להיט ענק בקרוב..

TheRasmus

New member
להיט ענק בקרוב..

Thalia-Baby i'm in love השיר הבא של טליה פשוט מטריף!!!! אני ממש אהבתי ואני מאוד מקווה שהוא יגיע לארץ.. מזכיר לי קצת את The boy is mine של ברנדי ומוניקה.. אבל הרבה יותר איכותי!!

perrinat

New member
אחלה שיר../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

יש לו גם גרסה בספרדית

ועיR

New member
השיר של טליה מהמםםם ביותר!! ../images/Emo13.gif

ובאמת להיט ענק הוא הולך להיות!!! לגרסה הספרדית קוראים Alguien Real

Poi§on

New member
בלי קשר...הדיסק של קיילי

ייצא בחודש נובמבר ויקרא CITY GAMES וגם...השיר Me Against The Music של בריטני יבוצע עם לא אחרת מאשר מדונה (סיפור אהבה
) פשוט לא רציתי לפתוח נושא חדש

Siren

New member
לגבי קיילי - השם בגדר שמועה

ושמועה נוספת טוענת כי דווקא יקראו לו: Body Language . אגב, פרט מאוד מעניין לגבי קיילי ובריטני הוא ששתיהן מוציאות אלבום באותו יום! יהיה שמח!!!

Poi§on

New member
נכון כבר דיברנו על הסערה שהולכת...

להיות! וכבר התווכחנו מי תזכה בקרב המכירות. ברור שבריטני

Siren

New member
אני לא כל כך בטוח

מסכים שבארה"ב לבריטני קיים יתרון גדול על פני קיילי. אני דווקא מהמר על נפילה מסויימת באגף בריטני אבל ההימור מבוסס בעיקר על תחושת בטן.

Poi§on

New member
בבריטניה

יש יתרון ברור לקיילי...אבל עוד נראה! יהיה מעניין זה בטוח

Poi§on

New member
שני הפורומים האלה משעממים...

ברור שפורום בריטני לוקח

Siren

New member
לרגע קטן הסכמתי איתך

עד ההודעה הזאת. אני אוהד גדול של בריטני אבל קיילי (והפורום) יותר... איך נגדיר את זה? מעניינת!

Poi§on

New member
הכל בגדר צחוק...

כי הפורום היחידי שאני נמצא בו הוא זה

TheRasmus

New member
רק יפה?!

לדעתי מגיע להם לזכות בשיר השנה עם השיר הזה.. פשוט שיר כובש!!!!!!!!!!!

Poi§on

New member
אני חושב ש...

In The Shadows יכול להיות בהחלט שיר השנה אם תחנות הרדיו ימשיכו לשדר אותו. רק עכשיו מתחילים אנשים לאהוב את השיר הזה כי מעטים שמעו עליו לפני כן. כרגע מה שהולך להיות שיר השנה, לדעתי, הוא השיר של איוונסנס.

TheRasmus

New member
השנה כמו בשנה שעברה יהיה פילוג..

וחוץ מזה עדיין לא שמענו הרבה שירים שיצאו בקרוב.. נכון להיום יש 4 שירים שיהיו מקום 1 במצעדים שנתיים שונים בארץ ובחו"ל: DIDO-WHITE FLAG BLACK EYED PEAS-WHERE IS THE LOVE BEYONCE & JAY-Z-CRAZY IN LOVE EVANESCENCE-BRING ME TO LIFE אם יחרשו על הראסמוס עד סוף השנה אז אין לי ספק שהוא יקח לפחות בתחנה אחת בארץ! למשל בפינלנד הוא יהיה שיר השנה בטוח.. וגם בעוד כמה ארצות!

Poi§on

New member
טוב בפינלנד זאת לא חכמה

ל Blcack Eyed Peas יש סיכוי טוב אני לא מאמין שדידו תזכה עם השיר הזה (למרות שמדובר בשיר ענק!)

Poi§on

New member
השיר של טאטו היה להיט!

בכל מועדון אפשרי ובכל מקום אפשרי - וגם בגלל הפרובקטיביות! לדידו, אין סיכוי לזכות בשיר השנה

הלהיט הכי גדול השנה

היה "אין דה קלאב".לא בטוח שהוא יזכה,בעיקר בגלל שהוא יצא בחצי הראשון השנה,אבל זה היה הלהיט הכי גדול.אחריו "כרייזי אין לאב"-9 שבועות רצוף בראש מצעד האיירפליי בארצות הברית,8 בבריטניה ו6 רצוף בראש מצעד האיירפלי הארופי.מקום שלישי "ברינג מי טו לייף"-שיר שהפך לבדו את "אבאנסנס" ללהקה אולי הכי מצליחה בעולם היום.

למעלה