לב עיקש!!!

קלימרו

New member
לב עיקש!!!

ים שמיים , תכול עניים נערה יפה ועלם שנגמר חלום בניים על אהבה בשניים ילדונת מאושרת ונער בלי מחר מתחנן מבקש מוציא את נשמתו לך לב עיקש אך בו האש לתת אהבתו גשי אל הילדון אך תניחי לו לגווע זה הרגע הנכון עשי שכבר יחדל לדמוע שיר או שניים על סתיו על מים ילדה שלא אוהבת לאהוב אותך שנה שנתיים תשכח בנתיים תלמד שבחיים שלנו לא הכל שלך תתחנן תבקש תוציא את נשמתך לה לב עיקש בך האש לתת אהבתך תקשיב עכשיו ילדון תתגבר, חדל לדמוע היא לא היחידה אתה תראה תמצא מרגוע!!!

:)

קשה להילחם בלב עיקש.... אתה מתוק !!! כמו השיר !!! מתי ניפגש לשיחונת קטנטונת... אני רק רוצה לשמוע שהכל בסדר... מחכה לתשובה ממך... ידידה.

קלימרו

New member
אם לא היום...

תראי מלאך שלי אני מקווה שאמצא אותך היום בצ`ט בסביבות השעה 9 ומשהו אבל אם לא היום...אז גם מחר אני אהיה שם בשעה הזו...אם אני לא בחדר אז תעשי ברובוט חיפוש...... יש לי אהבה....אולי......בנתיים חד צדדית....מקווה שתתגשם......עדת ``חברים טובים`` לא עושים את המלאכה קלה יותר!!!

בהצלחה חמוד :)

אני אחזיק לך אצבעות (את כולם !!!) חחחח עוד נתראה !!! אני מקווה...

קלימרו

New member
למאך בודד!!!

תסמונות של רגשי נחיתות וחברים קנאים...הורגים לי את הביטחון העצמי לגמרי ...הוא גוסס....אני מאמין שעד סוף השבוע הוא ימות טוטאלית...עוברים ימים קשים...אני מרגיש אפס....חייב עזרה ועידוד דחוף....נגמרו לי האנשים לדבר איתם!!! אנא תעשי מאמצים להגיע לשיחה מתישהו.......

למעלה