לבד

• פותח הנושא SA2
  • פורסם בתאריך

SA2

New member
לבד

בטח נראה לכם שבחורה בת 28 מעולם לא מצאה אהבה רצינית. טוב, אולי חלקכם יודעים שיש אנשים כאלה בעולמנו, אבל בכל זאת. הבעיה, שגם אין לי כמעט חברות/חברים ואני נורא ביישנית... אז מה עושים? ואיך מסבירים לבחור שאת בתולה בגיל 28 בלי שהוא יברח ממך? ואיך מוצאים מישהו שתהיה לו סבלנות לראות שאת באמת יודעת לאהוב? יש לי מה לעשות חוץ מלשנות את עצמי לחלוטין?

אלדד26

New member
אז ככה,

אמרת "בטח נראה לכם שבחורה בת 28 מעולם לא מצאה אהבה רצינית". פספסת מילה... בטח התכוונת לומר "מוזר" או "חריג" או "משונה" או כל מילה אחרת.. אני חושב שהעניין דוסקס פה לא מזמן. תראי, בואי נפריד את זה לשני חלקים. קודם כל, יש לך בעיה והיא שאת כנראה מאוד מאוד פאסיבית ואת לא עושה שום דבר שיקדם את העניין הזה, של מציאת בן זוג. לדעתי את צריכה להתחיל להסתובב בכל מיני חוגים - אם זה הפורום הזה, אם זה בלימודים, בעבודה, וכן הלאה; יש סדנאות שונות לשיפור העצמיות שאולי יוכלו לעזור לך. אבל זו הבעיה היחידה שלך. זה שאת בתולה בת 28 - זו לא בעיה. אני לא יכול להעיד על אחרים, אבל לי אישית דבר כזה לא היה מפריע. אני חושב שהבעיה היא שזה מעגל קסמים. בגלל שהגעת לגיל הזה בלי מערכת יחסים רציני ובלי לקיים יחסי מין, את בטוחה שאף אחד לא ירצה אותך. בגלל שאת בטוחה בזה, את משדרת את זה, ואז אולי מבריחה אנשים בלי שום קשר למהות שנמצאת בתוכך. את צריכה להסתכל לתוכך, להבין מה את שווה - ואני חושב שבין השורות אני יכול לקרוא שאת בכלל לא מתביישת במי שאת, אלא פשוט מסתבכת עם עצמך ועם המצב הזה. דבר אחד את חייבת להוציא לעצמך מהראש, וזה את עניין השינוי. את לא צריכה להשתנות. כל אחד הוא עולם ומלואו, וכל אחד הוא אדם יפה בפני עצמו, אם הוא יודע לעשות שימוש מושכל במה שניתן לו על ידי הטבע. אל תשתני; פשוט תשתמשי במה שיש לך. ושיהיה לך המון המון
.

SA2

New member
לכל הפורום

אני מודה שחששתי לחשוף את הבעיה שלי, אבל הגעתי לקטע שנשבר לי ושבאמת הרגשתי שחברות לא יודעות איך לעזור לי. אבל תודה לכל מי שניסה, ואולי אפילו תרם במשהו. ולא, זה לא קל אתם פורום נהדר וחבל חבל שיתפרק

deyulia

New member
אז ככה

גם אני חשבתי כמוך בזמנו, אומנם אני עוד מעט בת 25, אבל הייתי בתולה עד גיל שנחשב מאוחר בזמנינו, חשבתי שאני אשאר בתולה זקנה, שאני בחיים לא אתאהב באף אחד וזה לא שלא היו, אני פשוט לא רציתי את מי שהיה וכשרציתי אז זה לא הסתדר, וכמו שאלדד אמר זה הופך למעין מעגל קסמים, את מתרגלת להיות לבד, את ממורמרת, את משדרת את זה וחוזר חלילה, אבל דאגה יבוא גם אחד שיכיר אותך ויאהב אותך כמו שאת, אמרת שאת ביישנית, אז אולי הפתרון הנכון בשבילך זה ידידים או חברים של חברות. שום דבר עוד לא אבוד אז בהצלחה.

G.O.D

New member
אז ככה,

שינוי הוא דבר מבורך, לפעמים מה לעשות? אתה חי בחברה מסויימת שמכתיבה לך קוד הנהגות מסויים שמקבע אותך בצורה כזו שאתה סגור, ביישן ולא יכל להתחבר עם אנשים מסביבך. אני הייתי כזה. עד שחל אצלי השינוי, עשיתי 180 מעלות, היום אני הרבה יותר שלם עם עצמי נפטרתי מהביישנות וחוסר הביטחון ואני על מסלול של חיים חדשים. רק נקודה אחת חשובה, שהשינוי לא יהיה למשהו שאת לא שלימה איתו, תשתני למשהו שאת שלימה איתו ואז יתברר לך שבעצם זה היה תמיד בתוך ורק עכשיו נתת לזה דרור החוצה. בהצלחה אחותי

dr

New member
לעשות...

יש הרבה מה לעשות אם הוא לא אוהב אותך כמו שאת אז הוא לא שוה כלום

alice21

New member
אני גם רוצה להוסיף

אני עד זמן קצר גם הייתי ביישנית וחסרת ביטחון ולא היה לי חבר בחיים וגם אני - בתולה, לא רק זה, אלא שלא היו לי אפילו חיי חברה לא ידידים, לא חברים, לא חברות, לא יציאות, פשוט כלום כלום ורק ישבתי בבית וחיכיתי לאביר על הסוס הלבן חל בי שינוי ממש מאלוהים:) וכעת אולי אין לי עדיין חבר ואני עדיין בתולה אבל אני מפסיקה לחשוב על כל הבולשיט ותכתיבי החברה האלה אני יוצאת, יש לי ידידים, מכירה אנשים ובנים ומחפשת מישהו, כל פעם ופעם אני פחות ביישנית ויותר פתוחה ואז אנשים קולטים את זה אני גם אומרת בחופשיות שלא היה לי חבר בחיים, שאני פשוט רוצה מישהו מיוחד ורציני להתחתן איתו, חבר לחיים..

dr

New member
את ממש...

את ממש נשמעת חמודה עם התגובה הזו...

משהו לחשוב עליו ....

אני בטוח שאם וכאשר את פוגשת בחור שמוצא חן בעינייך את לא אומרת לו דבר ראשון שאת בת 28 בלי חבר וכל השאר ... תראי, לומר את זה בעדינות - יש לך בעיה. חלילה לא בעיה נפשית או משהו כזה. בעיה נקודתית, שלדעתי היא תקשורת עם אנשים. אז מה עושים ? למרות שכתבו פה מעליי שכן צריך או לא צריך להשתנות אני ארחיב על זה את הדיבור ברשותך: ראשית בואי נבהיר דבר אחד: לדעתי יש הרבה גברים אי שם שאת זה בדיוק מה שהם מחפשים. רק תספרי להם מה שסיפרת לנו ויידלק להם מבט חצי מאוהב בעיניים. אני מכיר אחד או שניים כאלה. גם לי אישית העובדות ששטחת לפנינו ממש לא מפריעות וזה בטח לא מה שהיה גורם לי להרתע. אולי אפילו להיפך, קשה לומר. שנית, כדי לשפר את המצב, אישית, אני חושב שאת כן צריכה לשנות משהו. שוב, חלילה לא דבר מהותי, את לא צריכה לשנות את עצמך לחלוטין כמו שכתבת. כל יום כל שעה כל דקה אנחנו לומדים משהו חדש וזה גורם לנו להשתנות. תעשי את זה. תלמדי. החיים הם בית ספר אחד ענקי. כמו שכתבתי קודם, לדעתי יש לך בעיית תקשורת. אז תעבדי על זה. תנסי להשתפר, ללמוד. הבעיה שלך (שוב, לדעתי הצנועה - אני לא פסיכולוג ולא כתבת הרבה על הבעיה) היא תעוזה. את מפחדת לעשות טעויות. בלי לטעות לא לומדים. בלי טעויות אין ניסיון בחיים. תרשי לעצמך לטעות - זה אנושי, זה טבעי, זה מביך, זה כואב לפעמים, זה מתסכל, זה לא נעים בכלל, אבל ככה, ורק ככה, לומדים. עשית צעד ראשון שאני מאמין שודאי היה קשה לך מאוד לעשות אותו - לחשוף כאן את הבעיה שלך ברבים. גם אם זה אנונימי אני בטוח שהיה לך קשה. עכשיו את צריכה "לספוג" תגובות שונות של אנשים ולפעמים זה יכול להיות מאוד מרתיע עד כדי הורדת האגו לשפל חדש. אז אנחנו כאן סה"כ כדי לעזור
קבלי
ענק ואפילו
לשיפור המצב רוח
אשמח אם תגיבי כדי שנוכל לעזור קצת יותר. וואוו, זה יצא ארוך !!!

למעלה