לוגו הפורום

קרניjack

New member
לוגו הפורום ../images/Emo43.gif

עוד אין לנו דף ראשי בפורום, אבל בטח בקרוב יהיה, אז מה דעתכם לעצב לפורום את הלוגו שיעמוד בשער
זאת לא תיהיה תחרות, אבל מבין מי שיכון את הלוגו- נבחר את הכי יפה
אז מה צריך להיות בלוגו
תמונה יפה של כל סימפל פלאן.
השם "SIMPLE PLAN"
מס הפורום ומס הפורום שלנו הוא 1300 (מספר לא רע
) מה אתם אומרים

mayoosh4

New member
מוכן ../images/Emo9.gif

יצא קצת בני גורן כזה אבל חפיף רצח

Satla ruleS

New member
*אנסה =|

אני מנסה בזמן האחרון לשפר את העברית שלי קצת..חח

Satla ruleS

New member
רגע בעצם...אפשר גם ינסה ../images/Emo12.gif לא?

אוחח אני עכשיו בביצפר בשיעור מחשבים.. המורה הזאת
עושה אותי מסוממת

SPFAN

New member
חחחח שיעור מחשבים זה קקי

ואגב.. זה אנסה ינסה זה הוא בעתיד :) חחח הסתבכת עם מורה ללשון בפוטנציה

Satla ruleS

New member
הדבר הכי מסובך שעד עכשיו עשינו

בשיעור מחשבים.. זה לכתוב מילה בוורד ותוך כדי זה לגלוש בתפוז ולשחק שש בש
נעזוב את זה שהפסדתי בשש בש..המורה הזאת כ"כ מוגבלת!! פעם היא השתלטה לנו על כל המחשבים [מועאהעאה
] כדי להראות לנו איזה עבודה שצריך לעשות..וכל פעם היא פתחה חלון ולחצה ביטול.. והיא מטומטמת היא לא קולטת שהיא לוחצת ביטול! אז כל פעם היא אומרת: "מזה מה קורה פה במחשב?? אולי יש וירוס..זה כל הזמן נסגר" ויעאנו כל פעם היא לוחצת על ביטול ואנחנו רואים!!!!!! וכולם מתפוצצים מצחוק

SPFAN

New member
ואני חשבתי שרק המורה שלנו מפגרת

שלנו כ=ל השיעור מדברת ואז אומרת שאנחנו לא עובדים הרי כל אחד יכול גם להקשיב למורה וגם לעבוד באותו זמן כשהמורה צורחת לסגור ת'מסכים כל פעם שמישהו מפעיל ת'מחשב

Just TalTi

New member
וואי.. קרה לי דבר ממש דומה

עבדנו בספר מחזור והיה כבר די מאוחר והיינו מוטשים [יה רייט.. חח] והרכזת שלי הייתה באטרף.. ואני כל הזמן צוחקים עליה שהיא צורחת, והיא התחילה גם לצחוק איתנו. ידיד שלי שינה את הרקע במחשב, וכשהיא באה למחשב שעבדנו בו היא כזה צועקת "יווווו מי שינה את הרקע?".. אני וחברה שלי התחלנו להתפוצץ מצחוק.. ואז היא באה לשנות בחזרה. וכשפותחים את הדבר הזה כדי לשנות כתוב כזה "ביטול" כדוגמא לצבע מסגרת. והיא לחצה על זה, ולחצה, ולחצה, ולחצה.. והיא לא קולטת. ואז היא התחילה לצעוק "זה תקוע!! זה תקוע!!" ואני וחברה שלי כמעט מתות אומרות לה "את רוצה שאנחנו נעשה?" והיא "לא! אני יודעת!!" והכל בצעקות. ואנחנו על הרצפה. חחח ואז היא גם התחילה לצחוק. איזה שעה צחקנו בגלל זה. כמעט לקחו אותנו לבית חולים. פיוו

SPFAN

New member
אני אנסה

למרות שאף פעם לא עשיתי דבר כזה
טוב נו, תמיד יש פעם ראשונה
*מתפלל שהפוטושופ המפגר יחליט היום לפעול*

למעלה