להשאיר את הכלבה בפנסיון

• פותח הנושא Y@ir
  • פורסם בתאריך

Y@ir

New member
להשאיר את הכלבה בפנסיון

אז ככה, אני נוסע לחו"ל וחייב להשאיר את הכלבה שלי בפנסיון, עברנו על מלא פנסיונים ובסוף בחרנו באחד ביתי שגם הוא נראה מסריח חיפשתי פרטים על המקום והבית ולא מצאתי שום קשר בין הבית עצמו למי שראינו והסבירו לנו על הפנסיון אני מאוד חושש כי זאת פעם ראשונה שאנחנו משאירים את הכלבה החמודה והבישנית שלי מחוץ לבית, היא כבר קלטה את המסר והלכה לפינה והתחילה לבכות, אני לא יודע מה לעשות עוד שעתיים אנחנו כבר צריכים למסור אותה לפנסיון בבקשה תעזרו לי

*gemini*

New member
לא ציינת מאיפה אתה, אבל

אם אתה מאיזור המרכז\שרון, אז יש פנסיון שנקרא "עולם הכלבים של אורי בקמן" שנמצא בבית ליד. אני אישית לא ראיתי את המקום, אבל הבנתי שזה מקום טוב. התקשרתי לשם כדי לברר עבורך פרטים. אז ככה: זה מקום חדש שנבנה לפני שנה וחצי, מתוכנן למטרה זו. מחזיקים שם את הכלבים בזוגות או ביחידים בתאים שלהם. בלילה יש להם "חצר לילה" בגודל מטר וחצי על שניים, עם מחצלת (אם תרצה תוכל להביא שמיכה), וביום יש "חצר שמש" בגודל שני מטר על ארבע מטר. חוץ מזה מוציאים אותם לטייל בשטח גדול במהלך היום. אם יש צורך, ניתן לקבל עבור הכלב פעילות נוספת (אם הכלב פעלתן). כשהם מגיעים עושים להם אמבטיה נגד פרעושים, וגם כשהם יוצאים. זה עולה 43 שקלים ללילה, וכולל הכל. תתקשר לשם כמה שיותר מהר. האדם שדיברתי איתו נחמד מאוד, וימסור לך את כל הפרטים שתרצה. הטלפון זה 09-8989696. אשמח אם תעדכן אותי פה בפורום איך הפנסיון.

Y@ir

New member
ממש תודה לך על המידע

אני אתקשר לשם ד"א אני מחולון אבל עוד דבר שמפריע לי ש90% ממי שמפעיל את הפנסיונים עושה את זה רק בשביל העסקים ובלי קשר לאהבת חיות ! תודה יאיר

*gemini*

New member
זה נכון, אבל

לפי השאלות שנשאלתי כשהתקשרתי לשם, עושה רושם שהבן אדם הזה מבין בחיות, ויש לו רגישות לחיות. למשל הוא שאל אותי מה אופי הכלבה, אם היא חברותית, ביישנית, כמה פעילות דרושה לה, בת כמה היא, וכו´. בסוף השיחה הוא גם אמר "נכון שזה לא אותו דבר כמו בבית, אבל אנחנו עושים מה שאנחנו יכולים כדי שיהיה לכלבים נוח". צודק. זה באמת לא כמו בבית, אבל לפחות הוא משתדל שהכלבים ירגישו כמה שיותר נוח. מקווה שעזרתי.

Y@ir

New member
התרשמתי ...

בכל מקרה גם עברתי על האתר ונראה נחמד אני עכשיו במסע שיכנוע של ההורים של כי בכל זאת זה רחוק מאיתנו

Y@ir

New member
ג´מיני אתה יכול ליצור בבקשה קשר

באיסיקיו 39374646 דחוףףףף תודה יאיר

*gemini*

New member
אין לי אייסיקיו על המחשב הזה, אבל

שלחתי לך pager עם מספר הטלפון שלי בעבודה. אני אשלח עכשו גם לאימייל שלך, אז תתקשר אלי לעבודה (תבקש את אדוה)

למעלה