להפוך את אוסלו לטוב, מעז יצא מתוק

חנוך6

New member
להפוך את אוסלו לטוב, מעז יצא מתוק

עכשיו זו הזדמנות אדירה להעביר חלק גדול של ערביי יש"ע למדינות אחרות. המצב ביש"ע מאוד קשה, למרבה הפרדוקס - דווקא בגלל הסכמי אוסלו. אפשר לנצל את זה כהזדמנות לקנות אצלם את האדמות בזול ולהעביר אותם למדינות אחרות. הוצאות הבטחון הם הרבה יותר מאשר הערך של הבתים שלהם. אם מתכנני הסכם אוסלו היו פועלים בכוון הזה, הם היו יכולים לבוא לעם ולהגיד תראו איך מעז נהיה מתוק. ואז זה יהיה כמו הסיפור עם מכירת יוסף, שהאחים שלו רצו למכור אותו לעבד והוא נהפך למלך. ואז באמת ליוסף לא היה סיבה לשנוא את אחיו, ואכן ככה היה: הוא אהב אותם למרות שהם מכרו אותו. אני ממש מחכה ליום הזה שאני יוכל לבוא לכל השמאלנים ולהגיד להם "אתם האחים שלי", תראו איך דווקא מה שעשיתם, דווקא זה הביא ליישוב הארץ ולארץ ישראל השלמה. אני ממש גאה בכם. ---- יהודי תחילה ---- קודם כול אנחנו כולנו יהודים ורק אחר כך חברי מפלגה כזו או אחרת. הכי חשוב זה שאנחנו יהודים. אם אנחנו גם חברי ליכוד, עבודה, ש"ס, או כל מפלגה אחרת זה כבר משני. תחילה אנחנו יהודים, ורק אחר כך מנהל, מהנדס, נהג, או עובד ניקיון. בגלל שאנחנו יהודים, יש לנו את הזכות על ארץ ישראל, ובגלל שאנחנו יהודים, אויבינו מנסים לשלול מאיתנו את ארץ ישראל. --- ארץ ישראל לעם ישראל, ערב (הסעודית) לערבים! --- http://planet.nana.co.il/yiftachy/

למעלה