לגבי בעיית הטורים שהייתה (מדגיש) לי

Aדי

New member
לגבי בעיית הטורים שהייתה (מדגיש) לי

התברר שחיישן ההצתה היה מלוכלך מאוד, אחרי פירוק וניקוי העניין סודר
בדרך החלפתי מסנן אויר, היה מאוד מלוכלך ובטח לא טרם לעניין. עכשיו הקליאו מרגישה הרבה יותר טוב בנסיעה (החלימה
).

UrbanDK

New member
../images/Emo32.gif למה ביטלת את המכירה?

<אם אפשר לשאול> תיכננת לטוס לחו"ל או משהו? (או שזה ינון בעצם... משהו עם טורונטו?)

Aדי

New member
חס וכרפס! אני לא מלכלך על יקירתי...

הצרפתיה לעולם! רק ציינתי שהיא חולה, ואני לא יודע אם אפשר לרפא אותה...

be_roo

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo41.gif אזהרה לנוהגים בכביש 5

(עדי, זוכר את המקרה מלפני כמה שבועות?) לכיוון מערב, ממש לפני מחלף ירקון, הצליחו שוב עובדי מע"צ להשאיר מדרגה גבוהה שרצוי לעבור מעליה במהירות שלילית ומטה)

רעם 23

New member
עוד מדרגה מסוכנת, מחלף מסובים

ביציאה לכיוון דרום מגהה.... זהירות!!!

RacerX

New member
כן, הקליאו בכתה.

חזרתי משם אתמול. ראיתי את המדרגה, אבל הרנו אקספרס שהיה דבוק לי לתחת מנע ממני לרדת למהירות שרציתי (של צב קטוע רגל). מי יכול להיות מספיק טיפש בשביל לא לשמור מרחק אחרי כזה גשם? יש גם מתנה כזאת בין צומת קסטינה לראם, לכיוון צפון.

Aדי

New member
הם לא לומדים החולרות האלו ../images/Emo46.gif

תודה על האזהרה

Aדי

New member
כל הזמן, בהנעה במיוחד.

הטורים היו עולים ויורדים בלי להתייצב.

Aדי

New member
../images/Emo32.gif בדיקת תערובת דלק עשירה/עניה

קראתי באיזה מגזין חדש של מוסכים (גליון 2 דצמבר 2003, שכחתי את שמו), שניתן לבדוק בקלות את תערובת הדלק, אם היא עשירה מידי או עניה מידי. אני לא זוכר את הפרטים אבל בגדול צריך בלון גז אויר (כמדומני), צינורית ופשוט לשים את הצינורית בכיוון פילטר האויר ולפתוח את הברז של הבלון (מומלץ לעשות את זה ב- 2500RPM-3000RPM), אם הטורים עולים ולא יציבים אז התערובת עשירה מידי, אם הטורים יורדים והאוטו נחנק אז התערובת עניה מידי, אם לא קורה כלום אז התערובת מצויינת. מישהו מכיר? שמע על כזה דבר?

למעלה