להלן הוכחה ניצחת שחמש עשרה דקות התהילה חלפו

itzik531

New member
מיצי ואזנה כנראה הוא עוד אחד/ת

שלא סגור על המיניות שלו לכן בכרטיסיה רשום בת והוא כותב כבן

susu281

New member
מענין ש 90 אחוז מהטרולים של אלירז

פתחו ניקים בחודש האחרון

אתה זה שמקלל פה כל הזמן את סער

בכל הודעה שנייה שלך ועוד קורא לשלום עולמי

D h a l i a

New member
אברמיקו, 15 דקות התהילה לא חלפו. גואל ברגע זה

בתוכניתו בערוץ 2. תוכנית מצוינת. חבל שיש לו שגיאות מעצבנות בעברית. אומר "הוא לא יכל לבוא". אין דבר כזה בעברית. צריך לומר "יכול היה"

ואזנה

New member
זו לא תהילה - זה עיסוקו המקצועי

וכל הכבוד לו שהוא ממנף את החשיפה לחזור ולעסוק במקצועו כעיתונאי תרבות. את מבינה את ההבדל בין סלבריטאות פלסטיק שלא מחזיקה מיים לקריירה שמבוססת על השכלה, ידע וכישורים ? הנה - גואל זה שלא אהבנו בבית הוא בהחלט מראיין חביב בעיני כעת. כמשתתף באח הגדול הוא היה הקטסטרופה האנושית בהתגלמותה. גם פותנה תרוויח מהתוכנית אם תמשיך לעשות מה שהיא יודעת ורק תהנה מהחשיפה. ניסיון לבנות דמויות בלונדיניות מפלסטיק שמגיעות להשקות ולארועי סלב לא יחזיק מיים. זה כל ההבדל.

balbala5

New member
וזנה אתה זה שהעריץ את ארז דרזנר...

התאהבת קשות בהקפצות שרירי החזה של ארז. במבטי הערגה של ארז אל הדמות שנשקפה אליו מן המראה תוך שהוא מזיז את התלתל העקשן מצד לצד . ארז דרזנר אם לא ידעת הוא דוגמן פלסטיק - שחושב רק על עצמו , מרגיש רק את עצמו, לחלוטין לא היה מחובר למציאות, מעניין שכל אותם דברים שאתה מלין עליהם כעת נעלמט מעיניך כשמדובר במי שאתה מעריץ.

lolibror

New member
תראי מה זה../images/Emo13.gifזכית בסטוֹקר פרטי שמזדנב אחרי כל

תגובה שלך! כל אישה צריכה אחד כזה בארון, לצד שימלה שחורה קטנה והבושם נרסיסיו רודריגז.

spinning1

New member
הנעל הזו צולמה חוצה באמצע הכביש

וכמעט גרמה לתאונה, איזה בדיחה שהיא מדגמנת יעני לבטיחות בדרכים.

webguy

New member
ביום ראשון תראי את איילה בערוץ 24 ..../images/Emo8.gif

לא מדגמנת בכביש ... אלא כמנחה .... נעל אחותך ...

spinning1

New member
שישימו כתוביות כי לא מבינים מה היא אומרת

ומצטערת אני לא אצפה בזה, זה לא מעניין אותי והנדחפת הזו לא מעניינת אותי, אפילו סער זרק אותה כי היא לא שווה. רק נעלים כמוך מתענינים בה.

webguy

New member
כל מה שסער עושה ואומר את מקבלת ..../images/Emo8.gif

אז סער אמר שאלירז היה מעונין באיילה וגם הוא קנא ...ולכן היה ריב בניהם בין סער לאלירז .... מוזמנת לצפות בראיון של סער במאקו ( צירפתי לינק .!! לא מדובר בקטע רומנטי דווקא ...אבל איילהמאוד מצאה חן בעיני אחלירז היה בניהם שיחות יפות טרם הריב ...כאשר איילה בחרה בסער כחבר ....אלירז נפגע והחל לפגוע בה ובסער ..!! http://www.mako.co.il/tv-bigbrother...721006.htm&sCh=bdef4036e3f14210&pId=786102762 כמו שאמר לו גואל ...איילה מסמלת את הבחורות שאתה לא יכול להשיג ..!! הנה ...

sivan1237

New member
אז סער אמר שאלירז קינא..נו ו..

זה אומר שזה נכון? הוא אמר הרבה דברים.. אם איילה הייתה חשובה לאלירז,הוא היה נלחם על הנוכחות שלה לידו, ולא מוותר עליה בכזו קלות... תראה את פרק 16, תבין שאלירז תיעב את איילה הרבה לפני הריב עם סער.. וממש לא מהסיבות שאתה חושב..

sivan1237

New member
ובאותו הקשר,אם תשים לב בין השורות

סער התכוון שאיילה נכנסה בין שניהם ופלרטטה קשות עם שניהם ולכן הייתה מלחמת אגו.. כי אחכ הוא אמר "אני לא רוצה שזה יישמע כאילו אני שונא את איילה אבל זה מה שקרה".. שמעתי את הראיון הזה ואתה הוצאת דברים מהקשרם..

מיק101

New member
דיייייי הבאת שקית הקאה איתך? הקבס שעולה לי

מהודעות החרמנות - בלתי נסבל בעליל

למעלה