לדבר או לא לדבר?

yaely2

New member
מנהל
אולי אתם תעזרו לי להחליט. בבקר אני צועדת. לא מתוך שמחה רבה, אני צריכה להבטיח לעצמי הרבה הבטחות עד שאני מכריחה את עצמי סוף סוף לצאת להליכה. השעה בסביבות שבע ואנשים רבים ממהרים לעבודה או לאן שלא יהיה. כולם בלי מסכות. לא מסכה על הסנטר, לא על האוזן וגם לא ביד, פשוט ללא מסכה. כבר חשבתי שהודיעו שלא צריך מסכות יותר ואני לא שמעתי. אני חושבת לעצמי: "אם אני אעיר להם אני עלולה לחטוף "ראסיה" אם אשתוק יהיה לי נאחס כול היום. מה אתם מציעים לי לעשות?

שי1951

Member
מומלץ לעשות מה שצריך, כלומר - לפעול לפי ההנחיות
(מסכה מחוץ לבית, במקום ציבורי, לשמור על הגיינה ועל מרחק מאנשים, בעיקר במרחב הציבורי)
ולעזאזל - מה שאחרים חושבים (או אומרים) בעיקר כשהם לא מתנהגים בהתאם.
את עושה את מה שצריך כדי להגן על עצמך ועל בני משפחתך היקרים לך - (ולא עבור האחרים שמתנהגים בניגוד להנחיות).

מסכת קורונה-1.jpg
מסכת קורונה.jpg

נערך לאחרונה ב:

TCH_ma

Active member
אולי אתם תעזרו לי להחליט. בבקר אני צועדת. לא מתוך שמחה רבה, אני צריכה להבטיח לעצמי הרבה הבטחות עד שאני מכריחה את עצמי סוף סוף לצאת להליכה. השעה בסביבות שבע ואנשים רבים ממהרים לעבודה או לאן שלא יהיה. כולם בלי מסכות. לא מסכה על הסנטר, לא על האוזן וגם לא ביד, פשוט ללא מסכה. כבר חשבתי שהודיעו שלא צריך מסכות יותר ואני לא שמעתי. אני חושבת לעצמי: "אם אני אעיר להם אני עלולה לחטוף "ראסיה" אם אשתוק יהיה לי נאחס כול היום. מה אתם מציעים לי לעשות?

להעיר או לא זה ענין של אינטואיציה וגם מזל לזהות מי בדיוק הטיפוס מולך, כפי שכתבת ונכון לא ניתן לצפות את תגובת הטיפוס וזה אכן יכול להגמר לא טוב!
עצתי למי ששאל אותי בנושא זה הוא פשוט להתעלם, לזוז הצידה, להתרחק ולהמשיך בדרכך, וטריק קטן שאמנם לא תמיד עובד הוא - להתעטש או להשתעל ואז חלק מהאנשים ללא מסכה או מסכה מורדת או בורחים או עוטים את המסכה וחלקם גם לומד את הלקח.
הרבה בריאות.

תמר שרוני

Active member
שלום לכול מי שהצליח להכנס לפורום החדש . אני נכנסת רק בזכות נכדי היקר , שפתח לי את השערים . לדעתי קצת חבל שבנות הגיל השלישי צריכות לבקש טובות מהנכדים . הייתי מצפה ממי שדואג ל "שינוי/קידמה" יסביר ל "לקוחות " למה משנים ואיך מצטרפים לפורמט החדש . כל עירייה ומועצה מקומית , כשעושה שינויים במערכת התחבוררה/כבישים , סוגרת כבישים , משנה קווי אוטובוס , יוצאת בהודעות לציבור מה התחלופה . הייתי מצפה גם ממנהלת הפורומים לדאוג שהלקוחות יוכו להכנס , ולא ישאירו אותנו , היותר מבוגרות , לעלות למקפצה , אבל לכסות את מי הברכה בברזנט .

תמר שרוני

Active member
בעקרון אני לא מעירה למי שאינו עוטה מסכה , אבל כדי לשמור על עצמי אני חובשת מסכה +מסכת אנטי וירוס. לבטחוני האישי .ובכלל מאד משתדלת לשמור על "מעצר בית" , יוצאת רק כשאין ברירה . מצד שני , בימים כתיקונם , כשאני נתקלת ברכב שפנס אחורי שלו לא עובד , אני משתדלת להשיג אתו לעצור לידו,[במקום שאפשר] ולהסב את תשומת ליבו לבעיה. עד עה כולם [עשרות] הודו לי . מקווה שלא אפול לידיו של איזה מניאק .

אבי בן 1231

Well-known member
מה שאני עושה בד"כ חושף לרגע קט את הפה מרביץ שניים שלושה אפצ'ים חזקים ו"העבריין" ממהר להסתלק!!!

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
בעקרון אני לא מעירה למי שאינו עוטה מסכה , אבל כדי לשמור על עצמי אני חובשת מסכה +מסכת אנטי וירוס. לבטחוני האישי .ובכלל מאד משתדלת לשמור על "מעצר בית" , יוצאת רק כשאין ברירה . מצד שני , בימים כתיקונם , כשאני נתקלת ברכב שפנס אחורי שלו לא עובד , אני משתדלת להשיג אתו לעצור לידו,[במקום שאפשר] ולהסב את תשומת ליבו לבעיה. עד עה כולם [עשרות] הודו לי . מקווה שלא אפול לידיו של איזה מניאק .
לאחר שקניתי שוקר חשמלי אני מרגיש קצת יותר בטוח מפני מניאקים למינהם.

למעלה