להנהלת הפורום : אתם חיבים להוסיף !!

דליה.ד

New member
נוירולוג בדרום

ד"ר עדי אדר הוא אחד הרופאים היותר מופלאים ואנושיים שאני מכירה. הוא עובד בקופת חולים כללית, מקבל במרפאת ג´ וב"יאסקי". עד כמה שידוע לי הוא נוירולוג ילדים, אבל שווה לשאול אם הוא מכיר נוירולוג מבוגרים. איני יכולה לתת את מספר הטלפון ללא רשותו, עם זאת תבררי בקופת חולים וידוע לי שהוא מקבל גם באופן פרטי - אז אולי דרך 144.

michal shahar

New member
ומה עם נוירולוג במרכז../images/Emo35.gif

את ד"ר להט אני מכירה אך לא ידעתי שיש לו נסיון בהפרעות קשב וריכוז. האם הוא מומלץ לאבחון של ADHD בילדים? אשמח אם למשהו יש שם של נוירולוג/ית מומלץ/ת ששייך/ת לקופת חולים מכבי. תודה, מיכל

carpediem1

New member
להנהלת הפורום : אתם חיבים להוסיף !!

רשימה של רופאים אם נוירולוגים ואם פסיכולוגים שמתמחים בתחום למבוגרים ולילדים הרשימה לא כל כך ארוכה. בתודה מראש,

lilach5

New member
גם אני בעד!

אני נואשתי מלחפש נוירולוג, פסיכיאטרית מצאת במקרה - זה לא צריך להיות ככה, בקופ"ח מכבי אין כל מידע או התייחסות להפרעות קשב במבוגרים, יש רק מרפאת קשב לילדים בהרצליה, ומה אנחנו אמורים לעשות? להמשיך לדפוק את הראש בקיר כשיש פתרונות טובים שיכולים לעזור?. אני חושבת שרשימה כזו יכולה לעזור מאוד לכולם ובמיוחד למאובחנים חדשים כמוני שנאבדים בים המידע והדעות הסותרות. אני לא חושבת שיש ברשימה כזו איזושהי פרסומת אלא פשוט שימוש במאגר מידע. הנהלת האתר! קחו לתשומת לבכם. תודה!

זהבה נ

New member
אני מאוד מבינה את הצורך אבל...

יש מעט בעיה עם כל הקטע הזה של אנשי מקצוע ומטפלים, לא רק נושא הפירסום שצריך להתמודד אתו קיימת גם העובדה שיש כל מיני אנשים וכל מיני מטפלים, רופא שאני מסתדרת איתו מצויין ויש כימיה איתו יכול מאוד לא להתאים למישהו אחר וכדומה. צריך לחשוב כיצד מתמודדים עם הנושא. להית´

carpediem1

New member
זה כל העיקרון של הפורום הזה !!!!!

הדינמיקת הרוב של כל פורום היא שתיקבע , ולא יחידים או מנהלי פורום , לגבי המלצות .תפקיד הנהלת הפורום הוא להציג כמה שיותר מידע ואנחנו משתתפי הפורום נחליט עם הוא רלוונטי לגבינו או לא .....

זהבה נ

New member
יש כללים מאוד ברורים בנוגע למה מותר

ומה אסור כאן בקהילה, אני אישית לא מתמצאת בהם כמו אפרת ואני מאי\מינה שיהיה לה מה לענות לך. כדאי שנמתין לכניסה שלה לכאן ולתגובתה. להית´,

lilach5

New member
את טועה....

רשימה מדויקת תעזור לי לבחור את הרופא המתאים לי מתוך הקיימים והאפשרים כל עוד שעכשיו שמעתי רק שטויות מרופאים שלא מבינים כלום כגון "תתגברי" ו"מה... עד כדי כך?" ו"תתאמצי יותר". המידע הזה שווה זהב! בזכות שברי המידע המפוזרים כאן הצלחתי להגיע לפסיכיאטרית מתאימה שלא הסתכלה עליי בעיני עגל ואמרה לי "תתאמצי יותר" אלא נתנה לי טיפול מיידי וממוקד לבעיה שלי - לבד לעולם לא הייתי מגיעה אליה! במכון רום פילת מבחן טובה עולה 1600 ש"ח ובזכות מידע שקיבלתי כאן עשיתי את אותו האבחון ב-250 ש"ח בתל השומר - איזה רע יכול לצמוח מרשימת רופאים מומלצים? אף אחד לא כופה שום דבר זו בחירה ללכת לרופא אחד ולא אחר. תביני בקופ"ח אין שום מידע!!!!! את בטח יודעת ואני לא צריכה ללמד אותך. אני מחפשת ניורולוג כבר חודש ולשווא! אני בת 25 וחברה ב"מכבי" ואני פשוט לא מוצאת! למה אני צריכה לשלם על רופא פרטי כל עוד שקיים רופא בקופ"ח אך צריך צו חיפוש ומידע פנימי מדויק כדי להשיג אותו????? חשבתי שהאינטרנט הוא מקור מידע הפתוח לכל דורש! אתן תעשו לנו רק טוב אם תלקטו מידע ותפרסמו אותו כאן. כל עזרה תתקבל בברכה.

זהבה נ

New member
תראי, תקשיבי ת´שמעי, כל אדם יכול

לבחור כל רופא בקופה שאליה הוא שייך, ולעתים הם לא רעים בכלל, וכל נוירולוג או פסיכיאטר אמורים להבין היום בהפרעת קשב. אנני יודעת מה יצמח מרשימה, תמיד גם יהיהו כאלה שלא נמצאים ברשימה כי אי אפשר לכלול את כולם. וסיבות נוספות שמניתי בהודעות הקודמות. להית´

|הדגש|לא נכון זהבה !|סדגש|

סליחה על הגסות בכותרת, אבל במבוגרים זה פשוט לא נכון- למרות שהם אמורים להיות מעודכנים, מניסיוני האישי ,נוירולוגים של קופ"ח לא רוצים את "הכאב ראש" הכרוך באבחון מבוגר, הם מעולם לא עשו זאת ולא מעוניינים לעשות זאת. לפני בערך שנה באתי לרופאת המשפחה והתחננתי לעבור אבחון-היא אמרה לי שלמרות שהיא מטפלת בילדים, היא פשוט לא יודעת מה הנוהל במבוגרים. לאחר קצת טרטורים והשפלות היא הסכימה לדבר טלפונית עם נוירולוג, הנוירולוג לאחר 5 דקות שיחה טלפונית (עם רופאת המשפחה) קבע שכנראה שיש לי חרדת בחינות ושלמיטב ידעתו ריטלין במבוגרים גורם להתקפים פסיכוטיים??? השנה פניתי (באופן פרטי ויקר עד כאב) למרכז שמטפל בעיקר בהפרעות קשב בילדים ועברתי אבחון אצל מנהלת המכון (לאחר TOVA ,אבחון נורופסיכולוגי ושלילת בעיות נוירולוגיות).

חופית 2

New member
לילך אינפורמציה בשבילך

לילך מתוקה. התרגשתי מאוד לקרוא את תגובתך. אם טרם מצאת נוירולוג טוב עבורך, גשי לפרופסור להט בראשון.(מכבי) תומרי למזכירה שזה דחוף מאוד ושאני שלחתי אותך בהמלצה חמה. הוא בודאי יוכל לעזור לך במידה והנך בעלת ראש פתוח ומוכנה ללמוד הרבה על ההפרעה ואיך מצליחים להתמודד ולהתגבר. לנו הוא עזר מאוד מאוד. טליה א.

חופית 2

New member
המשך ללילך 5

הפרופ מתמחה ברפואת ילדים ונוירולוג ילדים. אולם, הידע בהחלט תואם גם לבעית המבוגרים. לצורך הענין תומרי שאת מתפקדת כמו ילדה בת חמש. וזה כדי לשכנע אותו לקבל אותך. כמו כן תצייני את הדחיפות ואת ההמלצות שקיבלת. בכל מקרה ספרי לי מה קורה ואנסה לעזור מכל הלב. בהצלחה. טליה.

דליה.ד

New member
לחברים שביקשו רשימת רופאים

נברר אם מותר ונחזור אליכם. בינתיים לתושבי הדרום: ד"ר עדי אדר...משהו! ובירושלים: ד"ר איתי ברגר...משהו, משהו!

למעלה