לבנאדם הכי מדהים-שימי(טיפוס לילי)

Baby IN Red

New member
לבנאדם הכי מדהים-שימי(טיפוס לילי)

שימי יקירי
, הבטחתי לך שיר שאתה קם בבוקר... הנה שיר, מוקדש לך באהבה ממני
מוקדש באהבה לטיפוס לילי- שימי, בנאדם שריגש אותי בימים האחרונים אחרי שסיפר לי משהו מדהים, שגרם לי להרגיש חלק ממנו... שימי, פשוט תשאר מדהים כמו שאתה...
כמו גל/ לילך א. אש בוערת בתוכי, בגללך נלחמת להתגבר למענך, נאבקת עם הדממה מנסה לשמוע, אך לא מצליחה הבטחות שווא לעצמי מבטיחה נותנת לעצמי עוד הזדמנות מנסה, אך עושה אותה הטעות וכאשר יוצאים הכוכבים עולה בתוכי האמת עוד שתיקה אילמת ומבפנים אני בוערת דמי קודח, גופי קופא מקור מלאה עד קצות, אך מרגישה מחסור מנסה לשכוח, אך יודעת שאזכור מדחיקה את הפחד, אך יודעת שיחזור אתה כמו ים, רגוע ושליו כמו מראה, צלול ומשקף מתכנן כל גל וכל אדווה ושולח רק גלים של חיוכים וכך משום מקום, ממש בהפתעה נתכסו השמים בענני סערה ואני, אשר שיקפתי הכל כמו מראה, געשתי ורגשתי, שולחת נחשולים של דממה אתה היית שם, מלא תקווה ניסית לצבוע את העננים בצבעי שלווה אך הים הוא גדול, ואתה יחיד שקעת למצולות כספינה טרופה סלח לי ידידי, שנכנעתי לסופה שיהיה לך בוקר מדהים כמוך ומקווה שאהבת את השיר
ומקווה שהבנת את המסר שאני רוצה להעביר לך
מטורפת עליך ידיד נפש מדהים שכמוך שלך לעד, אוהבת עד טיפת הנשימה האחרונה ידידתך,
לילך

מושמושה

New member
יאאאאאאאאאאאאאאאאא

שימי שלי?! ולילכושששששששששששששששש שיר מקסים!! אוהבת אתכם יום מופלא!!!!!! וקסום!!
אוהבת
מוש

djכרישmix

New member
פששששששש

מאמייי שיר קטלניי סוףףף הדרךךךךךךךךךךךךךךךךךך באמת פצצה יום טוב ונפלא אוהבבבב אותך מאמי ונ.ב. מה לי לא מגיע גם שיררר חחחחחחחחחחחח סתםםםםםם צוחק יאאלה יום טוב וסוף שבוע פרועעעעעעעעעעעעעעעעע והרבההה סקססססס ס.ידורים ק.ניות וס.פונגה חחחחחחחחחחח רשי תיבות של סקס חחחחחח סתם בדיחה על הבוקר חחחח יאאלה ביושששששש

זה ממכר

New member
או מי גאדדדדדדדדד

אני בשוק קראתי את זה לאט לאט שורה אחר שורה לקבל כל משפט כל בית דימויים פיייייייייי זה היה מדהיםםםםםםםםםםםםם אין לי מילים אני בשוק על הדימויים והשימוש בבחירת המדהים לשלב את כולם בתוך שורה בית ושיר זה היה מדהים

אמא כפרה על ציצי שלך../images/Emo23.gif

אני מכיר אותך מעל שנה ואני יכול להגיד שיש לך כישרון מלידה
אהבתי תכתיבה שלך ואני מאושר שהכרתי אותך
כל אחד שמכיר אותך הוא בר מזל
ואם רשמת את זה לשימי אז הוא באמת מיוחד כי את לא מקדישה סתם
שימי\תאמת יא קוף סקסי מהרגע ראשון כיבדת אותי ושימחת אותי
למרות שלא יצא לדבר הרבה.. אני בטוח שאני בר מזל שאני מכיר אותך חולה עליך אל תשנה לעולם כפרה
נ-ב..שימי אם היית בקטע היתי חוטף אותך וטסים להוואי חיים בעושר ואושר כמו באגדות
עדי

עדי כפרה עליך

חחח אני שמח שאתה חושב שאתה בר מזל שאתה מכיר אותי ואני גם חושב שאני בר מזל שהכרתי אותך ולא רק אותך אלא עוד מספר אנשים מיוחדים פה מהבלוגים אממממ...עדי אני בקטע רק אם אתה משלם עליי טיסה לחיות בעושר ואושר...
חחחחחחחחחחחחח

ווואייי לילך מדהימה שכמוך

יש בך כישרון חבל"ז ואת מדהימה אבל ממש מדהימה שמחתי להכירך ואני שמח שאני חשוב בעינייך ממש ריגשת אותי בשיר ולא שמקודם לא אהבתי אותך אבל עכשיו כפרה עלייך תראי מה זה אין לי מילים..ריגשת אותי מאוד לילך נשמה תמשיכי להיות כמו שאת ועכשיו אני אזוז לעבודה אז שיהיה יום מקסים עוד לא סיימתי איתך לילך מוווואההההה

Xboy123

New member
בעעעעעעעע מזה הקקה הזה? :\

בעע לילך לא ידעתי שאת כותבת שטויות .... :\ סתאאאאאאאאאם! בובתיי היפה, אימי היקרה, (בין אם תרצי ובין אם לא), את מדהימה! את בנאדם מדהים, והפעם הוכחת את זה גם בכתיבה שלך! ממש ניצלת אל כל הכישרון המאוד מוכר שלך בכתיבה, ופשוט שפכת הכל מהלב על מישהו שאת נורא אוהבת! וזה באמת מדהים. אני לא אשקר ואגיד שהבנתי את כל השיר.. כי אני לא הכי טוב בהבנת שירים... אבל מכל מה שכן הצלחתי להבין, הבנתי שיש לך כישרון , ואת משתמשת בדימויים נורא יפים ומתאימים בצורה שגורמת לי לפעור את פי :] ומרגישים שהשירים שלך יכולים לרגש!
את חייבת גם לנצל את הכישרון הזה כדי להיות משוררת או משהו, באמת שאת מסוגלת! אוהב , בנך מזה שנים.. (שנים עלק.. בלחץ שנתיים), איב.. איבר.. איברה.. איברהי.. איברהים הכוסון :]] צ'אאא.

שאני אמותתתתתתת הבת שלי משוררת

לילך את משחקת אותה כל יום מחדש אהבתי מאמי מאודדדדדדדדדדדדדדדדדד שיהיה לך אחלה יום מאמי אוהבת אותך

לילךך

אחות גדולה, כמה פעמים אני יגיד שאת מושלמת , זה לא יעזור כי את תמיד תכחישי. את יודעת שאני מתה עליך יפה שלי נתת לי להאמין בדברים שלא ידעתי שקיימים אצלי. ואת ממש מוכשרת ואת יודעת את זה .

אמאאאאאאאאאאאא ../images/Emo140.gif

כבר אמרתי לך שאת משוררת מדהימה אה? עכשיו אני מבין מאיפה יש לי כישרון לכתוב שירים. פששש שיר ממש יפה אמא ,אבל למה לבזבז תכישרון פה לכי תוציאי ספר שירים ,תעשי כסף אמא שיר ממש מדהים ,עם דימויים ,מטפורות וקישוריות ,שגורמים לשיר להיות מדהים. אז אמא ,אוהב אותך ,ולכי תפיצי את שיריך בחוץ. שלך חן ,בנך היקר.
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה| נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה| נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה| נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה| נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה
נשיקה| ובוקר טוב אמא. נשיקה
נשיקה| נשיקה

נחמד לגלות שאת כזאת

מוכשרת! יותר מהכל... נהנתי לקרוא את השיר שלך! יש לך כתיבה עשירה ומעניינת! דימויים קלים ופשוט כתיבה מובנת ויפה לעין! תמשיכי ככה! :) ועכשיו את יודעת שיש עוד אחד שמחכה לשמוע את השיר הבא שלך! :) בוקר טוב! והמשך יום מנעים!

Baby IN Red

New member
יווווווווווווו תודה לכולם אבל לכולם

על התגובות הלבביותתתתתתתתתתתתת אוהבת את כל אחד ומכם וכל אחד ומכם מיוחד כמו שהוא:) שלכם, לילך

למעלה