לוח לסיאנס

  • פותח הנושא t284
  • פורסם בתאריך

t284

New member
לוח לסיאנס

זה אולי ישמע קצת טיפשי אבל איך יכול להיות שרק האותיות העבריות מספיקות לתקשר עם רוחות? מה קורה אם מתקשרים עם רוח מארץ אחרת?
 

I am a freak

New member
לנשמה אין הגבלה של חומר

הרוח לא מתקשרת לבד, היא משתמשת בנוכחים בסיאנס כדי לתקשר. זה קצת מסובך להסביר אבל, לרוח אין הגבלה של חומר ומידע ולכן היא כאילו "משתמשת" בידע שלך כדי לתקשר. באותה מידה רוח יכולה לתקשר בסינית רוסית וצ'כית- זה לא משנה. הפריק.
 

t284

New member
ויש לי עוד שאלה...

קראתי פה הרבה המלצות לא לעשות סיאנס ואם הבנתי נכון, רובם כאן כבר עשו אפילו אלה שממליצים לא לעשות, רציתי לדעת למה? ואיזה נזק זה יכול לעשות לאותו שריד? ןהאם יש זמן מסויים מהרגע שמישהו נפטר עד שמותר לזמן אותו?
 

I am a freak

New member
יש לך שאלות חכמות ../images/Emo13.gif

כל הכבוד על המעקב, יש לך שאלות חכמות ונבונות. קבל ח"ח שים לב שכל האנשים שפנו לכאן בבקשה לדעת איך מבצעים סיאנס וקיבלו תשובה "זה מסוכן, לא לעשות
" היו כאלה שהפגינו חוסר ידע וניסיון. לכן, אנשים שלא מבינים בנושא באמת יכולים להיפגע מאוד מתקשור מסוג זה. הבורות שלהם היא זאת שתפגע בהם בסופו של דבר. בנוסף, אנשים ש"למדו" ותהנסו בדברים דומים ויודעים כיצד להגן על עצמם לא ייפגעו ולכן- הם מבצעים סיאנס [ואני לא אומר שהם לא נפגעים, יש גם כאלה]. ולשאלתך האחרונה- תלוי באמונה, בדת. דתות שונות מאמינות בטווחים שונים. היהדות למשל לא מרשה בכלל לבצע סיאנס וזה אסור [לא משנה מתי] ובדתות שונות אפשר לבצע סיאנס מהרגע שהאדם מת [בין היתר בגלל שהוא לא עבר עדין "לעולם הבא" ולכן התקשור יהיה יותר חזק ויותר פשוט]. תלוי
שבת שלום, הפריק.
 

freeerez

New member
יש לך המלצות מאיפה להתחיל ?

ספר, אתר ? חוצמזה מה לפי דעתך קורה פה ? מה העל טבעי ?
 
למעלה