לבוש?

THE ronch

New member
Ive been here for too long

תחתונים בורדו מרנואר טופ שחור מהיינס סקיני ג'ינס שחור מדיקיז גופייה ארוכה בלמטה שחורה מזארה טישירט שחורה לק אדום בגדי עבודה :|

tamarosh

New member
חזרתי מהבני דודים.

הכי כיף לבלות עם משפחה :] יש לי בת דודה בת 8 חודשים והיא כזו קוקייייייי
בכל אופן -טייץ שחור 3/4 של היינס שגנבתי לאחותי -טוניקה טורכיז עם תחרה מזארה -תחתונים שחורות -חזייה תכלת יפיפייה -שרשרת טורכיז ממיכל נגרין שפיצי קנה לי

מבינה את זה לגמרי...

אני תמיד גונבת לאחי הקטן והסקייטר טישירטים, והם כמעט תמיד ענקיים עליי. אבל הוא כ"כ יותר יפה ממני שזה בכלל לא משנה...;[

tamarosh

New member
לאלאלא

היא בכיתה ז' ולובשת 36/8 אני אישית בכיתה ז' הייתי הולכת עדיין עם בגדים מהוניגמן קידס עם מידות 14-16

לאדעת מה איתך

אצלנו זה די נורמלי בכיתה ז' 36/8. רוב הבנות ככה, ואפילו רוב הכוסיות. [לא, אני לא מדברת על העצמות המהלכות שתמיד יש בכל שכבה, אני מדברת על הבאמת כוסיות, עם קצת בשר אבל לא יותר מדי.]

איזה מחמאה מטורפת נתת לי עכשיו ../images/Emo13.gif

[גם אני הייתי 38 בכיתה ז', ועד שהצלחתי לשכנע את עצמי שאני לא שמנה אז את באה עם האימרה הזאת ;[ ]

K a y a 1989

New member
תקשיבו

זה גם נורא קשור לפרופורציות של גובה וכו'. אני גם לבשתי 14-16 של ילדים בכיתה ז' אבל גם כולי היתי פיצפונת. אחר כך זה באמת משתלב עם כולן,רוב האלו שהיו 36-8 נשארו ככה והקטנות יותר גדלו. זה באמת נורא לא חשוב. ואל תקחו את זה קשה זה רק מידה :]

tamarosh

New member
חח אוף נו לא התכוונתי ככה

התכוונתי שפעם כשאני הייתי ילדה, המידות האלו היו רק של נשים וגם הבגדים במידות האלו לא היו יפים לנערות. אני אישית הייתי קונה רק בהוניגמן קידס ובחנויות ילדים עד איזה כיתה ט' פשוט כי לא הכרתי שומדבר אחר. היום זה מטורף. היום אחותי מתלבשת יותר באופנה ממני. מי שמע על ילדה בכיתה ז' עם סקיני ג'ינס, אולסטאר, טופ של היינס וטוניקה מזארה?! נראה לך שהייתה את המודעות הזו פעם?!

נו זה היה בצחוק ../images/Emo3.gif

אצלי בגדים של הוניגמן קידס לא עולים אפילו על הזרת ;[ ואני יודעת שזה בגלל הפרופורציות של הגוף, ובאמת- אני הפסקתי לגדול ואני אשאר במידה הזאת כל החיים, אלא אם כן אני אשמין בצורה דרסטית.. ולעומת זאת יש הרבה בנות שמתחילות את ההתפתחות הזאת רק עכשיו, אז הן במידה קטנה. אגב, היום גם בנות שהן כן מידה 16 בכיתה ז' הולכות עם סקיני ג'ינס, אולסטאר, טופ של היינס, וטוניקה. ויותר גרוע, בגדים שממש לא מתאים לגוף שלהן כמו מחשופים ושמלות שצריך בשבילן קצת.. גוף
זאת האופנה עכשיו, זה בהחלט לא קשור למידות, זה בכל המידות. נשים, ילדות, נערות, הכל נו
אז זה שהיא במידה גדולה לא קשור לזה שהיא מתלבשת "אופנתי" מה שנקרא...

coolit

New member
טחח אבל אני לא מבינה מה הבעיה בזה

זה אומר שיש לך גוף של אישה ולא של ילדה! זה כיף! :]

זה באמת כיף! ../images/Emo13.gif

[יש לי עכשיו את המצב רוח הכי טוב בעולם בערך, אז אני לוקחת הכל חיובי כל כך ברגע זה
זה ממש מצוין!]

LimiMimi

New member
ויש לך באמת גוף כזה.

אני זוכרת אותך מהמפגש, הייתי בטוחה שאת מינימום בגיל שלי P:

s h a r o n 7

New member
בצפפר ואז פעולה../images/Emo126.gif

שורט ג'ינס טי שירט לבנה גולף שחור שקשרתי מסביב לגב כזה ובין הציצי חחח (סתם ליופי) שרשרת גולגולת עדינה חזיה לבנה תחתון לבןןן וואנס משבצות עם סקוצ'ים (
) חום-לבן פעולה סבא לבנה ארוכה באורך חולצה של השכבה ורודה בייבי חאקי כנ"ל חזיה ותחתון אולסטאר בלי שרוכים שחורות

למעלה