לבד......עכשו לבד .

יחפנית

New member
לבד......עכשו לבד .

קינאה , אהבה , השקעה רגשית ........ הכל היה . ועתה נגמר . אז כמו שביג פיש כתב , צריך לקבל את הרגשות . אז מרוב שקיבלתי את רגש הקינאה שבער בי , ( שכיום אני יודעת שהיו מעורבים בו הרבה יותר דברים מקינאה סתם . ) אז נתתי לג´אננה להשתלט . והיה מה שהיה , ובעיקבותיו הוא עזב את הבית . טוב אבל על כל זה אולי ארחיב בהמשך , כרגע אני מקבלת בי את הפחד והדימעה , שעדיין ממשיכים לטפוח בי , על אף שאני יודעת שככה צריך להיות . שעתה שיננו נוכל לחוות את הצמיחה שהואטה . בזוגיות שהיתה מלאה באהבה . אהבה נדירה . אך זוגיות שהיתה תקועה . תודה עד כה על כל שירשור הקינאה שהיה כאן , ולכל מי ששיתף את דעתו , וזויות ההסתכלות . זה עזר לי המון בלהודות בתחושות , שאליבי הםחד , עזר לי להתעלם מהם . תודה אני

rubber duck

New member
../images/Emo24.gif גדול לזו שתמיד יודעת איך

להראות לאנשים את הכוח
אוהב ומ
אותך
שרון

יחפנית

New member
איני יודעת למה

אך ההודעה שלך פרצה לי את הרגש ...... ומה נהייה ...... נהייה רטוב .........חחחחחחחחח תודה

rubber duck

New member
../images/Emo24.gif אוהב אותך ../images/Emo13.gif בוכה או

צוחקת
ורק רוצה שתהיי מאושרת
איך - זה תלוי רק בך רק את יודעת מה עושה לך טוב ורק את יודעת מה הכי חשוב לך כל שאני יודע זה להיות פה
לתת יד כמו שאת נותנת לי ולכ אחד אחר
שרון

יחפנית

New member
נ.ב

אולי ........ להראות לאחרים את הכוח ..... כשהיא שוכחת אותו בתוכה ...........

energy22

New member
אנחנו איתך, אוהבים אותך...../images/Emo24.gif

ככל שמתרגלים יותר מתחילים להבין שאנו עשויים למעשה מאנרגייה, קנאה, זו אנרגיה בצפיפות מסויימת שיכולה להוציא אדם מדעתו... נמשיך מאוחר יותר...

יחפנית

New member
סתר שלי

תודה . אשמח אם תוכלי לספר לי עוד על דעתך בנידון . ואשמח האם תיבחרי לכתוב ביותר מילים . כי מושגים , במגדל בבל של השפה , קל להם ללכת לאיבוד . אך בינתיים ...... אני בתהליך של לקבל את האנרגיה גם הזו . כמו שביג פיש הזכיר בדבריו . והזכיר לי את המפתח הטמון בעולם . לקבל . אחרי שבוע של אנרגיה ממורכזת כמו זו שדיברת , וברמות הקיצוניות שלי לצאת מדעתי .... וכשנגעתי בתחום השיגעון . ובמיוחד לאחר שדוויט חברתי הזכירה לי את הקומיות שהרכיבה את השיגעון . אז - ברגע הקבלה ..... האנרגיה השתנתה . לא שהיא נעלמה . אבל כרגע טייפון אנרגטי מסייר סביבי . ואני בעין הסערה מקבלת את הכל , עוד מעט אתחיל להפוך הכל לשימחה . בינתים אני מרוקנת מצברי אנרגיה במיכלי דמעות , הנושאות את רעלי המחשבה , שאנרגיית הקינאה השאירה זכר למסעה בי . מה שלומך יקירה ? ומה שלום אביך ? והתחושות שלך לגבי המסע שחווית בשבועות האחרונים ? גילה

energy22

New member
יקירתי, עין הסערה הוא המקום

השקט ביותר... באשר לאבא הוא מתקדם לאט לאט... המסע בשבועות האחרונים גורם לי לחשוב על משמעות הקשר בין הורים לילדים... ועל הקשר שלי עם אבא (גלגולי נשמות...הפעם אני הבת...) אנו מגולגלים מספר דורות...

deep ocean

New member
מחבקת אותך בחום יקירה

"...שעתה שנינו נוכל לחוות את הצמיחה שהואטה..." אוהבת אותך ואמשיך לכתוב יותר מאוחר. נוסעת כרגע.

דרכנו

דרכנו אור הנר נמהל באור הירח על הכר שיערך שפוך בחלון צמרת עץ פורח והשקט חזר רואים לפי החיוך סערה הייתה הנה חלפה לה ופנייך שוב רוגעות כפני הים עם האור נוסיף ללכת הלאה עוד הדרך רבה המסע עדיין לא תם לא קלה היא לא קלה דרכנו ועינייך לפעמים כה נוגות עוד שדות פורחים יש לפנינו עוד הרים גבוהים וצונני פסגות רסיסים של אור בדמעותיך וחיוך שוב מגשש דרכו אליי כל הטוב עודנו לפניך שימי ראש על כתפי תני לי ידך בידי עוד מעט ייתם הנר לגווע עוד מעט יובס השקט המבורך המולת היום תתחיל לבקוע לא תלכי לבדך אני אהיה שם איתך

יחפנית

New member
כבר לא שלי

2ינואר 2002 לטבוע בתוך שפתיך . לחוש את הטעם הנפלא ששייך רק לך , ולי . עור הזית הקטיפתי , הגומחה הקטנה באמצע , הגומחה שעירסלה אצבעותי . בדיוק מתחת לריבועי החזה , השקע של בין הכתף לחזה . המקום המיוחד שלי להשעין את הראש להתחבא כשהעולם נראה אכזר ומנוכר בתוך השקע שנועד לראשי בלבד. פלחי הישבן הקטן והמושלם . הידיים שבכלל היו צריכות להיות יציקת ברונזה , האצבעות הגמישות שגילו כל קמט בגופי ולוא הניסתר . הריח המיוחד המשכר , בדחיפת אפי עמוק לקו הצוואר והשיער . טעם העור המצטמרר . התעלה שסימנה את עמוד השידרה מחליקה אצבעי בעורק קטיפתי . השכמות שהיית מגיש לי לנעיצת ציפורני האף הסולד , שבקצה אהבתי לנשק . הגבות המשורטטות . העיניים השחורות הרואות כל זיז כל תנועה כל זיוף של נשמה . החיוך המפתה . הצחוק המשוחרר שתמיד היה מעתיק נשימה בליבי כל אלו ואתה כבר לא שלי

rubber duck

New member
../images/Emo24.gif

את כואבת , כואבת ובכל זאת יש בך כוח כשאת כותבת כח מדהים כל מילה כל אות את מדהימה
שרון

למעלה