לוח חזון

orin1977

New member
לוח חזון

ראשית כל תודה על הפורום המדהים הזה בשנה האחרונה אני מסתכלת המון באתר , על שאלות תשובות וחוות דעת ..... רציתי לומר המון תודה על השיתוף ועל הרעיונות של כולם פה - זה מדהים ...... שנית , רציתי לספר על לוח חזון מיוחד שיצרתי : במשך הרבה זמן חיפשתי רעיונות איך ליצור את זה ע"מ שזה יהיה מעניין וקריא (היו הרבה דרכים שניסיתי עד שהגעתי למוצר המוגמר .....) אז "במקרה" ראיתי בבית של ההורים שלי ספרון קטן של לואיז היי שקניתי לפני שנים שנקרא "מחשבות אוהבות ליום מושלם" שניתן להכניס אותו לתיק ולעיין בו כל בוקר ..... צירפתי המון תמונות שעברו למינציה של דברים שברצוני שיקרו בחיי ..... והוספתי לתמונות משפטים שונים שממחישים את הבקשה מהיקום ( דשמ"ב) למתעניינים מס' רעיונות : תמונה של משפחה מאושרת (אני מעוניינת להגדיל את הקן המשפחתי בקרוב .....) תמונות של תינוקות תאומים ( כי יש לי חלום ללדת תאומים ....ואני יודעת שיוגשם) ועליהם מצויין "ילדים זה שמחה .... ילדים זה ברכה ..." תמונה של קטנוע מסוג סאן יאנג vs של 125 סמ"ק ("לחיות את החלום") תמונה של זוג יונים ( זוגיות טובה ומאושרת) תמונה של בחורה מתאמנת ("100 סיבות טובות לחיים בריאים") תמונה של שטרות כסף ( שפע כלכלי) תמונה של הבית שקניתי ( וציון מועד סיום תאריך השיפוץ 20.9.2008 בעה"ש) תמונות של נשים בהריון ( כיוון שאני מבקשת להרות השנה ....בעה"ש ) תמונה של עצמי במשקל 50 ק"ג (לפני 10 שנים + ) עם משפט : "אני נמצאת עכשיו במשקל האידיאלי שלי" ולסיום - לוח הודיות על כל מה שיש לי בחיים ........ בקיצר - לכל מי שמעוניין בטיפים בנושא - מוזמן ניתן לשלוח אליי למייל שלי ...... ואשמח לענות על כל שאלה בעניין ...... אז לכולם שיהיה ממש אחלה יום ובהצלחה בהגשמת חלומות ( שהרי חלומות מתגשמים - רק נשאר להביע משאלה .....)

יש לי דה ז'ה וו מטורף....

יכול להיות שכתבת כבר הודעה כזאת בעבר? או שאולי הנשמה שלי חזתה כבר את זה..

kikona126

New member
לפעמים דה זה וו

מקורו בחלומות... לפעמים בלילה חולמים על משהו ואז הוא קורה, ואנחנו לא מבינים איך ידענו שזה יקרה... אחרי שהתחלתי לכתוב מחברת חלומות ולהיות מודעת להם, גיליתי את זה...

ע ו פ ר ה

New member
אורין יקרה

תודה על העצות. הן נפלאות. מאחלת לך הגשמה מהירה של החזון שלך. באהבה עופרה

kikona126

New member
אורן ברוכה הבאה.

קראתי את הודעתך. תודה רבה
בקשר ללוח חזון שלך, שימי לב שיש פה התנגשויות - ירידה במשקל והגעה למשקל אידאלי אל מול כניסה להריון שבעצם מעלה במשקל (גם אם מדובר רק בכמה קילוגרמים...) אבל את גם מדברת על תאומים... התנגשויות האלו חשובות לך להבנת הצעד הבא... שיהיה בהצלחה בכל אשר תרצי בדרכך

למעלה