לגבי הפרולקטין

• פותח הנושא cku
  • פורסם בתאריך

cku

New member
לגבי הפרולקטין

ד"ר שלום. הנני כותבת בעקבות המאמר אודות הפרולקטין הגבוה. לפני כשנתיים היו לי בעיות בסדירות המחזור וניגשתי לבדיקה אצל רופא נשים הוא עשה לי בדיקת דם והתברר שיש לי פרולקטין גבוה (אני לא זוכרת בדיוק כמה אבל את זה אפשר לברר בלא בעיה וזוהי שאלתי הראשונה כמה זה נחשב גבוה) . הוא נתן לי גלולות כדי להסדיר מחזור , ולהן היו לי תגובות נוראיות כעבור מס' ימים ספורים בלבד היו לי כאבים ותחושה של שריפה במה שאח"כ התברר לי כמפרצים (קצות הידיים הרגליים מאחורי השוקיים ברגליים) גם כשניסיתי גלולות יותר חלשות היו אותן התגובות . נשלחתי לבדיקה של קרישת דם באיכילוב ולא נמצאה אצלי בעייה כזו . הרופאים השאירו אותי מאז מלאת שאלות , אני לא מבינה מדוע היו לי תגובות כאילו קיצוניות גם לגלולות החלשות ביותר , מה זה יכול להיות אם לא קרישה , ומה הקשר לגובה הפרולקטין אם בכלל? (אגב יש לי בעיית איוושה אבל לא משהו שאי פעם אמרו לי שידרוש טיפול האם לזה יכול להיות קשר כלשהו? ) אודה לך מאד על התייחסותך , בברכה (אני בת 24 אם לגיל יש משמעות )

פרולקטין וגלולות

שלום לך, אני באמת לא יודעת מה הייתה התגובה הזו לגלולות. האי איננה קשורה לפרולקטין וגם לא לאוושה שלך. אני רק שואלת את עצמי, אם באמת יש לך פרולקטין גבוה, ואם על הרקע הזה ההפרעה במחזור, למה שלא תקתבלי משהו להורדת פרולקטין. זה בוודאי יסדר לך את המחזור. אגב, אם בעית הפרולקטין הזו אמיתית, האם בדקו לך את תפקוד בלוטת התריס והאם עשו לך הדמיה של בלוטת יותרת המוח.

cku

New member
תשובתי

לא עשו לי את הבדיקות הללו , האם את ממליצה לי לגשת לעשותן? האם עושים זאת דרך רופא נמשפחה?מודה לך מאד על התייחסותך

למעלה