לא תאמינו

עליזה 63

New member
לא תאמינו

יש כבוד: הכלב המכוער בעולם. עם בלורית מבצבצת, וגוף די חלק, גרף אלווד בן השנתיים את התואר "הכלב המכוער בעולם". בעליו הראשונים תיכננו להרוג אותו, אך קארן קוויגלי, הבעלים הנוכחי, הבינה את הפוטנציאל והקסם שבכיעור אני יפה? אז זהו, שלא. בסוף השבוע הוכתר אלווד בתואר "הכלב הכי מכוער בעולם", בתחרות שנתית שנערכה בניו-ג´רזי. מתברר שבעלת הכלב, קארן קוויגלי, הגישה את מועמדותו של אלווד גם בשנה שעברה, אולם אז הוא דורג במקום השני בלבד. "דומה לאי.טי" "הדבר החשוב ביותר הוא שהכלב שלי יפה מבפנים", אמרה קוויגלי, שכלבהּ קיבל מהשופטים ביקורות שייחסו אליו דמיון לדמויות מתוך סרטי מדע בדיוני, דבר שכפי הנראה שיחק לטובתו בתחרות. לדברי השופטים, קיים דמיון בינו לבין "יודה", הדמות מ"מלחמת הכוכבים", וגם קצת מגיבור הקולנוע "אי-טי". תגידי, הוא קוף? קוויגלי, שזכתה ב-1,000 דולר על כלבה המכוער, מספרת כי אנשים נדהמים כשהם רואים אותו בפעם הראשונה. "הרבה פעמים שואלים אותי אם הוא הכלאה של קוף", מספרת קוויגלי ומוסיפה: "לעיתים יש נטייה להאמין שהוא בכלל גרמלין". לדבריה, זה עניין של שניות עד שמתאהבים בו. תוך שניות אוהבים אותו. מאחורי הכלב הקטן עומד סיפרו די גדול. לדברי קוייגלי, בעליו הקודמים תיכננו להרוג אותו מכיוון שחששו כי לא יצליחו למכור אותו בשל כיעורו, אך לה היה ברור שהוא בחיר ליבה. "עכשיו אלווד מופיע באינטרנט ואנשים מעריצים אותו", הדגישה.

../images/Emo107.gifלפחות קיבל כבוד../images/Emo106.gif

מסקנה.... בכל מצב אפשר למצוא יתרונות ולהנות מהם.

למעלה