להלן הוכחה ניצחת שחמש עשרה דקות התהילה חלפו

tWiS tEd

New member
נסיכה היא בטוח לא...

היא גם לא מרשעת. סה"כ לא הכי חכמה ובטח לא פקחית. עצוב לי עליה ומקווה שהיא תחכים ותלמד איך להתמודד עם אנשים כסילים ואלימים בעתיד.

אשה הוגנת לא היתה נהנית כ"כ להראות שוב אתהקטע

מה גם שטענת בזמנו שפנית לארגוני נשים שונים בעניין,אך נראה כאילו את די נהנית להביא כאן את הקטע לצפייה מחודשת.

מיק101

New member
רק נשים הוגנות לא יכולות לסבול השפלת נשים -

חובתנו להראות ולהראות כדי שאולי, מעשים כאלה לא ישנו.... חובתנו להאיר את עיני הציבור בנושא ולא להפסיק - עד שייפסק! חובתנו ללמד את בנות ישראל, לנהוג נכון ולא לאפשר השפלתן! מי שבוחר להתעלם מהנושא - מאשר התנהגות כזו..... אוי לנו אם נעצום עין....

רק בתגובה הנוכחית את מסתירה את השמחהשנלוותה

אלייך באפשרות להראות שוב את אותו סרטון. כשרוצים באמת ובתמים ללמד איזה שהוא מוסר השכל של מה ייעשה או לא ייעשה בוודאי שלא משיגים זאת בדרך שהוכחת כאן.

מיק101

New member
לא ברורה כרגיל, בכל מקרה - לא לשכוח לטפל

באיילה! חשוב מאד!!! מצבה על הפנים.....

והרי את יודעת שבזמנים יותר נחמדים בינינו..

הייתי ממשיכה את המשפט "לא רואה אותך ממטר" והפעם השארתי זאת לך ואף ידעתי שככה תגיבי.מקווה שהיה ברור יותר.

אילנה הקדושה והצדיקה מדברת על הכפשות

שכאשר הילה באה לאירוח בפורום, היא אמרה עליה שהיא תת רמה, בגלל שהיא לא אהבה את איילה אהבותה.

אילנה מדברת על הכפשות (לא קדושה ולא צדיקה)

וכמה ברור היה לי שלא תביני מה היה בבואה עם הילה לפורום. בבואה של הילה שאלתי אותה שאלה מתוך כבוד למי שמתארחת ולא הבעתי דעה משתלחת או גסה. אך ראה זה פלא,הילה היא זו שהביעה דעה על תת הרמה של איילה ומאותו רגע החזרתי לה כגמולה והקפדתי להגיב לכל תגובה ותגובה שלה ובהתאם לסגנון שלה,עניתי לה בסגנון שהיא כנראה מכירה ואוהבת. אין זה סגנוני ולא שפתי והסברתי את הסיבה לאופי אותה תגובה.

ברור שזכותה לא לאהוב,אבל כשהיא מדברת באירוח

..על תת רמה של מתמודדים אחרים,אל תצפי שאשב בשקט מהצד ולא אגיב גם אם זה לא סגנוני. ואת כל פעם טועה מחדש,לכל אדם בעיניי הזכות לאהוב או לא לאהוב את מי שירצה-מעולם לא התווכחתי עם רגשות של אדם. רק יש הבדל ענק בין אי אהבה ובין הבעת שטנה מכוערת בפורום ועליהום מכוער כנגד מתמודדי תכנית ריאליטי כלשהי.

dipper

New member
להבדיל מהשפן -תרתי משמע- הילה הגיע לכאן

אין כאן עניין של שינאה אלא שאט נפש מאופיה והתנהגותה . ואין פלא שמצאת אותה כאדם הראוי להערצתך כי הרי כבר אמרו חז"ל אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה.

למעלה