לבקשת הקהל

עין הנץ1

New member
לבקשת הקהל

בשל הרצון להפוך את מעוננו לבית ועד לחכמים, להתאבק בעפר רגליהם ולשתות בצמא את דבריהם, התווסף למילון אבן קפת לבקשת ציבור הגולשים הערך החשוב: "מערכת מזולימבית". לעיונכם אודה (שזה כמו או.בה. רק עם ד').

קפת

New member
הקהל זה אני

ואני מצביעה ברגליים. ראו הוזהרתם. עין, מאמי, בדקתי ובדקתי, ועל פי ההגדרות שלך - כנראה שאין לי מערכת מזולימבית. מה עושים?

עין הנץ1

New member
רוכשים דרכי

יש לי מבצע מיוחד לבאי הפורום. אפשר גם להגדיל בשקל תשעים, שזה מבצע ממש מיוחד. בדרך כלל אני לוקח על *להגדיל* 50 דולר לשעה, וזה כשאני בא בלי אקססוריז.

קפת

New member
מכירה את הטריקימשטיקים האלה

אתה תעשה לי מחיר על הערכה ואז תכניס* לי את האלמנט בהתקנה? מבצע עלק. *זה לא מה שאתם חושבים, נבלות

עין הנץ1

New member
איזה נבלות?

אנחנו לבד פה, קפתדיר, אם לא שמת לב. אה, רגע. זה מין פורפליי שכזה? אנחנו שנינו נלכדנו ע"י שבט של כושים וכושיות (כן, כושיות) מסוקסים ואנחנו מתגרים ומקניטים אותם?

א י ל ה

New member
ל.ה.ס*

אני רק רוצה להגיד שלמרות שיש שבע דקות הפרש בין הודעתו שלמעלה של ע' לבין הודעתי שלי, אני לא התכוונתי לבוא ולהפריע לו ולקפת לעשות את זה, אלא בתום לב באתי, התעניינתי באקססוריז, הלכתי להוסיף מלח למרק שעומד לו** לתומו על האש, ואז חזרתי ובתום לב סיימתי את הודעתי ושלחתי לחמי (רודנר) ובכלל, וזה פשר הפער הנ"ל. * למען הסר ספק ** המרק, רבאק, המרק!!

א י ל ה

New member
דווקא

הייתי שמחה אילו פירטת בעניין האקססוריז. היית רוצה לשמח אותי?

עין הנץ1

New member
שלא כמוך אילה עם רווחים

אני עובד בלי רווחים. ממש מלכ"ר. מלכ"ר אסתר (לפורים!). ובעניין האקססוריז, תגידי מה את צריכה. אני עושה אימפורט אבל רק למה שאימפו(ר)טנט.

א י ל ה

New member
איפה רשום?

שם למעלה? הא, זה כתוב. רשום זה לא פה. לרגע חשבתי שברח לי.

קפת

New member
../images/Emo32.gif

אוף טופיק, אוף דה רקורד, עוף גוזל, עוף בתנור. אופיתכם! איפשר להוציפה מלמהפה בלי שזרם תודעה אסוציאטיבי ישטוף את הפוסט כצונאמי ביום בעיר? מי בעד לפתוח מילון חדש לראשי תיבות בלבד?

אני בסוג של דילמה

בהתחלה החלטתי ביני לבין עצמי להתנזר מהפורום לכמה ימים. אח"כ, כשראיתי איך אתם מפרפרים פה משעמום בלעדי, התחלתי כל כך להנות שהחלטתי שלא להגיב יותר לעולם. אבל אחרי שעיננץ התחיל להשתיל פה פתילים וגדילים כל 4 דקות בממוצע, שלעומתם סיטרא הוא סטיריקון, קפת אינטיליגנטית ונבוקוב אינטלקטואל, הבנתי שמדובר בפיקוח נפש ולכן התערבתי. אלא מה, החלטתי לנקוט בדרך ביניים - אשאיר אותכם בחיים, אבל במצב אנוש. מדי פעם אתן לכם עירוי ואנשים אתכם ואח"כ אביט כיצד התקוה הרגעית שניצתה בעיניכם השקועות נמוגה אט אט. כזה אני, אוהב אדם.

עין הנץ1

New member
ואני חשבתי על פי תומי

שהחמור פטר אותנו מנוכחותו זה מכבר. <ובקולו המיוסר ומבטו המיוסר אף יותר של דליק> מסתבר שטעיתי.

קפת

New member
התומה שלך משומשת

זה חמור סידרתי, הוא כל כך נהנה לפטור, ומכיוון שאין לו את מי, אלא אותנו, הוא חוזר לפה שוב ושוב ופוטר, ופוטר ופוטר*. *לא, הארי, זה לא מה שאתה חושב...

למעלה