לגלי היקרה

tamarb7

New member
לגלי היקרה

היי גלי בתאריך 19.7.09 התקיים המשפט שלי בו תבעתי את הרופא שהסב נזק לפניי על כספי שלי וההוצאות הנילוות(במסגרת תביעות קטנות) . הרופא הגיע באיחור למשפט ופסק הדין ניתן ללא קיום הדיון, כאשר נקבע לי כמחצית הסכום שבקשתי, בדיוק כמו שחזית כאן. אולם מסתבר שהרופא הגיש בקשה לביטול פסק הדין בטענה שבגלל הפגרה היה בטוח שהדיון יתקיים בעיר אחרת, מה שידוע כשקר אחד גדול כי גם לי וגם לו נשלחו הודעות על המיקום המדויק.השופט ביקש את תגובתי בטרם יחליט אם לאשר את בקשתו. יש לציין שלמרות שאני התובעת זה גורם לי כבר זמן רב עוגמת נפש וטלטלה רגשית גדולה, ואני גם בחובות כי הרופא ממשיך לגבות את התשלומים על הנזק שגרם לי . האם את יכולה לחזות עבורי את החלטת השופט באם יבוטל פסק הדין ויתקיים דיון או שמא פסק הדין ישאר על כנו? בגלל מצבי הכלכלי אני לא יכולה להרשות לעצמי להגיע אלייך ואני משתוקקת לכך כבר הרבה זמן, שכן את באמת מדייקת להפליא. בתקווה לבשורות טובות מימך, תמר . תאריך: 19.8.1970

תשובה

ראשית פסק הדין ישאר על קנו. תכלס מה זה משנה המקום שבו מתנהל המשפט..קשקוש. הסירי דאגות. אגב אשמח לקבל מכתב תודה או חוות דעת ממך - אשמח לשמוע הוקרות דרך המייל שלי מצויין מטה על מנת שאוסיף "להמלצות" באתר הבית שלי יום נהדר גלי. מדיום

למעלה