לבד בבית כל היום

א ו ר1

New member
לבד בבית כל היום

אני כל הזמן לבד בבית עם הילדה. הוא בעבודה או אצל חברים או עם התחביבים שלו. איך אני יכולה לגרום לו להיות יותר בבית, לבלות יותר עם הילדה ואיתי אשמח לקבל עיצות ורעיונות.

adam33

New member
לגרום ?

מדוע האשמה הינה רק בך? ראשית אינך אשמה שהוא יוצא כל הזמן ושנית מותר גם לך לצאת השאלה האם הוא אמר מדוע הוא יוצא כל הזמן או שפטר אותך בתשובה סתמית שזה ככה וזהו!!! אוליי הבעיה הינה בכך שאת בבית כל הזמן אזיי הוא מוצא את החיים בחוץ בעוד שיכל לצאת גם איתך? איני יודע לפי דעתי יש הרבה מעבר לכך ולכן הרימי את הראש ותתחילי להתקונן לצאת..גם עם הילדה ובלעדיה ובלבד שהוא יבין שאת צריכה גם את האויר בחוץ ולא רק הוא זכאי לכך אוליי רק כך הוא יבין שאת לא ביביסיטר אלא גם אישתו..

פלסטיק

New member
בלי אחריות

בלי אחריות להצלחה אבל בפשטות סבא שלי היה אומר שאנשים עושים מה שכדאי להם (או חושבים שכדאי) ואני חושב שסבא צודק אם הוא יחשוב שכדאי לו, תאמיני לי שהוא יהיה איך עושים כדאי? יש רק שתי אופציות (והשילוב בינהן) המקל והגזר.... תסלחי לי שהייתי כל כך פשטני אבל הכל נראה לי שנכנס למסגרת ה"כדאי". גם דברים עמוקים יותר כמו טיפול הבנה והפנמה בסופו של דבר הם "כדאי"

l01

New member
נראה לי

שגם אני איתך באותה סירה, אז לא יודעת אם אוכל לעזור, אבל להבין וגם להזדהות איתך בטוח שאני יכולה, קראתי לאחרונה את הספר "גברים ממאדים נשים מנוגה", האם קראת אותו? אני מאמינה שיש מה ללמוד ממנו. מה שהיבנתי זה שכאשר גבר מסתגר, הדרך להוציא אותו מה"מערה" זה עידוד של האישה שמעודדת את הגבר שלה לעשות עבורה משהו, ע"י בקשה קטנה (בהתחלה) ואח"כ הערכה רבה לפועלו עבורה, כך הגבר חש אהוד ומתחיל לצאת מה"מערה", כמו כן, גברים אינם מבינים את הצורך של האישה באוזן קשבת, וכשהיא מתחילה ל"התלונן" (על מנת לפרוק רגשות ולחוש תמיכה) אז הם מנסים לתת "פתרונות" כך שצריך ללמד אותם להקשיב, וזה לא קל, אך יש תקוה, העיקר לא להיכנס למצבים של הטחת האשמות, ביקורת, וכו´ שאלה מצבים שגורמים לשני הצדדים התרחקות. מקווה מאוד שמה שאמרתי מדבר אלייך, אף אני חשה בדידות רבה בנישואי ומרבה לחשוב כיצד אוכל להגיע להרמוניה ולאושר רבים יותר, וזה קשה, אני מאחלת לך בפרט ולכולם שימצאו את שביל הזהב לאהבה ולנתינה, בברכה

למעלה