

זה לא מדוייק כל כך

היו מקרים שברחו להם אפילו מהכלא ברחו להם מהקבלה...וכן זה קרה כי אני הייתי בכלא באותו היום והיה על הבסיס כולו עוצר בגלל זה תתכנן לך טוב טוב אסטרטגיית מילוט אבל בסופו של דבר יתפסו אותך לא שווה להגיע למצב של עריקות....תסגיר את עצמך לפני היום ה-45

PRINCESS GINA

New member
מחדל!

נכון, ברחו, אבל לא מהכלא, אלא מהקבלה...הקבלה כידוע לך היא לא בתוך הכלא! ומה גם שאם הוא יברח מהכלא, כשיתפסו אותו (כן, יתפסו אותו! תהיה בטוח) הוא ישב באגף הבידוד הידוע על בריחה ממעצר/משמורת חוקית! בקיצור, לא כדאי בכלל!

למעלה