לב אמיץ- פרק 3- תגובות לכאן

white angels

New member
אני דווקא התלהבתי מאוד מהסדרה../images/Emo20.gif

*מסנגרת על הסדרה*

יום שבת הקדוש..../images/Emo3.gif../images/Emo121.gif

רק אז אני ראה את פדרה
(השידור החוזר זה ביום שבת נכון
)

T a m ט א ם

New member
לב אמיץ - השירשור היומי!

הפרק השלישי שודר היום והוא מצויין כמו שני הראשונים , הטלנובלה הזאת לדעתי היא אחד הטובות ביותר שיצרו בשנים האחרונים בז'אנר הנובלות.

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

דיייייייי העברתי בטעות קודם לערוץ ויוה וראיתי שכתוב "לב אמיץ" ואז קלטתי שזו הטלנובלה החדשההה זה פדרה קורחה נכון?? וזה בדיוק נגמרר ולא ראיתי אף פרק כי לא ידעתי שזה כבר התחיל!!
יש אולי ביום שישי ש.ח אבל של כל הפרקים?? ומתי רסיסטירה מתחיל?? אבל את האמת במילא אני לא אראה כי זה ממש מאוחר .. אוף!

../images/Emo87.gif תשובה

שבת ב20:30 כל הפרקים ברצף של פדרה. רסיסטירה כבר התחילה בשבוע שעבר.

LuLiLoPiLaTo1

New member
מה? אוףף למה הם שמים את הכל עד אמצע

הלילההה
זה מזה מעצבן אותי עכשיו!!
אוףף תודה

huxy

New member
את רסיסטירה שמים מאוחר בגלל אופי

הסדרה, אם לא הם בויוה היו חוטפים בראש

shira15nmp

New member
השעה יכולה לעצבן

אבל אם יש וידאו להכל יש פתרון!!!!! חחחחחחח העיקר שיש לנו את האפשרות לראות אותן!!!!!!! היה גם הסיכוי שזה בכלל לא יגיע.

אאאאאאאאאאהההההההה../images/Emo87.gif

אימאלהההההה כמה בלגן בפרק אחדדדדדדדדדדדד קורחה הכי מסכן בכל הפרק הזה. איך הם הפלילו את קסטלה כקורחה
קלרה.... לא גיבשתי דעה סופית. אנה בסצינה אחת עלובה?!?!?! זה הכל!??!?! פויה. מצ'ה ענקיתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!
גם אמנדה ענקית בדרך שלה
היא היחידה שמסובבת את מנואל באצבע הקטנה שלה
מאיפה לאוטור הזה מוכר לי לכל הרוחות
?! מסינה ולורדס- איזה עימות
גם הפעם מסינה הולכת להסתובב מלא ברחוב?
פרק מקסים.

huxy

New member
פדרה קורחה!! לא לב אמיץ!! ../images/Emo13.gif השם

הזה כ"כ איכסה!!
אחרי 24 אגיב יותר על הפרק

iRiS009

New member
חחחח דעתיי...

הפרקים ממש מותחים!!! אבל כנראה שאני קצת קשת הבנה כי זה מסובך מאוד כזה להבין מי זה מי וכל זה..ויש מתח בלי הפסקה!! לא הבנתי כל כך את כל הקטע של הבית זונות ..אם מישהו יוכל להסביר לי אני אודע לו! ולא יודעת למה..אני מתה על אמנדה! הקול שלה מזה מסתורי כזה..כמו של גבילנה מאני צועני!! איזה שחקנית מעולה! =)

תגובה../images/Emo87.gif

1. אמנדה- אני בהחלט מסכים איתך. 2. בית הזונות זה הדבר שלא הבנת? יש דברים יותר מסובכים מזה בסידרה. מסינה (קונספסיון מאני צועני) היא מנהלת בית הזונות שמנוהל על ידי פונסה- איש חזק מושחת וכ'ו שנמצא בשליטתו של מנואל ראש העיירה. הבנת? לעוד שאלות הטרדות איימילים ואיומים- כאן.

למעלה