להגיד לגבר שהוא מנשק כמו בחורה..

להגיד לגבר שהוא מנשק כמו בחורה..

אחלה מחמאה! אתם לא חושבים??
תומר (23) לא חשב ככה. הוא כתב לי שהוא נורא נעלב כשהחברה שלו אמרה לו את זה.. אני רצינית, תומר! זו חתיכת מחמאה. החברה שלך יודעת על מה היא מדברת.. אתם מכירים את הנשיקה הגברית הזו שהם מחפשים קיצורי דרך ומנסים להגיע לדגדגן דרך הושט??? חבר´ה.. יש לי דרך קצרה יותר.
למה?? למה לדחוף ישר לשון ארוכה ונוטפת לתוך הגרון? כנראה שזה חלק מתהליך הכיבוש שלהם או משהו. איפשר להתחיל בקטן כזה? רק ליטופים עם קצה הלשון? איפה האירוטיות, איפה?! אז זהו, תומר. קבל את ההערה של חברתך כמחמאה ענקית. ואתם הגברים - למה שלא תתארו לנו איך צריך לנשק אישה? אלה שיודעים כמובן

אורמור

New member
מ´פיתום שהגברים יגידו איך?..../images/Emo25.gif

ממתי הם יודעים משו? אבל אני אגיד..ושיוציאו דף ועט שירשמו וישננו.. אז ככה.. להצמיד את השפתות ברוך..מרפרף נוגע לא נוגע.. ואז להצמד לשפה העליונה עם השתיים שלו לנשק אותה קלילות, לרדת לתחתונה ולתת אותו טיפול, להצמד מעט לשתיהן, לא לשכוח כפות ידיים שבאותו זמן תחפוננה את הלחיים <לא לגרד בתח... באותו זמן> יכולות הידיים לחלוף אל העורף ללטף השיער, בעדינות אינסופית, להחדיר קצה לשון להפעיל תנועת שאיבה מעודנת, אט אט בתאום לפשוק השפתיים ולצאת במחול עם הלשון שלה ולשוב לנשק את השפתיים כל אחת בתורה ושוב לחדור עם הלשון הפעם טיפה יותר עמוק <לא עד השקדים, קצת פחות> ושהנשיקה הזאת תגיד בלי מילים, אני רוצה אותך, אני אוהב, שואב את כולך לתוכי.. טועם אותך, מתענג עלייך, ולרגע להרפות, להביט לה בעיניים לשדר לתוכן את הכל.. ושוב להצמד וכשהנשימות מתקצרות להבין, נגמר לה האוויר, ומשם להחליט, לאן הלאה.. <לסופרמרקט או למיטה..> אור בחיוך.. <ושלא יעלבו לי הגברים..>

למעלה