לגלי,מתמר

ורד9

New member
לגלי,מתמר

שמי תמר. נדמה כי את לא מחשיבה עצמך יהודיה במלוא המילה. מה היהדות, העם היהודי, מסמלים עבורך? מנסיוני עם מתקשרות אחרות, הן מאמינות ב-ה' של התורה. חלקן אף מקיימות מצוות למיניהן. הן הוכיחו לי את תקשורן, עם "חוצנים" או איך שבוחרים לקרוא לישויות אלו. אינני מבינה כיצד יש סתירות בין כמה אנשים, שכביכול, מתקשרים אם גורם מסוים. אני מבינה שיש תקשורים עם חוצנים, נשמות שונים, אך הכיצד הבסיס ליקום נראה שונה בדבריך לדברי מתקשרים אחרים? אם את והם מתקשרים עם גורם "זהה", ישויות לא במימד שלנו, מדוע קיימות סתירות במסרים לגבי צורת היקום שלנו. על פי דברים אחרים ששמעתי, יש משמעות לנו כעם יהודי. לשמירת השבת ומצוות אחרות. יש חשיבות ומשמעות לתורה, מעבר לחקירתה היא מהווה עוגן לזכויות האדם, הנפש, ולהתנהלות מוסרית בעולם. האם התורה ניתנה "לנו" או האדם כתב אותה. אודה לך אם תוכלי לחדד את התהיות שלי. תמר

ינוקא1

New member
התורה נכתבה בידי אדם

משה רבינו. גם לפי היהדות זה כך. בהר סיני קיבלנו את המצוות , אבל הנוסח של התורה והסיפורים שכתובים שם את הכל כתב משה בנבואה מהקב"ה. יש אומרים שאת הפסוקים האחרונים בתורה שמדברים על מות משה כתב יהושוע תלמידו של משה , ויש אומרים שהקב"ה הכתיב אותם למשה ומשה היה כותב אותם ובוכה.

ורד9

New member
לינוקא 1

זאת לא הייתה שאלתי. לא התכוונתי מי כתב על פי מה שידוע לנו מחקר התורה. אלא מדברי החוצנים. תודה בכל מקרה

hamamin

New member
אני לא גלי ותשובתי אחרת ממנה,כניראה.

נכון,תרבות הדת היהודית שהומצאה במאות הראשונות לספירה הנוצרית בירושליים ובבל [עירק היום] על בסיס סיפורי התנ"ך היא תרבות ניכבדה וחשובה לעם היהודי ולעולם. ממנה בקעו שני שיבוטים שונים שאף הם מעשי ידי אדם--- הנצרות והאסלם. ה"אלוהים" של התנ"ך הם חוצנים שזייפו קצת את המציאות,ספר בראשית,והתחזו לבוראים. כל התקשורים הם ממימדים מקבילים לחושי האדם,שאינם מוחשים בכלי מדידה פיסיקליים וכל הישויות המלאכים ה"אלוהים" והאלים והאלילים הם חלק מהעולמות הנוספים לעולם המוחש לאנשים "רגילים" כמו שבני אדם אינם מדויקים ולעיתים משקרים או מדמינים כך זה גם ב"שמיים" ומכאן הסתירות והטעויות בהתאם. אלוהי התנ"ך הוא אליל כמו הבעל ,העשתורת ועוד עשרות שהיו באזור ולכן בתקופת התנ"ך העיבריים או עם ישראל החליפו אותו לפעמים כמו שמחליפים ערוצים בטלוויזיה. כל רצונם של קבוצת "אלוהים" זו היתה לחנך את האדם לנאמנות טוטלית לשליטתם המוחלטת ולא עלה בידם ---רק כיום אצל חמס ואל קאידה הצליח "אלוהים" לאלף מטורפים לשיטתו. העם היהודי למרות הרוע של "אלוהים שלו" הוא עם מוסרי יחסית אבל הנצרות החילונית\פרוטסטנטית, הצליחה יותר ,מעשית,לקבוע את התרבות הגבוהה ביותר כיום. זאת תשובתי ולא של גילי ואני מקווה שתיסלחי לי שהתפרצתי.

ורד9

New member
תודה

תודה על המאמץ, ענית לי על חלק מהשאלות. מעריכה זאת.

הבנות לגבי ולגבי "התורה" ../images/Emo24.gif

בפעם המיליון- אני מתקשרת עם אלוהים . חוצנים זה תקשורת מסוג אחר לצורך רפואי בלבד. אם אני מתקשרת עם אלוהים- מדוע את חושבת שאיני מאמינה בו? בטח שאני מאמינה . אני משוחחת עימו מדי יום. מה זה קשור אלוהים של "התורה" מה קשר דת לכל זה. הדת כבר פסה ואינה מתאינה להיום ועכשיו.. הדת עשתה המון הרס וחורבן עד עצם היום הזה. יש להשתחרר מכבלי הדת. אנשים תתחילו להאמין בעצמכם. ת ת עו ר ר ו... כל דבר שנעשה בכפיה- זה נוגד לחוקי יסוד אדם- אינו חופש בעיני אלוהים.
מי קבע שאסור לנסוע בשבת? אלוהים לא קבע מי קבע שאסור לכתוב בשבת. ? אלוהים לא קבע מי קבע שצריך להתכסות בבדים ארוכים , כיפה, ציציות. מטפחת ראש , לכסות שיער? אלוהים לא קבע מי קבע שאסור לשמוע קול של אישה? אלוהים לא קבע מי קבע שאסור לאכול 'לא כשר' ? אלוהים לא קבע מי קבע שצריך לצום . אלוהים לא קבע ולא ביקש אדם שמתבייש בגופו וקולו- מתבייש ביוצר והוא אלוהים . תפסיקו להלל את אלוהים בבתי כנסת. להשתחוות ולפחד ממנו. הלו להתעורר ומהררר אלוהים לא ביקש ממכם לעשות את כל זה. אנשים מסומים קבעו מנק' ראות שלהם. התורה נכתבה מנק' ראות של אותו כותב - מה זה משנה מי זה היה - ניתנו כללים מסויימים. לא כל מה שכתוב ב10 הדסברות הינו נכון . פשוט לא הבנתם את זה נכון. אנשים - אלוהים אינו מעניש. אינו כועס. אין לו רגש הוא לא גבר ולא אישה...הוא עשוי מאהבה צרופה האם את יכולה לתאר את רגש האהבה? הפרפרים בבטן...זו אהבה= אלוהים אלוהים הוא הכל ..הכל סביבך. אנשים חיים בפחד. נקודה. באים לשאול אותי איפה ומתי לעשות דברים מסוימים. אני מייעצת לעוזרת לאנשים מבולבלים. כי אני רואה את התמונה קצת שונה. זה הכל. אני מזמנת לחיי ארועים והם קוראים מדי יום- בעתיד אלמד אתכם איך לעשות כאילו 'קסמים'...זה מאד פשוט. תבינו שאתם ורק אתם יוצרים את ההווה . את 'העתיד ' שלכם (כי ביקום אין עבר. ועתיד אלא רק הווה) . גלי- משוחחת עם אלוהים

ורד9

New member
שוב תמר

לפי דבריך אין עבר ואין עתיד, הווה. אז מה הם גלגולים בהקשר לדברים אלו? הגלגולים הם לא עבר של הנשמה?

החיים כמונופול

גלגולים הם מה שאת עכשיו. הם חלק ממך ותמיד יהיו בעתיד נסי לדמיין שהחיים הם מונופול- כל בית שאת קונה/ מוכרת הם גלגול אחד שלך--אבל את משחקת איתי כעת בהווה נכון? קשה להבין אולי... אנו במשחק נהדר. שעליו אסביר בספר שאנ כותבת. שם אפרט ככל שניתן כדי שיובן ממליצה לקרוא את ספרי- דונאלד וולש "שיחות עם אלוהים"

למעלה