לוח הופעות

אז מה קורה היום?

בשעה 21:30 בלבונטין 7 יש הופעה של יוצרת מקסימה בשם לילך שיר,
ובשעה 22:30 יש הופעה של דורון שפר בקפה ביאליק
היום אחרי הצהריים מתחיל פסטיבל street music בנמל תל אביב, לפי רשימת המופיעים זה הולך להיות יופי של פסטיבל, לפרטים דווקא ביום ראשון אין הרבה הופעות, אפילו הבנות נחמה לקחו קצת חופש... מה שכן כל חומה"ס יש מליון פסטיבלים בכל מקום

אז מה קורה היום?

j.viewz הרכב אלקטרו אקוסטי מצויין ומבטיח מגיע לזאפה, 60 שח בשעה 21:30, מומלץ!
ערב מחווה לזכרה של ענבל פרלמוטר יתקיים היום בבארבי תל אביב, בין המופיעים יפעת נץ, יעל כהן (חברותיה ללהקת המכשפות), קורין אלאל, ערן צור, שילה פרבר, אסף אמדורסקי, עברי לידר, יוני בלוך ורונה קינן. זה הזמן להזכיר לכולנו לנהוג בזהירות

אז מה קורה היום?

הבנות נחמה חוזרות להופעה בשעה 20:30 בהיכל מאיר ניצן שנמצא בכפר סבא (היכל התרבות, פשוט ראש העיר שם נורא אוהב את עצמו... כן לראש העיר קוראים מאיר ניצן...)
חמי רודנר מופיע בשעה 22:00 במועדון פאב מוריסון, 50 שח
בין ה 30.9 ל 5.10 מתקיים פסטיבל התמר במועצה אזורית תמר ליד ים המלח. היום בנחל זוהר בשעה 21:00 מירי מסיקה תארח את אפרת גוש ואריק ברמן. אגב לאורך כל המופע יש הופעות מעניינות לפרטים.
אנסבל פחית הולכים לתת היום הופעה בשעה 19:00 בפסטיבל עכו ואח"כ שוב בשעה 21:00

אז מה קורה היום?

הגרובטרון סוף סוף הוציאו דיסק חדש ולרגל ההשקה עושים הופעה מיוחדת בבארבי תל אביב בשעה 22:00, 70 שח
אריק ברמן יופיע הערב בזאפה, פתיחת דלתות ב 21:30, התחלת ההופעה ב 23:00, 80 שח
ברי סחרוף, שלומי שבן, הבנות נחמה ומוש בן ארי מופיעים היום בפסטיבל התמר
זבוב עם גרוב שעושים פאנק רוק מופיעים היום ב beat בחיפה

הייתם באחת ההופעות?

ספרו לנו איך היה צילמתם תמונות? עוד יותר טוב - זה הזמן להעלות אותן!

dsol

New member
התלהבנו קצת ../images/Emo122.gif_../images/Emo189.gif

כבר יותר מידי דברים לפורום אחד... וזו לא אמורה להיות המטרה פה
זה לא אמור להיות פורום מוזיקה כללית... שרושמים על כל ומהכל, כי כזה כבר יש ואין טעם לעוד אחד פשוט עם שם שונה ככה שביקורות הופעות דיי לא קשורות לפה... והאמת גם השירשור הזה אפשר לוותר עליו אבל בסדר.. מה אני אגיד לכם

העכביש2

New member
למה שלא נכתוב פה על הופעות?

איפה אתה רואה עוד פורום שמדבר על הסגנון הזה (לפחות בלועזי)? אני לא חושב שצריך להגביל על הנושאים...זה לא נכון ולא מכבד את הפורום...

dsol

New member
איזה סיגנון ?_../images/Emo189.gif

אתה לא יכול לומר "הסגנון הזה" ובו בזמן לומר שאין מגבלה לסיגנונות מסויימים... זה לא מסתדר ביחד וביקורות הופעות מן הסתם אני מאמין שיהיו על הופעות בארץ... ולא לועזי, כך שכן כבר יש פורומים כאלה

העכביש2

New member
../images/Emo27.gif

"ובקיצור: כאן המקום לתת במה לכל הסופט רוק, אקוסטי, פולק, אלטרנטיבי, אינדי ומה שבינהם." אבל בהחלט לא רק. בפורום שלך, בפורום מצעדים ואפילו בפורום מוזיקה אלטרנטיבית יש המון סגנונות ישראלים ולועזיים שלא מדברים עליהם. אז פה זה המקום במוזיקה בדרכים. וזה כולל גם הופעות.

dsol

New member
אתה בעצם הופך את זה לפורום מוזיקה כללי_../images/Emo189.gif

בלי שום גוון מיוחד אם זה ככה... אתה אומר משהו אבל אני לא בטוח שאתה מבין את מה שאתה אומר אתה לא יכול לומר שזה פורום לסיגנונות האלו... אבל לא רק ! ולומר שבמקומות אחרים לא מדברים עליהם כי אם זה "לא רק" אז זה כבר "הכל" לפי ההגדרה הזו זה פורום שאוגר בתוכו הכל, וזה כמו שרשמתי.. פורום מוזיקה כללי
כך שגם ההופעות לאו דווקא מתאימות לפורום הזה לי אישית נראה שהפורום הזה מנסה להכיל יותר ממה שהוא צריך, אומנם כל הכבוד על הרצון אבל צריך לדעת איפה לעצור ולהבין שחלק מהדברים פשוט לא מתאימים

זו פינה שהייתה גם חלק מהקומונה תקופה

מסויימת ולא היה לי זמן להחזיר אותה ואחר כך לא מצאתי את הזמן המתאים, עם המעבר לפורום הרגשנו שזה הזמן להחיות את הפינה. בכל מקרה הפורום רובו מורכב ממוסיקה שלא בהכרח מקבלת את הספוטלייט בגלגלצ או בכלל נמצאת באור הזרקורים יותר מידי, רוב האומנים נהיים מוכרים ומפתחים קהל מעריצים דרך הופעות, לכן יש קשר ישיר בין ההופעות לבין הנושא של הפורום.

dsol

New member
זו בדיוק ההגדרה של אלטרנטיבי_../images/Emo189.gif

ופעם אחרונה שבדקתי כבר יש פורום כזה בתפוז

לא בהכרח מדובר במוזיקה אלטרנטיבית

וכן יש כמה סגנונות שיש להם פורום בתפוז, אבל זה הרעיון של הפורום - לא להיות מוגבל לסגנון מוזיקלי אחד (ולדוש בו בשעמום מוחלט) אלא לחלוק את האהבה למוזיקה הזו בדיוק כמו שהיה בקומונה. כשזה היה בקומונה זה היה בסדר ועכשיו לא?

למעלה