להלן הוכחה ניצחת שחמש עשרה דקות התהילה חלפו

gily9

New member
סער הוא "ה צ ג ה" אחת גדולה!

הרבה יותר גרוע, מסכימה עם כל מילה שלך ומוסיפה, כל התנהלותו מאז צאתו החוצה, עושה לכולנו בחילה, לא יאומן איך הגיע לחמישיית הגמר, בדעה זאת מחזיקים אנשים רבים, שהביעו בפניי את סלידתם, מורת רוחם, ואפילו שנאתם לנוכח האישיות של סער. כשיצא מהבית, ולינוי בר גפן תקפה אותו, הוא האשים את הלחצים בבית האח הגדול, למרות שכולם היו שם באותם לחצים, אבל לא נהגו כמוהו.. בראיונות ובתגובות שלו, אפשר לגלות את הזהות המעצבנת, המרגיזה, של הבן אדם שלבושתי אני מודה שסימסתי לו, להגנתי אומר, שזה היה רק כי איילה נרתמה עבורו והאמנתי שהוא אוהב אותה...כמוני יש רבבות אנשים..שסימסו לו רק בזכותה, ועכשיו כולנו אוכלים אתהלב.. בנאדם חסר עמוד שידרה, הוא "מדבר" על ערכים, ופוגע בכבודה של הבחורה היחידה בעולם שהייתה מסוגלת לתמוך בו, עם כל ההתנהגויות הבזויות והמעליבות שלו כלפיה, ואחרי צאתו מהבית לעזוב אותה "כאילו כלום לא קרה",(גיא פינס). בנאדם, שחושב שהתקשורת היא הטלפון הפרטי שלו, ומנצל אותה בצורה דוחה, הפרצוף האמיתי שלו מתגלה בכל מילה, ראיון, או דיבור שוביניסטי, אומר ל"מה קשור" שהוא מפחד מטוקבקים-וכי למה עליו לפחד, אם הוא להגדרתו "מ"פ של ערכים"(לירון ויצמן"? שום דבר לא אמיתי אצלו, הכל זיוף אחד גדול, זייף אהבה, זייף ערכים, זייף אמונה, האיש הזה כולו "ה צ ג ה" ! שום דבר שיוצא לו מהפה לא אמיתי, לא מאמינה לו לכלום, בשום נושא! הוא היחיד שמתראיין ומגדף ופוגע בשאר האנשים, למרות שהם לא עשו זאת, מדבר על ארז, איזה בדיחה, במהלך התכנית אמר לארז לא פעם מול המצלמות, שהוא החבר הכי טוב שלו בבית, ושישאר איתו בקשר יומי, איזה פאטת, הרי הוא לא סופר אותו ממטר, לא מדבר לא מתראה, ארז הוא דוגמה לגבר נאמן, סולידי, אוהב, סער ממש לא לקח מארז דבר, והיה לו מה לקחת, ערכים, נאמנות, אהבה לאישה, ארז דיבר איתו לא פעם על רגשותיו לאיילה, אבל סער לא הקשיב,סער מקשיב לקרן ולהגר, תסלחו לי על ההשוואה אבל הן מזכירות לי את האחיות המרושעות של סינדרלה, שרק רוצות להרע, איזה מכשפות רעות!!!!אבל למה להאשים אותן, את הבחירה עשה סער לבדו, את הראיונות המזעזעיםן בחוסר אמינות, ובתכנים משפילים, נותן סער לבדו! יפה עשו לירון ויצמן גיא פינס וכל המערכת, שהרימו את הכפפה, והחזירו לסער מנה אחת אפיים, די כבר להתעללות הזאת באיילה, במשפחתה, אי אפשר לשמוע אדם ששלושה וחצי חודשים היה במערכת יחסים עם בחורה, וכעת אומר שזה היה "כלום", כבחורה, אני מושפלת. ולא לי לדבר על האקסית, אין לי שום דבר אליה, חוץ ממה שברור לכל עין, שסער לא באמת אוהב אותה,ואם היא חיה באשליה שיחזור אליה ויחיו "באושר ובאושר"..אני מפנה אותה לתכנית "האחות הקטנה" של אפרת אברמוב מה-28/1/10, כשתיארה את בולבולון צופה בסער ואיילה מתנשקים ביום הולדתה של מעיין, כשהיא לבושה בשמלת כלה, עם ההזמנות בידה, ה"שעון הביולוגי" מתקתק למעיין...והיא לא רואה מה שכולנו רואים.. אדם שאוהב נאמן לאהבתו, זה לא "עובר" לו, סער, לא אוהב אף אחד חוץ מסער, הוא נהנה להיות מוקף מנשים יפות, אבל הוא לא באמת אוהב אף אחת מהן,אין לו כוונות אמת, ואין לו בעיה להיות במקביל עם "כמה שיותר"(סער אומר לאלירז, לנוכח בירדי) והגרוע מזה, הוא פוגע בנשים, ובעידן שלנו, זה מתסיס מרגיז, מעורר סלידה ודחיה! אכן , כמו שכבר נאמר בפורום זה, אני משוועת לרגע שהוא ייעלם, ונפסיק לשמוע ולראות ממנו, הוא בוודאי ראה את הבוזזזז של מערכת גיא פינס, שלא יתבלבל, זה מייצג את דעת כולם בעם הזה, גם הקרובים לו ביותר, אני מאמינה סולדים מהתנהגותו הבזויה. אני אישית, החלטתי שלא להיכנס לבלוג שלו, די כבר, עייפתי מהשקרים שלו, מהמשחקים שלו, מהנלוזות של ההבטחות שלו והכי נמאס לי מהתנהגותו כלפינו הנשים בכלל, וכלפי איילה בפרט. אני לא סולחת, לאיילה אין הרבה ברירות, היא באור הזרקורים, חייבת להחזיק את עצמה, ואת ליבה, אבל לי יש את הברירה, לומר די לסער, בוזזזזזזזזזזזזז תתקדם, לא רוצים יותר לראות, לשמוע אותך, די לך לך מכאן, ואל תחזור עד שתבין שטעית, פגעת, פשעת, בחטא הכי בעולם, בכ ב ו ד ה א ד ם !!!!!!!!!!! שבת שלום! איילה אנחנו איתך, אוהבים, מפרגנים, ונהנים לראות ולשמוע אותך! בהצלחה ביום ראשון!!!כמובן שנצפה בערוץ 24, ונראה אותך מנחה את משדר הגמר של התבורי'ס!

webguy

New member
והנה הוכחה שלא צריך להיות אהוד ולהצליח ..גואל

מאחר והגיע עם נסיון רב קודם בעתנואות הוא קיבל את התוכנית הכי רצינית ועוד בערוץ 2 ..!! שיחק אותה ..!! דווקא אותו אולי הכי יזכרו מהאח ..חהחה .... האדם שכל היום עסק בהשרדות ובאסטרטגיות ...

shouldistay

Active member
לגואל קרה "נס" באמצע התוכנית...

עד הריב עם סער הוא היה אסטרטג-נחש.... ואחרי הריב הוא הסתגר, תכנס ונשארו לו רק שאריות "רוע" שצצו מדי פעם, אבל אסטרטגיה הוא כבר כמעט לא ניסה לעשות. אנשים זוכרים לו את החלק השני. ובעריכה בערוץ 2 בהחלט לא הכניסו קטעים נחשיים שלו to begin with. יצא בזול
איכשהו הוא תמיד מצליח לצאת בזול, גם החיקוי שלו בארץ נהדרת היה הכי "עדין".

susu281

New member
הם קיבלו במהלך התכנית תובנות מהאח הגדול

עם ליווי צמוד של פסיכולוג. גם אלירז בתחיל התכנית התחיל לריב ורצה ללכת מכות עם כולם. ואמר לאביב בוא נצא החוצה לסגור חשבון. אחרי שטיפה שקיבל מהאח הגדול שינה את הטקטיקה והתחיל לשחק את התפקיד של הערס מחמד מסרט בורקס מה שהלהיב את המאמע לושן בתוספת החיוך עם הרווח בין השיניים שהקסים אותן.

balbala5

New member
"אסטרטגיה" - זו לא מילה גסה...

ובמשחק תחרותי אסטרטגיה לגיטימית בהחלט. גואל הביא למשחק ערך מוסף , הוא איש חכם ,מרתק והשיחות שהוא ניהל עם כל אחד מהמתמודדים העשירו והחכימו את כולנו. את גואל סימנתי כבר בתחילת המשחק כמי שיגיע רחוק גם במשחק וגם אחרי המשחק. לגואל יש כושר ביטוי ויכולת התבטאות מעולים, ולפחות בתחילת המשחק הוא היווה זרקור שמאיר על איש /אשת השיחה שמולו. יכול להיות שהעניין נובע מנסיון רב של היותו מבקר תרבותי , במסגרת זו הוא היה מראיין אושיות חברתיות מפורסמות - כמבקר אתה לא יכול להגיד כל מה שאתה חושב על האדם שמולך אבל אתה כן יכול לשמש פה וקול לקהל הקוראים שלך ששואלים או דנים באותה אישיות, מפורסמת - את הכישורים האלו גואל הביא למשחק , בשיחות הבינאישיות אנשים חשבו שהוא נוקט עמדה כזו או אחרת אבל ברוב המקרים הוא ראיין את האדם שמולו , חייך ברגע הנכון ולא הסגיר את מחשבותיו . אחרי הריב עם סער , אלירז היה היחיד שאותו הוא שיתף במחשבות שלו על האנשים בבית , וברוב המקרים הוא לא טעה. זה שהוא לא הסגיר את המחשבות והתוכניות שלו זו אסטרטגיה שהשאירה אותו עד הגמר , את הנאמנות שלו לרביעיה הוא הוכיח בחדר האח הגדול. - אתה קורא לזה נחשיות ? אני קוראת לזה חכמה !!!

balbala5

New member
אהבל אתה מבלבל בין אסטרטגיה לבין תאום הדחות !

אסטרטגיה זו מילה שלקוחה ממונחים צבאיים : תכנון דרכי לחימה , תכנון מהלכים . אסטרטגיה אישית או קבוצתית אינה אסורה על פי חוקי האח הגדול ! לעומת זאת תאום הדחות אסור בתכלית האיסור ועל האיסור הזה עברו לא פעם ולא פעמים הקבוצה של סער ואיילה !

צדק13

New member
בלבלה 5 גואל היה סתם עיתונאי אפור ולא מעניין

גואל פוטר מ"הארץ", בשל כישוריו הדלים, חוסר מקצועיות, רוע מוקצן ודלות החומר. האיש לא חכם, הוא רק משתמש במילים גבוהות שלא לצורך . התכנית אתמול הייתה כדור שינה, לא עניינה ולא גרמה לנו הצופים להתפעל . הוא סתם נפיחה אפורה, מתרפסת, צבועה, חנפנית ורעה רעה רעה. האיש פשוט גורם לנו להעביר ערוץ, הוא בלתי נסבל ומעורר זעם.

susu281

New member
והוא היה הבן ברית הכי גדול של אלירז

ביחד עם אלין הנעל. עכשיו אתם מבינים למה חיים הכט טוען שהמדינה התקלקלה ודידי מנוסי פותח את העיתון ובוכה.

צדק וסוסו. אתן שוב נותנות לעובדות לבלבל אתכן

צדק, גואל עבד בעתון הארץ יותר מ 10 שנים. הוא לא פוטר. סוסו, אם חיים הכט הוא הקנה מידה שלכן, לעיתונות צהובה, דמגוגית, מניפולטיבית ובעיקר ל'פורנוגרפיה' רגשית מהסוג השפל, אז צר לי עליכן. דידי מנוסי בהחלט מדבר על עיתונות ואנשים מהסוג השפל שאתן כל-כך סוגדים לו. אל תקחו את דבריו של מנוסי להצדיק את איוולתכן.

הנס של גואל שהוא שמאלן, וככזה

הוא מביא ויביא לתוכניתו ימני אחד ועוד שלושה שמאלנים. זה הפרצוף של התקשורת הישראלי. מה לעשות. לו אני בשלטון היית ימעכב סכומי עתק שהתקשורת השמאלנית עושקת אותנו

נריה בת1

New member
אם הייתי עוזבת את הארץ לפני הגמר וחוזרת אחריו

הייתי חושבת שהשנה היו רק 4 מתמודדים לגמר: אלירז אלין סער ואיילה.

webguy

New member
כי היא עדיין בצבא ..!!../images/Emo195.gif

היא פחות מופיעה בציבור בגלל השרות הצבאי ,יש לה ולשאר שנה של תהילה ....עד לאח הבא שבעקבותיו יהיו מלכים חדשים ....אני מציע לאלירז להמשיך ללמוד ....ולאיילה להמשיך להתמחות בתחום שבו עסקה יחסי ציבור ....מזה איילה תצא נשכרת ,זה שהיא מוכרת יעזור לה במקצוע יחסי הציבור , וחלטורות מדי פעם לא יזיקו לה ...אבל להתרכז בעתיד הרחוק ולא להתבשם ממה שקורה בהווה ...לא איילה לא אלירז ולא אלין ... לגבי אלין הקסם שלה נובע מהיותה אשה-ילדה ברגע שהיא תתבגר היא תשתנה ואז נראה אלין אחרת לא בהכרח זו שהיינו רגילים אליה .

iris4441

New member
אם סוסו זו בת למה היא מדברת בלשון זכר?

ואזנה??????????????? אם תסתכלו בהודעות לפעמים היא\הוא מתבלבל\ת

למעלה