לדובה יש דם ב|קרמבו|

yoyo80

New member
לדובה יש דם ב|קרמבו|

מהבוקר הוא מאוד נידי ולא רצה לאכול כלום - אבל לא חשבתי שהוא מרגיש לא טוב או משהו. ופתאום יצאתי למרפסת וראיתי שהוא שלשל שם ויש כמות של דם מסביב. יצאנו החוצה והוא שוב שלשל והפעם מעט עם מעט דם. דיברתי עם האסיסטנטית של הוט' אבל אין תורים לפני 7 בערב, אני אלך בחמש כדי שאולי יכניסו אותנו על תקן של דחוף - אני מאוד מודאגת וצריכה לצאת עכשיו לשעתיים למשהו שאין לי דרך לדחות. קטן שלי הוא כל כך מסכן.

גם נוגה ../images/Emo201.gif

מקוה שהוא ירגיש טוב יותר, בינתיים לא לתת לו כלום לאכול. גם נוגה לא מרגישה טוב - קמתי בבוקר והיא שלשלה במטבח ובאמבטיה
ושהלכנו לטיול היא שלשלה את הנשמה. היא גם תשומי והכי גרוע שהיא רעבה, אבל אין מה לעשות היא בצום עם כל הקושי שבענין. אחר הצהרים אני אלך לקנות לה עוף אצל הקצב. ממש לא ברור לי ממה זה, אני מקוה שזה לא מהמים מהנחל ביום שבת... את החצי קילו דשא שהיא אכלה בבוקר שבת ליד הנחל היא כבר הספיקה להקיא ביום ראשון. החלמה מהירה

טון טון1

New member
לנוגה המתוקה ../images/Emo25.gif שתרגישי טוב מהר

אל תדאגי אמא תבשל לך משהו יאמיי ולא תהיי רעבה ומסכנה

../images/Emo201.gif לדובה ולנוגה

שמדאיגים אותנו מאד, אני מקווה שתרגישו טוב במהרה

noasn

New member
ל../images/Emo85.gifדובדובון ולנוגה המקסימים רפואה שלמה מן

השמיים במהרה

yoyo80

New member
הגמל היה אצל הוט' - מדובר בקלקול קיבה

סטנדרטי, הדמום הפסיק - הוא כנראה, אכל משהו שפצע אותו בדרך החוצה. לכמה שעות הייתי בסרטים מטורפים של לחץ. תודה לכולם על הדאגה ולנוגה - בקרוב אצלך...

מאמוש

New member
|מואה|../images/Emo24.gifתהיו בריאים דובה ונןגה../images/Emo70.gif../images/Emo193.gif

yoyo80

New member
אוווופפפפפ. זה לא עובר - הקאות והרבה שלשול

בבית עם דם. טלפון דחוף לוט' לפני רבע שעה שאומר שזה רק דלקת במעי ושזה יכול לחכות עד מחר. ושהוא צריך אנטיביוטיקה. בערב הוא כבר הרגיש טוב והיה שמח. אופפפפ.

../images/Emo201.gif יהיה בסדר

(גילי אמרה שהוא חמוד ולא שמן ולא צריך להקיא כדי לרזות, אז שיפסיק עם השטויות שלו, ואם הוא ימשיך לדחוף אצבעות כל כך עמוק יצא לא רק דם) הרבה חיבוקים לגמל הרמטכ"ל... שולחת לכם נשיקות וחיזוקים ולדובה פקק לישבן
מאחלת רגיעה בשטח ושגם אתם וגם הוא תצליחו לישון בשקט הלילה. שירגיש טוב הדובון

yoyo80

New member
אחרי טונות של אנטיביוטיקה - הרמטכ"ל לוחמני

כתמיד. הבוקר אפילו ראינו לראשונה מזה יומיים |קרמבו| מוצק יחסית וללא דם. הוא אוכל הרבה אורז ו ID, והרבה גבינה עם הכדורים שהוא לוקח כך שלא יכול להיות מאושר ממנו. אני מקווה שאנחנו אחרי המשבר. תודה לכל המאחלות.

שמחה מאד לשמוע ../images/Emo24.gif הערב גם נוגה עשתה קרמב

נורמלי אחרי שכלום כבר יומיים
אפשר להגיד שהיא החלימה סופית כבר נראה לי.

../images/Emo201.gif מסכן

נוגה גם היה לה שלשול דמי לפני כמה חודשים והיא יצאה מזה בשלום
מקוה שהוא בצום - אצלנו זה הכי עוזר, מרגיע את המערכת עיכול. צום 24 שעות ואחר כך חזרה לדיאטה של עוף ואורז בכמויות קטנות ואם הכל בסדר מעלים כמויות. נוגה נתנה לי התרעה קצרה בצהרים בריצה לדלת שגררה ריצה בחדר מדרגות ושלשול על העשבים ליד הבית
אבל מאז שקט
כאילו היא מפליצה פלוצים שגרמו לאורחים לפתוח את כל החלונות בבית...
אבל בינתיים יש שקט (כי אין לה כבר כלום במערכת עיכול...) כבר אין להן פיפי מרוב שהורדתי אותן למטה היום כדי למנוע תאונות בבית
בשלתי לה אורז ועוף למחר. בינתיים היא מקבלת רק תמיסת רהידרציה של רואיל קניין לשתות. החלמה מהירה לדובה מקוה שמחר הוא יקום וירגיש טוב יותר.
הם כאלה מסכנים

ronchooli

New member
מסכנונים נגה ודובה ../images/Emo193.gif

מקווה שיעבור מהר ועם כמה שפחות פאשלות בבית

למעלה