לגבי המשחק בפורום

• פותח הנושא snift
  • פורסם בתאריך

snift

New member
לגבי המשחק בפורום ../images/Emo11.gif

סביבת המשחק תהיה ימי הביניים. זאת אומרת - מותר להיות כל דמות וכל גזע, כל עוד אתם מסוגלים להסביר לי בצורה הגיונית איך הגעתם לזה. דפי דמות כללים ישלחו למנהל הפורום ב EMAIL ונגיע להסכמה סופית באיציק או במסרים של תפוז. את המשחק ינהלו Snift ו Varadin, כאשר לכל מצב נחכה כיום עד יומיים לתגובות השחקנים, ואז נמשיך. קרבות יערכו במידת האפשר בצ´ט, כאשר נודיע מראש על שעה. בפורום יפתחו 2 פתילים : 1. המשחק עצמו, אשר בו ישתתפו אך ורק השה"מים והשחקנים. ובו יש להגיב רק לתוכן המשחק. 2. פתיל תגובות, שבו יוכלו כולם להגיב להציע הצעות וכו´. תגובה במקום לא מתאים תימחק ! הצעות נוספות יש לשרשר לפתיל זה. האיציק שלי הוא : 15896963 נא לציין בקשת האישור את הכינוי בפורום ואת היותכם חברים בפורום (353).

hsotrt

New member
אוקי דוקי!!!

וכמה הצעות ושאלות: 1) אוליי נבקש מהנהלה של הפורמיםלסווג לנו חדר נפרד בפורום למשחק עצמו ותגובות נשרשר בפתיל בתוך הפורום הראשי. 2) מה זאת אומרת: "נא לציין בקשת האישור את הכינוי בפורום ואת היותכם חברים בפורום (353)"? 3) עדיף לנו באיציק כי המסרים איטים נורא ונמצאים על שרת ואילו האיציק מהיר יותר!! *חופר בור ויושב בתוכו*

snift

New member
../images/Emo11.gif

1. לא יקצו לנו חדר נפרד. 2. זאת אומרת - שכשמוסיפים אותי לאיציק, מקבלים חלון שבו כותבים את הבקשה שאותה אני אראה, ואז אם יהיה כתוב בה "פורום משחקי תפקידים" או "פורום 353" אני אדע לאשר אותכם.

Raistlin

New member
מה הקטע של ה - ../images/Emo11.gif ???

אתה לא יכול להיראות ככה -
????

snift

New member
אני יכול... כשיש לי סיבה לחייך.

חוץ מזה, ראית פעם דרקון מחייך ? זה לאו דווקא מראה מלבב.

The Wraith

New member
זה קטע של מא-גניביות

"אני קול דרך האדישות שלי, תראו כמה שאני דכאוני ולא אכפת לי מכלום. שיאוו סבבה לי, אני כזה מא-גניב"

snift

New member
תאמת.... ../images/Emo11.gif

סתם חשבתי שזה אומנטיקון חמוד. ולא הרבה השתמשו בו, אז אימצתי אותו.

hazgul

New member
היו לי

שתי תמונות עם האנטומיה של דרקונים, אני אנסה למצוא אותן.

snift

New member
../images/Emo103.gif משחק משחק משחק ../images/Emo103.gif

מי שמעוניין להשתתף במשחק, שישלח הצעה לדמות למנהל הפורום. כמו שאמרתי, את המשחק ינהלו וראדין ואנוכי. הסביבה היא ימי הביניים קלאסית.

snift

New member
כמו שבא לי ../images/Emo11.gif

מי שישחק קוסם ידע איך הקסם עובד.

ayana

New member
איזה יופי ! ../images/Emo13.gif

אני אמנם רק הגעתי לכאן אבל אני מחפשת כבר כמה זמן מקום למשחקים:) גם אני לא ממש מומחית אבל רוצה להשתתף מקווה שנהנה יחד עיינה

למעלה