לא תמיד חייבים להתבכיין..

נעמה ע.

New member
לא תמיד חייבים להתבכיין.. ../images/Emo142.gif

החיים הם זרם, שעולה ויורד. ואת מוצאת את עצמך עולה ויורדת איתו, לפי הקצב שמכתיבים לך, שם למעלה. וזאת הבחירה שלך אם תורידי את הראש עד שהגל יעבור, או שלא תיכנעי לו ותצליחי לשמור על שיווי משקל. וכשבא גל גדול, הוא לא חייב להטביע אותך. הוא יכול גם להרים אותך לשמיים. בתנאי שתדעי, כמובן, שגל זה דבר שביר, והוא תמיד יתנפץ אל החוף בסופו של דבר, ותכיני את עצמך לזה. שלא יפתיעו אותך. שלא תתנפצי איתו. --- ויש לילות שלפעמים שווה לחיות חודשים שלמים, ארוכים, מייגעים, מדכדכים- רק כדי להגיע אליהם. או כמו שכתבה לאה גולדברג: ..אני חופשית כסילון המים רעננה ולא אזדקן. לא אזדקן, חייתי אין סוף מאה שנה ולילה אחד. וכשקשה, ויש גלים גבוהים, או כשהים חלק כראי ואת מתפללת למשהו שיבוא ויסעיר ויפעים-- תזכרי שהחיים הם מערכת של גאות ושפל. וזה יבוא. וכשהגל יגיע, הוא ימצא אותך מחכה לו, מוכנה אליו. אמני את עצמך. תלמדי לשרוד. ויותר מזה, תלמדי לחיות. תלמדי שלא כל דבר צריך להמיס ממך דמעות. ולהיפך- תלמדי שיש דברים שמוכרחים לבכות עליהם. ותלמדי להרים את הראש השמיימה ולא משנה אם הם תכולים וצחיחים, כחולים ושלווים או קודרים ומאיימים- להרים את הראש השמיימה ולהודות להוא שמכוון את הכל מלמעלה. אפשר גם לבכות לו. הדמעות יתאדו, יעלו מעלה, יתמצקו לענן ויורידו עלייך גשמי ברכה. ויהיה טוב. יהיה. כבר טוב, בעצם. ואת הרגע הארוך-הארוך ההוא, של אתמול בלילה- אף אחד לא יקח ממך. והיופי שבחיים לא טמון ביופי, הוא טמון בחיים (ואת זה אמר רביב לוי). --- יומטוב לכולנו
..

יומטוב

מה שכתבת פשוט מקסים. אבל קל לדבר, קשה לעשות אני מנסה לאט לאט ליישם את מה שכתוב בהודעתך.. לומדים שככה זה בחיים למרות שאני מייסרת את עצמי הרבה כי יש דברים שאני פשוט לא מוכנה לקבל בעולם הזה, אבל אין ברירה
שלחתי לך מסר מזמן, קיבלת אותו? כשפתחת הודעה על מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים

inbal2003

New member
../images/Emo32.gif

קראתי בפורום "בנות" שאת במחזור י"ז - גם אני! סתם מעניין אותי - לאיזה כיתה אתם עולים? באיזה מחזור? ענבל

נעמה ע.

New member
אני לא עולה לשום כיתה ../images/Emo9.gif..

אני עם בי"ס גמרתי, למעט 3 בגרויות.. (אח, איזה כיף להגיד את זה
).

inbal2003

New member
גם אני

הבגרויות שנשארו לי: היסוטריה (מחר! - למה אני לא לומדת???) ספרות ביוכימה (קשה לאללה...) מועד ב' אנגלית 5 יח' מועד ב' תמתטיקה 5 יח' בגרות חורף מתמטיקה 5 יח' והלוואי שלא!!!! בפעם ה 4 בצער רב לאחר שכתבתי את הרשימה הזו ענבל

Conspiracy

New member
ענבל..

החתימה שלך, יכול להיות שזה השיר שאלינור שרה פעם ב"לא כולל שירות"? או שאני נורא נורא סנילית?... סתם נראה לי מוכר

inbal2003

New member
כן ../images/Emo45.gif , את לא סנילית...

אני לא ממש זוכרת שאלינור שרה את השיר הזה, למרות שראיתי את "לא כולל שרות". הסיבה שהשיר בחתימה שלי היא שזהו השיר האהוב עלי במופע הסיום
של השכבה שלי. זהירות! אני מכורה לחזרות (שנמשכות כבר 4 חודשים) וכבר יודעת את המילים של כל השירים ואת כל קטעי המשחק... קצת מעורר רחמים, לא? אני משתגעת/ צעירי ת"א אני משתגעת מרגישה איך השכל זולג בטיפות עדינות מהדעת כי אני משתגעת אני מִטרפת החיים הם בזבל וזבל נמצא בכמות רק ברפת כי אני מִטרפת אולי, אולי זה מהחום או משהו איום אותו אכלתי צריך לשמור דיאטה כן אני משתגעת יש בי שד שמרצד ובועט ורוקד וצועק לא לגעת כי אני משתגעת אני מִטרפת בלילות לאורו של ירח שוכבת על גב, משתזפת כן אני מִטרפת אני מתבלבלת כששומעת צלצול טלפון, אז מייד אני רצה לדלת כן אני מתבלבלת אולי זה בורג קצת רופף קראו כבר לרופא שיעזור לי אני כבר מיואשת כי זה לי כבר ברור עתידי מובטח אם רק תמצא עוד מיטה במוסד הסגור כי אני משתגעת כן אני משתגעת אולי זה בורג קצת רופף קראו כבר לרופא שיעזור לי אני כבר מיואשת כי זה לי כבר ברור עתידי מובטח אם רק תמצא עוד מיטה במוסד הסגור כי אני משתגעת כן אני משתגעת מי כמוני יודעת שאני מ-ש-ת-ג-ע-ת" עוד כמה דברים:
קיבלתי בבגרות על הביוטופ (שחרשתי עליו שנה וחצי) 99 סופי!
הבגרות בהיטורה היתה ממש קלה
אני עפה לעשות שופינג עם חברות בקניון רמת אביב ענבל

Conspiracy

New member
אח, הנוסטלגיה ../images/Emo13.gif

כשהייתי קטנה, הייתי רואה את כל הסדרות שהאחיות הגדולות שלי ראו, ככה שדי גדלתי על לא כולל שירות. יש לנו אפילו את הקסטה עם כל השירים שלהם, גם את אני משתגעת. וזה בכלל לא מעורר רחמים! ומזל"ט על הביוטופ! 99 זה הציון הכי מספק לדעתי, יותר ממאה. מאה זה כאילו עשית את זה בקלות, אבל 99 - רואים את העבודה הקשה.

scratchy

New member
אני חייבת להגיד שזה פשוט יפה במובן

הכי פשוט ואמיתי של המילה!! זה גרם לי לחשוב ועשה לי טוב אז תודה שכתבת את זה....

דיתוּש

New member
../images/Emo25.gif

את כ"כ מיוחדת נעמה אחת שלי, רק השם שלך מכריז על מי את, כל הנועם שלך. ההודעה המתוקה שלך כל-כך עשתה לי את זה, כל-כך הרעידה לי את הלב ועשתה לי דפיקות נעימות. תודה לך

שלומצי

New member
נעמונת ../images/Emo99.gif

מתי, מתי תעשי עימנו חסד ותכתבי איזה ספרון ? הודעה מדהימה, בדיוק כמוך.

נעמה ע.

New member
לכתוב ספרון יקח לי זמן.. :)

אבל כבר נתתי פה פעם לינק לדף שלי באתר "צורה", שזה כמו "במה חדשה", רק דתי. אז אני אתן שוב, למי שיש לו כוח לקרוא.

Efrat*

New member
נעמה.. ../images/Emo142.gif

קפצתי לפה, וקראתי את הדברים שכתבת רק רציתי לומר, שזה יפה.. פשוט מחשבה מקסימה מאחלת לך המון אור בחיים
תודה

למעלה