לדעתי ההתעסקות בדת וגאווה

לדעתי ההתעסקות בדת וגאווה

חצתה מזמן את גבול הטעם הטוב והינה אובססיבית

BabyBoy1

New member
מן הסתם...

אולי אם תכתוב טיפה בצורה יותר עניינית, ותסביר למה אתה מתכוון זה יוביל לדיון כלשהו...

יש מחלוקות לגבי האסור והמותר.

זו תשוקה שקשה לכבות למרות שהיינו רוצים.. לא נוח לחיות בתוך המערבולת הזאת של דת ותשוקה אסורה אבל זה מה יש. טחנו את זה די והותר ולא נותר מה לחדש. זה מה אמרתי

dkey

New member
הומוסקסואליות תשוקה כמו סטרייטיות

אין הבדל כלל בין השניים. משום מה נוטים לבלבל בין נטיה מינית למין. בגלל שהומוסקסואליות היתה אסורה אז המימוש שלה היה בקונוטציה מינית בלבד. הלחץ הביא לפורקן שזוהה בטעות כיצר או תשוקה בלבד. אבל הומוסקסואליות אצל גבר או אישה זה חיים. זה ארוג בכל דבר כשם שלהיות סטרייט. זה חברים, זה פורום, זה תחומי עניין, זה להכיר מישהו או מישהי לאהוב ולחלוק איתו חיים וכו'. וכן, זה גם מין.

קונטציה או תשוקה

בטח לא התכוונת שהומוס` הינה דרך חיים.. ברור שאין זה נכון. אתה מטשטש את הגבולות ובכך גורם לחצייתן שלא במודע.

dkey

New member
בודאי שכן

לדעתי אדם שלא חי על פי נטייתו אינו חי. אם תיקח סטרייט ותאסור עליו חיי אהבה ומין או תכפה עליו להיות עם בני מינו מצבו יהיה נואש ורע כמו של הומוסקסואל שמנסה זאת.

O.K.

כנראה שאני עדיין בשלב ההדחקה וטרם הגעתי לשלב ההתמודדות. כולי תקווה שאעבור אותו בשלום ובשלווה ללא ייסורי נפש מיותרים

BabyBoy1

New member
אני לא חושב שהעיקר הוא לחדש

קודם כל, רוב החיים שלנו זה הדת והנטייה המינית שלנו. במיוחד שזה דבר שמתנגש, טיבעי שזה יעסיק אותנו. וחוץ מזה הדיבור על זה זה חלק מהתמודדות. אני לא חושב שאנשים באים לפה לדבר על זה כדי "לחדש" דברים. זה פשוט דרך התמודדות

למעלה