להביא תאילנדית לארץ

לא מסרבים על גיל

ההפרש ביני לאשתי 14 שנה אני 30 היא 44 התחתנו בערך בגילך
ההבדל הוא שאני לא הבאתי אותה ישר אלה רק לאחר החתונה

yossi123456

New member
תודה על התושבות

אני רק מסיק מכל התשובות שזה תהליך ארוך ומייגע....

meninblack1

New member
אני פשוט בהלם מהתגובות של חלק מהאנשים פה!!!

מה זה אני אלמן וגם חשבתי "לייבא" תאילנדית!! לפני שכתבת את התגובה שמת לב בכלל מה אתה כותב??
ותבדוק טוב אם יש לה ילד או בלה בלה בלה!! אנשים, תאילנדית זה לא ייבוא ואם יש לה ילד אז אף אחד לא מכריח אתכם להיות בקשר איתה. אתם ילדים גדולים ותעשו מה שטוב לכם בחיים.
איזה תגובות מגעילות!! אלוהים!!

אחי מעט הומור לא יזיק .

כרגע חזרתי ממופע של מוטי גילעדי . צחקו על כולם בהצגה . עח רואש הממשלה . הרב עובדיה. ועוד חברי כנסת . האולם הייה מפוצץ . וכולם מכעו כפיים .
אז צחק מהמילה "יבוא" . נכון אני אלמן ב66 גם חושב להביא אישה מתיילנד . אז במקום ליכתוב את כול המגילה . כתבתי "לייבא .
שבוע טוב

bluetartuga

New member
אז בוא נצחק קצת... חיחיחי

אז אני מבין שבתור אלמן בן 66 (שזה בעצם כמו להגיד סוס צעיר וחתיך) הפתרון היחיד שמצאת זה לייצא את עצמך לאיזה מרתף מטונף באיזו עיירת חוף בתאילנד, ושם לחפש נערה כפרית, ללא ילד כמובן, שתהיה שקטה וצייתנית ולא תבלבל את המוח יותר מידי. אחלה תוכנית אם אתה שואל אותי.
משום מה זה כיוון שהרבה גברים אטרקטיביים, צעירים (ברוחם בעיקר כי בגופם הם בלים) שכוחם עוד בחלציהם ושהפילו כבר בקסמם (ובכרסם השעירה והמשתפלת) את רוב נערות החמד בת״א והסביבה.

בצחוק. בצחוק ובהומור,״אחי״.

אדון מנהל . אני לט מחפש נערב בת 20-25 .

אני מחפש אישה בסביבות גיל ה50 ומשהוא זה הכול . אני לא סוס צעיר וחתיך . אבל חושב בכיוון הזה לייבא . ותקבל את כול התנאים הטובים . בנתיים זה רק במחשבה . כי לפי מה שאני קורא כאן בפורום זה מסובך
אגב גיסי בן 74 לפחות . גר כבר שנתיים עם פליפלית . שמטפלת באיזה זקן . אכשו התחילו בעיות שהיא צריכה לעזוב .
ניסיתי עם בנות ישראל להכיר . רובם רוצים רק בתי מלות וטיולים והגיל לפחות 60 . ורק חברות ללא מגורים משותפים
זה ברצינות ולא בצחוק
שבוע טוב
לא מאחל לאף אחד להיתאלמן בגיל 66 . ולהתחיל פרק ב בחיים בגיל הזה

bluetartuga

New member
לא אדון ולא מנהל...

תגובתי לא היתה בכובע ה"מנהל" אלא בכובע הגולש כמוך.
גם אם לא הייתי מנהל הפורום שימוש במילה "לייבא" עבור בני אדם הוא לא לעניין לטעמי. בחירת המילה, מעידה על הלך רוח. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים אומרים...
"לייבא" מבחינתי זה לייבא רהיט, או חפץ או מוצר מזון...השימוש במילה לייבא נראה לי לא לעניין. אולי עבורך הוא נראה סביר אבל *לי* זה נראה כאילו אתה קונה חפץ בשוק. חפץ דומם, שצריך שיתאים לצרכיך, אתה תתין לו "תנאים טובים" (גם למחשב הנייד שלי אני נותן נתאים טובים, אני מטעין אותו, לא זורק אותו, יש לו קייס מגן וכו').
ההתייחסות לגיל ה"מיובאת" לא משנה בכלל, גם אם אתה רוצה "לייבא" אישה בת 50, עדיין השימוש ב "לייבא " נראה לי....הבנת כבר אני מניח. נכון שכל מערכת יחסים זה סוג של תן וקח, יש אינטרסים, רצונות של הזוג ושל כל אחד לחוד וכו וכו. אף אחד לא היה מניד עפעף אם היית אומר "אני רוצה פרק ב' בחיים, לא הצלחתי למצוא מישהו ישראלית ולצורך עניין אני פונה להכיר נשים ממקומות אחרים. נשמע אחלה, סביר ביותר. משום מה החלטת לקצר את ההסבר ולהגיד שאתה רוצה "לייבא". לי זה נשמע מעט פטרוני. אם הייתי אומר ל J ש"ייבאתי" אותו, הוא היה אומר לי ללכת מהר למכס וקבל החזר כי הוא בדרך חזרה למקום ממנו הוא בא.
יהיו מי שיגידו "היי מה אתה עושה עניין, בסה"כ עניין של ניסוח" אבל מבחינתי למילה יש כוח ולצורת הניסוח יש כוח ומשמעות.

חוצמיזה חשבתי שאתה בעניין של הומור וצחוק...אז צחקתי (או שזה פחות מצחיק כשלא אתה צוחק עם מישהו אלא צוחקים איתך...)

גם אני לא מאחל לאף אחד להתאלמן, לא בגילל 66 לא בגיל 99 ולא בגיל 26. גם פרק ב' זה דבר לא פשוט וגם בכלל להכיר בת זוג זה לא פשוט (לא ישראלית ולא בכלל. יחסים זה דבר מסובך).

מר מנהל . לייבא כלה מחו"ל

זה יותר קשה ומסורבל . מאשר לייבא רהיט . והמילה מייבא ניגזרת מהמילה להביא . כך שלא היתכוונתי להעליב . או להשפיל .
ובטח לא להביא שיפחה אלי כי
עם האישה הראשונה חייתי 47 שנים . עד שאלוהים לקח אותה לשמיים . אז אני מקווה עם השניה להיות עד 120 .
מובן שאתן לה חיים נורמליים כמו לכול אישה שהגיעה . כך שהמילה "ייבוא " זה סערה בכוס מים .

אני גם לא כועס על מה שאדוני כתב .

תרגום המילה לייבא לפי מילון וולא מאוד פשוט "פ') להכניס לארץ כיבוא, להביא מחו"ל, להיות יבואן, לעסוק ביבוא
זה בדיוק מה שחשבתי להכניס לארץ כלה

מה שאתה מתאר עדיין מאוד בעייתי

אתה מתכנן להכיר אותה קודם?

כלה "בהזמנה" זה מעשה בעייתי מאוד, אני מניחה שכשאתה אומר "לתת" לה חיים נורמליים, אתה מתכוון מבחינת רמת איכות החיים, להתייחס אליה יפה, לספק לה את צרכיה (מתוך הבנה שהיא תגור איתך ותקיים איתך חיים פיזיים ומנטליים של בת-זוג.)

תאר לעצמך, מה שאתה מתאר היא החלפת מוצר של "רמת חיים" תמורת "הפגת הבדידות+יחסים זוגיים", לא תמים ולא בסדר. זה ניצול של נשים שפונות ל"עיסוק" כבנות זוג בגלל מצב כלכלי ירוד, אני מקווה שאם תבחר בדרך הזו, לפחות תוכל להיות כן עם עצמך לגבי הבעייתיות המוסרית של מה שאתה עושה.

אתה סתם מקשקש בכתוב .

אני לא קונה אישה מתצוגה . מובן שיהייה שלב מקדים אם מתאימים ויש קשר . אגב בשנת 68 הכרתי את אישתי אחרי 45 יום עשינו ארוסים . ואחרי 6 חודשים התחתנו . וזה נימשך 47 שנים . ואם אלוהים לא הייה לוקח אותה לשמיים . היינו מגיעים עד 120 . הייתי עם נשים ישראליות בשיחות ופגישות
הישראליות רצו . טיולים לחו"ל . בתי מלון. וללא קשר הדוק .
מקריאה כאן ושיחות . בנות העולם השלישי יש להם פחות דרישות . הכול בהתאם לפי התקציב
אני לא חושב לנצל אף אחת ביגלל שהיא ענייה . או גרה בכפר
אבל לפי מה שאני קורא כאן בפורום . התהליך הוא ארוך ומייגע . "הייבוא" הזה . אבל איך אומרים הכול בדיי שמים .
בשנות ה60 שמתי לי יעד להיתחתן צעיר מיד אחרי השרות . התחתנתי פחות מ22 . ומשכתי את זה 47 שנים עם אותה אחת .
נקווה את פרק ב גם אצליח להגשים . עם אחת שמתאימה לי

את חושבת כך . שיהייה .

אני מאמין שאצליח . אגב למה הכול אצלך חסוי ? הכרטיס . הגיל . מקום המגורים. ההודעות . אצלי הכול גלוי

זה בדיוק מה שמצער אותי

שזה נראה לך בסדר לנסות בכלל.

הכל חסוי כי כך נוח לי. מי שרוצה לדעת דברים מוזמן לשאול ואם מתאים לי אספר. אני בטוחה שמי ש*מאוד* יעניין אותו יוכל לגלות עם קצת מאמץ מי אני, אבל קשה לי לדמיין שזה משנה למישהו.

אני חושבת שאני כותבת בפורום הזה כבר כמעט עשור, איכשהו זה לא הפריע לאף אחד קודם.

עייצות זה קל לתת .

אני עצמאי מישנת 1960 כן בכיתה ז' כבר מכרתי חוברת לתלמידים . מעולם לא הייתי שכיר . "עייצות " קיבלתי בשפע . מזל שלא האזנתי לאף אחד מה לעשות .
אלה עשיתי מה שאני חושב והיצלחתי . כך גם במיקרה של חיפוש פרק ב בחיים .
את הבפורום גילתי ליפני מס' שבועות

אני ממש לא מייעצת

הדבר היחידי שאני יכולה להציע הוא את דעתי.

נסיוני האישי בדרך כלל לא מתאים כבסיס להסקת מסקנות לחיים של אחרים, אבל כשיש נושא שהוא רלוונטי לערכים שבעיניי הם חשובים אני מרשה לעצמי להביע דיעה. בעיקר אם יש סיכוי למנוע משהו שבעיני הוא עוול מוסרי.

אני לא חושבת שיש קשר בין להיות שכיר או עצמאי לבין להיות אדם מוסרי, או לפחות מונע מהבנה של ערכי מוסר. שני הורי עצמאיים ואנשים מוסריים מאוד, וכשבעינייני העסקים שלהם לפעמים הם עושים בחירות שעומדות בניגוד מסויים לאידיאלים שלהם, אלו בחירות מודעות ומנומקות ולא נשענות על נוחיות או עקשנות.

אני מקווה שתשקול את הבחירות שלך מחדש, מעבר לזה אין לי עיצות.

האמת לא מבין מה את רוצה בעצם במה שאת כותבת

שלא אחפש אשה בתיילנד ? או שאגור שם כמה שנים . לא יורד לסוף דעתך . כתבי את כול המישנה שלך . שאחפש אישה רק בישראל .
אגב את בעלת מישפחה ? נשואה? יש לך ילדים. ?
לי יש 3 בנות . ו3 נכדים . והייתה לי אשה 47 שנים? כך שיש לי ניסיון חיים . מה יש לך איזה ניסיון . מילבד לתת עייצות

אני רואה שאתה לא מבין

אין ולא היה לי עניין או יומרה לייעץ לאחרים מה לעשות עם עצמם. את דעתי על התכניות שלך כתבתי, בסופו של דבר ממילא תעשה מה שאתה חושב.

bluetartuga

New member
יקירתי לצערי את מבזבזת את זמנך....

יש מקרים, שלדעתי צריך להסביר פעם אחת בצורה רהוטה וברורה (כמו שעשית אגב) את דעתך ועמדתך...ו....זהו.
אחרת את נגררת לדיון עקר, בו את (ואותך אני דוקא "מכיר" -כמישהי שאכפת לה...) משתדלת ומסבירה והצד השני (אולי בשיעמומו) חוזר על מנטרות ולא ממש מקשיב.
הסברת את דעתך (שהיא כדעתי לגמרי בנושא...) האיש נראה שיודע לקרוא עברית. עזבי. אני עזבתי מזמן.

יכול להיות

זה לא הרגיש כמו דיון אלא סדרה של הבהרות בנושא חשוב שאכן הגיעו אל סופן.

מעניין למה הוא סקרן לגבי פרטי וזהותי, לא הפריע לו החסיון של אף אחד אחר בפורום.

למעלה