להלן הוכחה ניצחת שחמש עשרה דקות התהילה חלפו

D h a l i a

New member
אחת הסיבות להערצה "המשתוללת" היא ש...

הפחד הכי גדול של הישראלי הממוצע הוא להיות פראייר. הרוח הרווחת היא לקמבן קומבינות, להקטין ראש וסמוך על סמוך. אלירז נתון ביטוי לזרם מוחלש בחברה הישראלית. אלה החננות, שמשקיעים את הנשמה, שלוקחים אחריות, שדואגים שהכול יתקתק ולא רק עושים רוח וצלצולים ו"שופוני יא נאס". אלירז זקף את ראשם של כל אלה שסוף כל סוף יכלו להזדהות עם מישהו דומה להם בניגוד לאנשי הזרם המרכזי העכור שנותנים את הטון בכל גזרות החיים.

susu281

New member
את טוענת שאלירז הוא השוליים של המדינה

אלה שאף אחד לא מחשיב אותם אבל הם נמצאים בקרבנו כמו הערסים שמשתמשים בכח ובאלימות כדי להפגין נוכחות ומה שקרה זה כמו בסרט "נקמת היורמים" כמו שאלירז התבכיין כל הזמן שאף אחד לא סופר אותו אבל הפגין נוכחות על יד אלין הנעל.

מישהו פנה אלייך, אני לא פניתי אליך

את כמו סוסו אוהבת לקבל תשומת לב 24 שעות ביממה. אפשר לחשוב שאת מבינה בהכול, משחקת אותה פסיכולוגית. את יודעת רק להטיף לאחרים שמכפישים את איילה, שאת בעצמך הכפשת את הילה ואמרת עליה שהיא תת רמה, רק בגלל שהיא לא אוהבת את איילה.

צופה2020

New member
כסבתא אני מבקשת לומר כי אינך ראוי לתגובה.

אני גם יודעת שאתה לא הנכד שלי. אנא תן קפיצה לסבתא שלך שתלמד אותך איך לרשום בפורום ועד אז "נא להתנהג בהתאם". ואני עדיין ואמשיך להיות 222222222222222222 שבת שלום ילד או ילדה?

shouldistay

Active member
לא לגמרי מדוייק (לגבי ה- דקות 15)

לדעתי הן עוד לא מסתיימות, עוד מעט, אבל עוד לא
גואל מקבל תוכנית בערוץ 2, תוכנית רצינית שאם הוא יוכיח את את עצמו שם, יכולה להחזיק תקופה ארוכה. אלין לפי מה שהבנתי, מקבלת קמפיין גדול, לא יודעת לאיזה חברה. לתקופה של חצי שנה היא בטוח תהיה מחוזרת. פותנה אכן חזרה לחייה הרגילים, אבל מראש היא לא חיפש "תהילה", העסקים שלה מן הסתם יקבלו וקיבלו boost גדול. סער - לדעתי סער ייצא בכתבה ענקית בחודשים הקרובים (קשה לדעת מתי) בה הוא ינסה להראות את הצד שלו ואולי אפילו יעבור על סעיפים בחוזה שם הוא ינסה להכפיש את כולם מלבד עצמו. כרגיל. ואז נצטרף שוב להתחיל "לתקוף". איילה - איילה יכולה למנף את הפרסום שלה ולעסוק בכל תחום שתחפץ. מדוגמנות לפוליטיקה. כל מה שהיא תרצה. היא בחורה חריפה וחכמה מאד. ולדעתי שמה לא נפגם בצורה בלתי הפיכה. אלירז - מקווה לראות אותו משתלב בתחום המשחק - קולנוע/טלוויזיה. אולי אפילו להיכנס לצוות חקיינים של ארץ נהדרת, אני זוכרת חיקוי נהדר שלו של סער שהוא עשה

היחיד מכולם שהייתי מייעצת לו להיעלם.. ומהר...

זה סער.... כל ראיון שהוא מתראיין.. כל הופעה שלו בציבור.. כלמילה שהוא אומר.... מעצימה את הפאטטיות שלו...
ומוכיחה לנו שוב ושוב שכל מה שראינו לגביו בבית האח הגדול אכן היה אמיתי לחלוטין מבחינתו...
זה האיש.. וזה כל מה שיש לו למכור... אין שם שום סחורה שאנו לא מכירים...

דינה122

New member
חשוד מאוד אין על*

סער!!! מראיון לראיון אני אוהבת אותו יותר ויותר!!!ראיתי אותו היום בקניון ערים בכ"ס !!! דיברתי איתו והבחור פשוט מקסים! מלח הארץ והמעריצים אהבו אותו והצטלמו איתו,והוא סובלני ומחייך ומודה לכל אחד ואחד .אי אפשר שלא לאהוב אותו!!! הייתי עם 2 בחורות שלא חיבבו אותו לפני והיום כשראו אותו ודיברנו איתו הן אמרו שהוא מקסים ומדהים באכויויתיו[סבלנות,אהבה,חיוכים ופירגון].ווי לאב יו סער!!!

tWiS tEd

New member
יההההההההה סער נתן לכן יחס????

אמאאאאא איזה כיף לכן!!! עכשיף גמני מתה עליו. איזה מקסים הוא שהוא מתיחס לכאלה שלא סבלו אותו קודם! די זהו, סולחת לו על הכל. אלימות, קללות, איומים, תקיעת סכינים, לכלוכים... הכל נשכח ונסלח כי הוא נתן לכן יחסססססס יההההההההההההההה....!!!!!!1111

דינה122

New member
יחס איכותי*טוויס טאד

והתגובה שלך מעידה רק על דבר אחד ואני לא אגיד מה הוא!!!

tWiS tEd

New member
התגובה שלך מעידה על משהו אחר, ואני אגיד מהו

סינוור מסלב חלול.

יולנדה4

New member
כניראה יש לך פטיש על מתעללים ''סער ''רחוק מלה

מלהיות נחמד כולם מצטלמים איתו כי לא נעים להם ממנו סער זה צרה מהלכת ומסוכנת לכל הבחורות ולגברים יחד

gily9

New member
סער הוא "סוס מת" תקשורתית וציבורית!

הקריאה בוזזזזזזזזזז לסער שיצאה השבוע ממערכת גיא פינס, הפרצופים של ליאון רוזנברג, חוסר הנוחות של ליאון שניידרובסקי ממנו, הירידות והעקיצות של רשף לוי כלפיו מלמדות על הסלידה הבחילה של התקשורת ממנו! כולי תקווה שהוא אכן ייעלם ומהר, לפני שהוא יפתח שוב את הפה ויגיד עוד איזה שטות, ועוד פעם יפגע באיילה, זה מעורר בי פלצות,, הכפוי טובה הזה, שלא מבין שרק בזכות איילה הוא שרד בתכנית ולו היה מדבר בבית האח כמו שהוא מתבטא כעת בתקשורת, הוא היה עף מבית האח הגדול אחרי חודש מקסימום! הזהו סער שסימסנו לו, כולי חלחלה, איך טעינו בבנאדם הדוחה, חדל האישים הזה, שרק יודע לפגוע,באיילה,במשפחתה, בדיירים בבית האח הגדול, כולם אשמים, רק הוא ה"צדיק", איזה בדיחה, איזה פאטת!!! כל תל אביב צוחקת עליו ועל ריצתו לתקשורת בנוגע לאקסית שלו, שיחת היום בבתי הקפה, ההתבזות של סער ושל האקסית, שמקבלת אותו, אחרי שתינה אהבים עם איילה מול מדינה שלמה, ועכשיו אומר שזה היה "סתם"..באמת, בנאדם אומר שהתאהב בערוץ 2, ואחרי יומיים אומר אותו דבר לאחרת, מי מאמין לאחד כזה... , איזה בזיון, איזה התנהגות דוחה, איזה טיפוס מגעיל ונאלח! אז באמת, די לנו מהסער הזה, לא רוצים יותר, בא לנו הגועל ממך, מאישיותך, משקריך,עזוב אותנו כבר ואל תחזור, לפני שתכפר על כל חטאיך, לאיילה, למשפחתה, וכלפינו0ציבור שלם שראה אותך, האמין בך, סימס לך בזכות איילה, וכעת מקיא אותך מתוכנו! תפנים כבר את המסר, די לנו ממך, זוז כבר....לך.... ולאיילה נשלח חיבוק אוהב ומפנק, וזר של פרחים, עם המון אהבה ופרגון..אוהבים אותך נסיכה...

רקלוש

New member
גילוי נאות: יצא לי לראות כמה שידורים חוזרים,

אין ספק שסער לא הניח לאיילה ולכד אותה ברישתו, הוא עשה לה הרבה מאד מניפולציות הן רגשיות והן שכליות, איילה ביקשה ממנו מספר פעמים שיניח לה אך הוא לא הרפה...הקטע הכי צורם לצפות בו שנית היה עוד לפני תחילת הקשר ההדוק שבנייהם שאיילה מתחננת לפניו מכאיב לה שיפסיק להכאיב לה פיזית ואז יצא לו מין חיוך נבזה ואז שג'י הגיע כדי להרגיע הוא סילק את ג'י...סער כנראה סדיסט...כדאי לחזור ולצפות בקטע הזה הוא חזק!!! ולגבי אילה ואלירז בהתחלה היו להם יחסים מאד נחמדים וחבריים והתחילה קרבה מסויימת בינייהם, מי שהרס להם היה סער הקנאי שלקח בעלות על איילה תוך כדי הפעלת מניפולציות ושקרים. הפרקים שבם מדובר הם 7 -8 ואולי 9 לא זוכרת, אם מישהוא יכול להוריד זאת לכאן יהייה גדול... ...

למעלה