לדבורה מאיה

לדבורה מאיה

תודה על מה שכתבת לי.אני בעצמי מאוד מבולבלת ולא ככ יודעת מה להחליט. אני בנתיים עדיין בתל-השומר וכל יום שעובר אני אומרת לעצמי שזהו זה היום האחרון שלי שם אבל אז משכנעות אותי הבנות שזו טעות ושאני חייבת לטפל בעצמי וחבל יהיה אם אעזוב האמת שהיא שאני די מבולבלת כי ממש רע לי שם וקשה לי כי כל היום מה שאנו עושים שם זה שיחות ושיחות ושיחות כל היום הנפש עובדת ועובדת מאוד קשה אני חוזרת הביתה מותשת רצוצה ועצובה. אני כבר 3 שבועות שם זה נראה כמו נצח נצחים. אני כבר מרגישה שאין לי יותר כח להמשיך קשה לי ממש קשה לי נראה מה יהיה בשבוע הבא אין לי מושג נהיה בקשר ואם תרצי תכתבי לי אי מייל דרך אגב האם את אנורקסית או משהו אחר< רונה

עופרי-

New member
משהו אחר?

לדעתי אין הרבה אופציות: אנורקסיות, בולמיות ומקרים חריגים כמוני.

תרנגולת

New member
אה. יש הרבה..

אנורקסית, בולמית, בולימרקסית, הפרעת אכילה לא מוגדרת... אהםם.. יש הפרעות שאוכלים בהם בלילה, או שאוכלים עפר של סיגריות, קירות וכו`... אכלנות כפייתית, אהםם.. יש הפרעה כזאת של התעסקות באוכל כל כל כל כל כל כל הזמן, רק במה הוא מביא תועלת (אבל התעסקות כפייתית שלא משאירה מקום לחיים האמיתיים). ו.. יש של אלה שבונים שרירים.. ו.. יש עוד ועוד הפרעות. אבל לא נפוצות בכלל. מה זה חשוב?

רונהלה

אני יודעת שקשה. ואפילו קשה נורא. אבל שמתי לב לדבר מיוחד אצלך בזמן האחרון: המון הודעות עידוד. אז כשממש קשה - קיראי לך שיר מאוסף השירים שאת מפרסמת לנו....וזה יעזור לך להחזיק מעמד. כי אם אנחנו לא נהיה שם בשבילנו - אז מי כן? עברי כל יום ביומו...זה יחלוף ויגמר בשלב כלשהו. ואת תצאי משם הרבה יותר מחוזקת. כי מה לעשות - אנחנו ניבנים מהקשיים. ולומדים בעזרתם להעריך את הזמנים הטובים. שלך תמיד כל פעם שתצטרכי מאיה וכן. אני אנורקטית. כבר 8 שנים ארוכות.

תרנגולת

New member
רונה`לה יקרה

זה קשה אבל זאת הדרך.. לטפל בעצמך.. אני כל כך מעריכה אותך על זה שאת עושה את זה.. את מדהימה, באמת.. כל כך מדהימה.. הדרך להחלמה מלאה בקשיים- אבל זה שאת מתמודדת איתם זה מדהים. קחי לך כל יום בנפרד, כל יום הוא עוד מלחמה.. אבל בסוף זה יהיה שווה את זה. מאמינה בך. תרגישי טוב מתוקה.. ותהיי חזקה.. שבת שלום. שלך. תרנגולת.

למעלה