לבוש?

GaloshiT

New member
חזרתי מהחדר הכושר ובריכה..

ביקיני שחור גופייה שחורה ספגטי עם איקס בגב מכנס קצר כחולל עם פסים לבנים בצד כפכפים שיער עם קליפס :] עוד מעט מקלחתת.. ואז פיג'מה

adiss90

New member
קניתי שמלה !! D::

אבל לגמרי שמלת-אירועים[אני לא יכולה אפילו לצאת איתה בערב לביתקפה מרוב שהיא אירועית]. נוו אבל שמלה! יפה! ראשונה מאז גיל 4
יש לאח שלי בר מצווה, מותר לי

ליזיגי

New member
מכנס חאקי

וגופיה צהובה עם מלמלה כזו נוו לא יודעת יפה דווקא
וזהו נראה לי אני עפה להתקלח הגיע הזמן חח

Summer moved on

New member
דברים מוזרים קורים פה.

ג'ינס ברך בהיר מפוקס. תחתון וורוד. חזייה לבנה מציקהההההה. חולצת טי V שחורה ממנגו. טבע נאות חומות. [כאלה->] שיער אסוף. פנים יפותת אחריי קוסמטיקאית:]]

svety

New member
בעבודה התלהבו ממני ../images/Emo13.gif../images/Emo190.gif

מלמעלה למטה
שער אסוף בשתי צמות, עם גומיות ורודות
משקפיים מרובעות, מסגרת שחורה-אדומה
עפרון שחור+מסקרה שחורה
שרשרת עם תליון של מגן דוד
חזיה שחורה פשוטה
חולצה שחורה קצרה, עם ציור של ילדה גותית ממש חמודה
לק חום נוצץ
צמיד דמוי עור חום עם אבן ורודה, 3 צמידי ציפי שונים, הצמיד מבומבמלה ואיזה צמיד חוטים דיי מעפן שאחותי הכינה, על יד שמאל
תחתוני פסים
פדלפון שחור מציפי
נעלי בובה שחורות עם נקודות לבנות קטנות וצפופות
תיק קטן ומרובע, משבצות בורוד ושחור. משו חמוד קיצר
[תגיבו?
]

K a y a 1989

New member
אבלאבל

בטח בכלל לא רואים את הנעלי בובה בגלל המכנס לא? נשמע נחמד !

Immortality

New member
כי אני לא נורמלית- מחר:

-שורטס ג'ינס כהים מזארה, עם קצת קרעים מגורדים כאלה. מהממים -גופיה לבנה -טוניקת מעטפת עם מחשוף עצום [עד הבטן] בצבע ירוק בהיר מעושן [
] מנו ניים, עם קשירה בצד המותן -סניקרס שחורות עם גולגולות לבנות והחלק מקדימה בצבע בז' [נו, החלק הקשיח יותר, בסגנון של אולסטאר רק צר קצר יותר] -תיק לא כל כך קשור, אבל שתפרתי בעצמי מחצאית שחורה עם תיפורי סיכה בגווני ורוד ולבן בצורה סקוטית, שהחגורה שהייתה מצורפת אליה הפכה להיות הלולאה? לכתף, ויש עליה אבזם שחורה מרובע. לפסים של החגורה השחלתי "חגורה" שמצורפת לסריגים הארוכים מהחורף, שאמורים לקשור אבל תמיד משאירים נופלים? אז לקחתי אחד כזה בצבע שמנת וקשרתי לפפיון גדול, ככה שהתיק מתכווץ ומקבל צורה מתוקה להחריד. אני פשוט מתה עליו
[רציתי תיק קלאץ' שחור עם כיווצים אבל הוא לא מכיל את כל מה שאני צריכה למחר >:]

Immortality

New member
אני תמיד שוכחת--

תחתונים אדומים עם "גומי" צהוב חזיה לבנה גרבי קרסול לבנים אולי שרשרת חוט שחור עם תליון ורד שרוט ו"מלוכלך" [בכוונה:|] שצמודה לצוואר אולטרה ויולט/ אמור אמור

TiKi PooH

New member
אתמול,

כי היום סתם הייתי עם גופייה ו3/4 אזז > אוברול צהוב-ירקרק כזה (אני מהזה אוהבת אותו, העלתי פעם תמונה) מ"אדרת"- סגור בתיקתק אחד > חולצה אדומה צמודה מתאילנד > אולסטאר נמוכות שסורין הביא לי מחו"ל כלשהו- שחורות עם לשון אדומה ולשון אפורה > שני גולגולים בשיער (עם קוקיות באותו צהוב-ירקרק של האוברול) > שרשרת דיסקית כזו ממתכת עם הדפס בירוק אדום, משהו מגניב שדוד שלי קנה לי פעם > תחתונים ירוקים עם חיפושיות > וחזייה לבנה

OverSharing

New member
חח עדיין חאקי.../images/Emo103.gif

אז גרב לבן והגרב השני לבן עם נקודות [נו מה, לא מצאתי! וגמככה לא רואים.] חאקי עד הברך בערך, גזור כזה ועם יותר חורים מבד.. גורת צופי ישראל תחתונים אדומים עם גומי לבן ויש שם גם תכלת איפשהו חזייה לבנה טופ לבן גופייה רגילה כזו מזארה.. במין ירקרק בי"ח >: שרשרת כסף עדינה עם תליון כדור כזה נראה לי שכל האיפור ירד לי כבר קוקו מגעיל משחה דוווווווחה שמרוחה על כולי כי אני שרופה מאוד.

EROTOMANIA

New member
כל מה שאני צריכה עכשיו זה סקייבורד ביד

מכנסי בויפרנד שחורים מחוייטים, או באגיז בקיצור
גופיית סבא סגולה חגורה לבנה אתניס לבנות צמיד סגול מנצנץ מה עכשיו?

Immortality

New member
רק לי ממש מציק בעין שבפורום אופנה

קוראים לבאגיז "מכנס בויפרנד" והפכו את זה לפריט אופנתי מלוקק כשבתכלס זה היה קיים מאז ומעולם אצל הפריקים? :|

Ne§t£A Gi®L

New member
זה לא אותו דבר

באגיז זה באגיז בויפרנד זה ג'ינס בגזרה של גברים, שמהיותו כזה הוא רחב. גם בחלק העליון זו אותה הגזרה, הוא הרבה יותר צר מבאגיז, ובאופן כללי הוא מתאים רק לבנות רזות. אגב, בופרנד ג'ינס לא נהגה מפורום אופנה, הוא שם שהגיע מNY אאל"ט

DIE kvar

New member
אבל בפורום אופנה יש נטייה

להפוך מושגים לטרנד כך שאם מישהי לובשת טייטס היא תכתוב "טייץ סקיני" ואם זה טייט, מן הסתם זה סקיני. כך שאם היא לובשת ג'ינס באגי היא תכתוב "בויפרנד" כי זה נורא שיק!

למעלה