להבריז או לא

duotone

New member
להבריז או לא

אירוע שבו משתתפים זוגות בלבד ואתם הסינגלים היחידים. הימצאותכם שם חשובה. מה תעשו: אופצייה א' להבריז אופצייה ב' למצוא מתנדב שיסכים להעביר ערב בתור בן זוג. אופצייה ג' ללכת עם חברה אופצייה ד' ללכת לבד

סקאוט

New member
לדעתי

א' לא בא בחשבון ב' רעיון טוב אם ניתן ליישום ג' לא ד' אם כלו כל הקיצים.

bioc1

New member
אני לא מבינה איך אופציה ב' היא בכלל

אופציה... מאיפה את רוצה להשיג מתנדב שישמש לך כבן זוג?...נשמע לי הזוי...

duotone

New member
זאת לא ממש בעיה

לא ביקשתי שנתמזמז כל הערב. ויש לי כמה מכרים שנראה לי שאפשר לשחד בעזרת הבטחה לארוחה רומנטית בסביח של עובד.

bioc1

New member
לא יודעת...זה לא משהו שהייתי עושה

אפילו אם היו לי ידידים...
הייתי מרגישה מאוד לא בנוח להעמיד פנים או יותר נכון לא הייתי מסוגלת להמיד פנים כי אני לא מסגולת לשקר...(בעיה)

duotone

New member
לא חשבתי רחוק כל כך

ולא התכוונתי לשקר לגבי מי הוא או מה הוא. וממש לא מפריע לי שידעו שאני לבד. בעצם, נראה לי שהם יודעים כבר. שאלתי מה לעשות רק בגלל שנראה לי לא נעים להיות הסינגלית היחידה במחיצת הרבה זוגות.

bioc1

New member
חלילה לא האשמתי או באתי לשפוט

אותך. סתם נראית לי סיטואציה מוזרה...
להיות סינגלית בין זוגות זה דבר שאני רגילה אליו...חפיף...לא מתרגשת.

avshalomat

New member
אל תקראי לזה לשקר תקראי

לזה אמת יחסית.. הוא בן זוג שלה רק להערב ויחסיהם מתמקדים בלהופיע בפומבי, אגב אני לא מבין איך מישהו מסוגל לא לשקר, הרי אנחנו עושים את זה כל הזמן לעצמנו

avshalomat

New member
במחשבה שנייה הייתי מוריד

את האטומיקון בסוף הייתי די רציני

bioc1

New member
אני לא משקרת...גם לא לעצמי

אני מודעת לכל המגרעות/חסרונות/בעיות שבי ואני יכולה לפרט אותם אבל זה לא שייך לדיון...

guyron

New member
אין כאן שקר

אף אחד לא הציע לה לשקר... ההרגשה שלך שזה שקר נובעת מאי הבנה שלך של מוסד הידידות, מדובר במצב זהה לחלוטין של ללכת עם חברה רק שבמקרה החברה היא חבר. ואם זה הגיוני לבוא עם חברה אז אין סיבה שזה לא יהיה הגיוני לבוא עם ידיד. בכל מקרה, זה תלוי באירוע, ולמה הצורך לא להגיע לבד? אם זה לדוגמא חתונה של ארוסך לשעבר (סתם לדוגמא), אז לחלוטין להגיע ולהגיע עם הידיד הכי חתיך שלך ואפילו כן לשקר ולהעמיד פנים שאתם ביחד!!! אם מדובר באירוע של העבודה למשל, וכולם עם בני זוג חוץ ממך וסתם לא נעים לך, אז תבואי לבד, זה רק ימשוך תשומת לב כפולה לכך שאת מרגישה לא בנוח עם זה שאת לבד אם תבואי עם חברה או ידיד (בהנחה שאת לא מתכננת להגיד שהידיד הוא חבר שלך). וכ' וכ'...

bioc1

New member
אני לא מאמינה במוסד הידידות

לא מאמינה שיש ידידות אמת בין גבר לאישה (לפחות אצלי זה לא כך)...אני יודעת שהתופעה קיימת ויש אינספור דוגמאות אבל אני עדיין לא מאמינה בזה... העובדה היא שכל הידידים שהיו לי באיזשהו שלב רצו משהו מעבר לידידות.

כל...

הגברים הידידים שלי רוצים לזיין אותי... חוץ מאחד אבל הוא ממש גדל איתי וחברה שלו היא החברה הכי טובה שלי... אבל זה רק עושה את הידידות כייפית... כי הם יודעים שאני לא... אבל עדיין...יש מתח... ספורטי... בידידות.

guyron

New member
כנראה שאת נראית ממש טוב

יש לי כמה ידידות שברור לי שלעולם לעולם לא יקרה כלום ביננו. ושאני ממש אבל ממש לא רוצה אותן, ועדיין נחמד לי להתכשכש איתן ולצאת... (הם גם אחלה מקור מידע על בנות). לדוגמא מהם למדתי שאסור להיות חמוד מדי לבנות, פיסת מידע יקרה מפז, אם את שואלת אותי!!!

bioc1

New member
פיסת המידע הזו שווה ל***

אני דווקא מחפשת (טוב...לא מחפשת יותר מחכה שהם יבואו אלי) את החמודים אבל הם לא באים...
לגבי כותרת ההודעה שלך...אני חושבת שאני נראית ממוצע ובכל אופן זה עניין של טעם.

bioc1

New member
הממ...האמת שאין לי בעיה להוסיף

תמונה אבל... א. אני לא פוטוגנית. ב. מעשרות התמונות שצילמתי יש כמה שיצאו סבירות ואני לא יודעת איזו לבחור ואיזו משקפת הכי טוב את המראה שלי. ג. יותר מחצי מהפורום הזה ראה תמונות שלי במסנג'ר... ד. אני צריכה דירבון...אם כולם יעלו תמונות אני גם אעלה. ה. לא טענתי שאני יפה/ סקסית/ כל מחמאה אחרת שמזמינה שיפוט ולכן אני לא צריכה לקבל אישור מאף אחד.

יאללה בכבוד ../images/Emo57.gif

הבאתי לך אותה בסיפתח... אחכ אנדר ישים תמונה שלו מגיל 5....

למעלה