לבנה זוהרים עכשיו בתכנית "מה אתם אומרים"

יחסו לנשים אולי טעון שיפור

אך העובדה שלמרות יחסו לנשים כהגדרתך,
הוא היחיד שהעמיד את הזועפת במקומה, איתו היא לא התעסקה יותר מידי...

אז מסתבר שהוא כן מכיר נשים...

ולמרות הכל
כשהוא יצא מבית האח ביום הגמר היא אמרה לו ש"היא אוהבת ותמיד אהבה אותו..."

מסקנה : אחרי הכל היא הייתה חולה עליו...
הוא בטח לא איזה לאקי פאפי גרופי כמו הגברים שהתרגלה אליהם...

Unger Jo

New member
נכון, והיא גם אמרה לו את זה כאשר

היתה בסוג של התקרבות עם איתי...
"אני לא יסלח לך שדחית אותי" (בערך) במצב שהוא שרוף על פאו שנמצאת מחוץ לבית...
צריך לדעת להבין שהקריאה ללאון שעלה במדרגות באה מפיה של מי שנצחה אותו רגע לפני הסוף..
מה היית חושבת אילו טהוניה צעקה אליו "הבסתי אותך ואת פאו למרות ההליקופטר ששלחה בשבילך"

dordorin341

New member
הטובים עשו את התוכנית - דור ולבנה

זה לא עניין של פייבוריטים אבל את העונה שלי עשו אנשים כמו דור ולבנה שהזכירו לי שקיימים אנשים כאלה בעולם גם אם נדירים אבל עדיין קיימים הטוב שלהם הגישה האחרת השיחות זו מהות ולא כמה מישהי כמו טהוניה יצרה עניין או לא בדיונים סביבה.

dordorin341

New member
למתעניינת בלאון

כפי שהיה צפוי הוא ופאולינה נפרדו- לא שהיה ממה להיפרד כי לא בתוך הבית ולא לאחר מכן הם לא היו באמת יחד לא בהגדרה ולא במהות של הקשר ביניהם. לפני מס' ימים היו פה דיונים לאור כל מיני הערות שהיו בפייסבוק שלה ודברים שאנשים כתבו, בנוגע לשאלה האם הם ביחד כן או לא ואנשים כתבו שהם כן ושהיא בכלל בחו"ל וכך גם במהלך החג וכצפוי לפני יומיים הודיעו בחי בלילה שהם "נפרדו"...
זה היה כ"כ צפוי וכ"כ פרדוקסלי לאור כל ההטפות של לאון בתוך הבית לדור על כך שאין קשר לסיכוי שלו ושל אור ושהוא לא ניתן להשוואה לדבר ה"מיוחד" שהיה לו עם פאו...
כמה עיוור יכל להיות לאון בחלומותיו בתוך הבית להאחר שהיא הרימה את המסוק ביום שאור נכנסה לבית ועד סוף העונה שהוא קשקש על פאו שהיא אהבה אמיתית ובית וחתונה וילדים וכו'...
בתוך הבית לא היה ביניהם כלום וגם לאחר מכן. את אשר יגורתי בא לי
כל מה שהוא הטיף לדור שיקרה לו קרה דווקא ללאון שלא ידע לקרוא את התמונה לא לגביו ובטח לא לגבי אור ודור המדהימים שהוכיחו בדיוק ההפך מכל מה שהוא הזהיר מפניו "ממרומי גילו"...

למעלה