להדביק כתוביות בסרט בלי תוכנות מיותרות-מדריך

rafter

New member
להדביק כתוביות בסרט בלי תוכנות מיותרות-מדריך

אהלן חברה גיליתי איך להמיר שאין בו כתוביות ולשים בו כתוביות אבל בלי הרבה תוכנות מיותרות ראיתי באתר מדריכים שונים אבל אתה צריך להוריד איזה 5-6 תוכנות ולפעמים זה מעיק על המחשב וזה סתם אז בוא נגלה לכם שיטה שעבדה לי כמו שצריך. 1.קודם כול השתמשתי בממיר-jodix שאפשר למצוא באתר שלהם www.jodix.com 2.לוקחים את הסרט ובמקרה של JODIX הוא לא חייב להיות AVI. מוצאים כתוביות של הסרט מכל מיני אתרים-המלצות שלי:torec.net וdonkey.co.il זהו לא פרסום לאתרים האלה פשוט הם מלאי כתביות לסרטים ישנים וחדשים ככה שחבל שתחפשו יותר מידי. 3.לוקחים את השם המדוייק של הסרט-מעתיקים אותו לתוך קובץ הכתביות ככה שהשם של הסרט והכתוביות זהה. 4.ממירים את הסרט דרך הJODIX וזהו יש לכם סרט עם כתוביות לאייפוד. תבלו,אני ישמח לדעת אם יש בעיות או משהו אני ינסה לפתור אותם.

uriler

New member
הערה:

בשביל להשתמש בכתוביות מהאתרים שציינת צריך שיהיה עותק ממקור לא חוקי (שיתןף קבצים כלשהו), כי אלו גרסאות הסרטים עבורם הכותבים באתרים אלו מסנכרנים את הכתוביות.

rafter

New member
לא בהכרח

לא בטוח יש שם מספיק כתוביות להרבה סרטים ולא רק של סנכרונים ספציפיים

uriler

New member
שוב - כדי לסנכרן כתוביות אתה צריך

את הסרט כקובץ למחשב. אם אדם פרטי עושה Rip מ DVD שבבעלותו לצרכי גיבוי (חוקי לחלוטין) - הוא יקח גם את הכתוביות (בקלות, עם כל תוכנה). לא צריך בשביל זה את האתרים האלו.

rafter

New member
אתה לא מתעסק בעיקר

עזוב אותך האתרים האלה נגיד שלא הייתי כותב אותם קבל איזה יופי אתה יכול להדביק כתוביות לסרט בלי שום תוכנה נוספת ולצפות באייפוד

Papito

New member
תודה!

נשמע מעולה! זמן ההמרה נשמר או שזה הופך לאיטי יותר?

Papito

New member
הערה נוספת על המרה פשוטה

קראתי באחד מהפורומים של מקינטוש שניתן להמיר קבצי וידאו לתומכי אייפוד בפשטות דרך הקוויק טיים - להעלות את הקובץ בקוויק טיים, לשמור בשם כקובץ קוויק טיים וזה הכל בלי המרה ובלי המתנה. השאלה שלי, אם זה נכון? אם זה נוסה בPC?

uriler

New member
זה בערך נכון, העניין הוא שאתה צריך

את הגרסה המלאה של QT, ולא את החינמית שאתה מתקין עם האייטונס

rafter

New member
זה מדהים

אני חייב לנסות את זה עם הגרסא המלאה שלי ש"קניתי"

גבר אני מבין את מה שאתה עושה ../images/Emo150.gif

אבל אני לא מצדיק את זה, ומבקש שלא תפרסם בפורום הודעות בסגנון "הורדתי את תוכנה X מאתר...". אסור לפרסם הודעות כאלה בתפוז, וחבל שנחטוף על הראש בגלל שטויות כאלה. לא הייתי רוצה שהפורום המעולה הזה ייסגר. מה שאתה עושה על המחשב שלך הוא עניינך, ועניינך בלבד. בבקשה אל תפרסם הודעות על תוכנות ש"קנית". תודה!

Bassיסט

New member
לא הבנתי...

מה זאת אומרת "לוקחים את השם המדוייק של הסרט ומעתיקים אותו לתוך קובץ הכתוביות"?????

rafter

New member
לא בדקתי ואני לא חושב שכן

תאמינו לי עצה שלי אל תשתמשו בוידאורה זה זבל של תוכנה לפעמים אתה ממיר וזה לא מוסיף לאייפוד כולם לעבור לjodix

rafter

New member
פשוטו כמשמעו

אם השם של הקובץ הוא לדוגמא TAPUZ אז משנים את השם של הכתוביות לTAPUZ כמובן שהסיומת חייבת להישאר אותוד דבר

Papito

New member
מה ז"א הסיומת חייבת להשאר אותו דבר?

אני צריך לשנות את הסיומת של התרגום מSRT לAVI???

Papito

New member
אז זהו שמשום מה זה לא צירף לי את הכתוביות

צירף לך אורי?

uriler

New member
אני לא ניסיתי... זה מה שהוא כתב ../images/Emo3.gif

יש מצב שצריך תוכנה נוספת... אני משתמש בישום בשם VobSub כדי להציג כתוביות על גבי סרט עם כל תוכנת צפייה (כולל מדיה פלייר וכו'). אני זוכר שבהתקנה שלו הוא מתקין תוספים לסקריפטים שמיועדים לעיבוד וידאו (כמו AVI synth, איתו עובד Jodix). יכול להיות שהוא דרוש כדי התהליך יעבוד.

Papito

New member
בVOB גם אני משתמש..

יצרתי לי מעבדה קטנה של תוכנות במחשב, לקידודים\תרגומים\המרות וכו'.. סתם הדליק אותי לנסות את השיטה הזו, נחכה לבחור שיענה...

למעלה