לדבר מהאקספלורר

תוכנה מדהימה ניסיתי אותה כבר

אם הם משאירים את השיחות חינם ומתבססים על רווחים אחרים{ויש מלא מי שמבין בתחום } ואף מגדילים את אפשרויות וזמן השיחה, הם ישברו את סקייפ, הכי אהבתי שבכל אתרי השירות למינהם יש לי ישר את הסימן שאני יכול להתקשר זה פשוט מדהים, ולחשוב שישראלים פיתחו את התוכנה. זה הולך להיות הלהיט הבא אם הם לא יהיו חמדנים וישקיעו בבאגים הקטנים. בקיצור כל הכבוד להם דיברתי איתם היום בטלפון יש באתר את המספר תמיכה שלהם וניתן לשאול שאלות.

lior02010201

New member
מה יש נגד ישראלים גם את ICQ

פיתחו ישראלים ואנחנו רואים את ההצלחה..

יש בפורום עוד אנשים שניסו?

יש בפורום עוד אנשים שניסו את התוכנה הזאת, אני אומר לכם זה תענוג... למשל שאת נכנסים לאתר דפי זהב מופיע לכם על כל מספר טלפון שאתם מחפשים שם, מעין סימן כזה שאפשר להתקשר מהמחשב ובחינםםםם. אני עדיין לא הבנתי את כל האופציות שיש ,אז אם יש עוד אנשים שניסו, או כאלה שיודעים דברים נוספים אשמח אם תשתפו.

point2i

New member
צודק

נראה לי שמישהו קלט שם את ההתנפלות של הישראלים

point2i

New member
אז ככה ....

בנתיים ( מניסיון אישי ) עובד רק על דפדפן אקספלורר . אוונט ופיירפוקס לא מאפשרים התקשרות. דבר שני , משיחות שקיימתי דרך התוכנה התברר שאיכות השמע \ דיבור ממש ירודה . אני מתאר לעצמי שזה קשור לעניין ההרצה של הבטא ! בכל מקרה אני מברך על היוזמה של המפתחים .

דווקא לא.

כשאני קיימתי שיחות האיכות הייתה ממש טובה ובכלל לא היה דילאי! (דילאי אפסי-הרבה פחות משל סקייפ).

למעלה