לבוש - יום ג'

4LeafClover

New member
זהו שמסתבר..

שיש סקיני בפוקס. אני עובדת שם והופתעתי לגלות סקיני אחד בהיר עם ניטים, ומישהי סיפרה לי שיש סקיני ממש כהה. לצערי עליי זה לא יפה.

anais18

New member
יצא לא מזמן

מדדתי אותו והוא ממש סקיני... צמוד צמוד לאורך כל הרגל. למיטב זכרוני עולה כ-220 ש"ח.

תודה רבה :]]]]

והסקיני של פוקס עולה 220 ש"ח, והוא באמת סקיני ! אוףףףף, והייתי רוצה לצלם אבל אין לי מצלמה:(

Trouble Girl

New member
בעע-ספורט../images/Emo3.gif

טרנינג שחור חולצת ביצפר ורודה שמתחתיה גופיה שחורה חלקה+גיק'ט גי'נס קצר (גם באורך וגם בשרוולים)- מקסטרו, נעלי ספורט לבנות מסקיצ'רס ושיער אסוף בקליפס P:

אני מה דעתכם?../images/Emo20.gif

ג'נס בהיר קרעים פוקס גופיה שחורה ארוכה למטה ומעל זה חולצה לבנה עם וי עגול מהיינסשרואים במחשוף ולמטה את הגופיה השחורה ושרשרת חרוזים די גדולים בצורת לב בצבע כחול כהה מדיווה ונעלי בובה שחורות

Mardy Bum

New member
לחדר כושר^^

גופיה שחורה שכתוב עליה דיקיז באדום מכנס אפור עד לפני הברך ואנס אפורות שרשרת עם דגל אנגליה. איכ

אממ...

ג'ינס כהה חולצה V לבנה ארוכה דקה מעליה חולצה V שחורה קצרה עם השרוולים הנפוחים מזארה מטפחת/צעיף בצבע לבן עם נקודות אדומות שקשור בתור חגורה מטופ טן שרשרת חרוזים ארוכה מסובבת פעמיים בצבע אדום מקסטרו אולסטאר לבנות נמוכות יצא דיי יפה

KiShKooSh

New member
צו ראשון-דנה תהיה גאה בי

סתם היום חשבתי שדנה תהיה גאה בי על מה שלבשתי
(כי תמיד אנחנו לא מסכימות בקשר לזה
) מכנס ספורט- אפור עכבר טוניקה לבנה ארוכה עם קשירה שמתחילה ממרכז החזה בצורת עיגול מעל חולצה קצרה בורדו ומעל שרוולון קצר שלמעלה זה כמו חליפה קטנה
מוטי

true identity

New member
כן,אני פשוט חולת וינטאג'.

זה כ"כ כיף להכנס לחנות יד-שנייה ולצאת עם פריט יחודי,שרוב הסיכויים שרק לך יש אותו. פשוט כיף :]

הנסגדת

New member
עזבי חנויות

אני הודעתי לאמא שמכל חברה שלה אני רוצה מינימום שקית בגדים אחת. מצאתי כבר המון דברים מיוחדים וזה פשוט כלכך כיף ^^ אתמול לבשתי חולצת בייסיק ארוכה [שרוולים] במין צהוב מוזר של גאפ, מתחתיה גופייה במין חום-אפור בגוון מתכתי עם תחרה בצבע שמנת בגימורים [התחרה תפורה על החולצה, כלפי מעלה] וצעיף בצבע שמנת סרוג. את הכל קיבלתי במתנה
. כמובן שגם לבשתי ג'ינס עם זה, אבל אותו אני קניתי
. את הטבעת שאני הכי אוהבת הצלתי 2 דקות לפני שהיא נזרקה לפח ע"י דודה שלי.

../images/Emo221.gif../images/Emo28.gifלההלהלה.....

לביה"ס- חולצת ספורט(אחרי ספורט החלפתי לחולצת ביה"ס לבנה) טרנינג שחור ועל זה סוודר/סווצ'ר מה שזה לא יהיה בצבע ורוד ונעליים ורודות/שחורות עכשיו אותו דבר רק עם גופייה שחורה ספגטי שכתוב עליה" only for you" אה וגם גרביים לבנות/ורודות מפוקס.

s u s h k a

New member
אנייי!!!!

טוב אז ככה מכנס עד לברך רחב ממש ממש של ליוויס שגזרתי גרביון שחור שגזרתי גם (חחח ממש חוג גזירות והדבקות) חגורת ניטים לא גרנדיוזים חולצה מכופתרת קצרה בצבע ממש מיוחד ורוד ממש לבן אפילו יותר לבן מבייבי אני מתה עלייה-טומיהילפיגר. אולסטר נמוכות שחורות וכמובן אני לא יכולה לצאת בלי הכובע השחור עם הנגיעות הכסופות שלי מבילבונג עכשיו יש לי שאלה.. המכנס הרחב הוא ממש רחב והכי הכי זרוק שיש לא הייתי בטוחה על החולצה בבוקר היא לא מגונדרת אבל היא לא זרוקה כמו המכנס.. מה אתן אומרות? בלע איזה חפירות סליחה חחחח

למעלה