לא שמתי לב אבל ניראה שבזק העלו את המגבלה של "עד 3 מגה העלאה" ל"עד 5 מגה העלאה"

בבדיקה שלי כרגע אני על 3.6 העלאה (אקספון סיטונאי), אבל יפה שהם הגדילו קצת (אולי קשור בקורונה).

k-don

Well-known member
במהירות הורדה 100

מהירות העלאה: 0.01-2Mbps (תשתית HOT) או 0.01-3Mbps (תשתית בזק)

k-don

Well-known member
קרא כאן למטה (באותיות הקטנות) ותראה שהמגבלה עכשיו היא 5 ולא 3 כבעבר.
זו חבילת up100
DL 40-100
UL 0-5

החבילה הרגילה TOP 100
DL 40-100
ו UL 0-3

נערך לאחרונה ב:
זו חבילת up100
DL 40-100
UL 0-5

החבילה הרגילה TOP 100
DL 40-100
ו UL 0-3
וואלה.
קטע מוזר.

k-don

Well-known member
האתר של בזק כל כך מסובך.
הם כאילו בכוונה גורמים לך לא למצוא את מה שאתה מחפש.
לא אוהב את החברה הזו.
כבר מזמן הם התחילו בהרבה מקרים לתת פרסום ולבקש להשאיר פרטים במקום לתת לך מידע שתחליט אם זה רלוונטי להשאיר פרטים

כבר מזמן הם התחילו בהרבה מקרים לתת פרסום ולבקש להשאיר פרטים במקום לתת לך מידע שתחליט אם זה רלוונטי להשאיר פרטים
אוקיי מצאתי כשל באתר של תפוז.
מחקתי את הפוסט שאתה מצטט כרגע ואתה עדיין מצטט אותו כך שהם צריכים לעבוד על זה (ולמחוק אותו גם מציטוטים).
אם כי לא נורא, לא הוצאתי דיבה פה :).

בכל אופן, הם מזכירים את ההתנהלות של חברות הסלולאר לפני שגולן/הוט נכנסו.
גם למיטב זכרוני, לא פרסמו מה המחירים לאדם הרגיל שלא יודע למצוא קומבינות של כך וכך דקות וכך וכך סמסים בכך וכך יותר מדי כסף.
היה צריך לפנות אליהם לברר.
אני אוהב שאומרים לי מה המחיר מראש ולא שאני ארדוף אחריהם.

k-don

Well-known member
אוקיי לא מצאתי כשל באתר של תפוז.
התנהגות חברות הסלולר לפני שיצא החוק שחברות הסלולר מחויבות לשים באתר את עיקרי פרטי התוכנית , לכל תוכנית שמפורסמת באינטרנט.
אגב, רוב המידע (לרוב מעודכן) נמצא באתר של כמהזה.
שים לב שתיקנתי את הציטוט שלך (כאילו אתה כתבת)!!!

התנהגות חברות הסלולר לפני שיצא החוק שחברות הסלולר מחויבות לשים באתר את עיקרי פרטי התוכנית , לכל תוכנית שמפורסמת באינטרנט.
אגב, רוב המידע (לרוב מעודכן) נמצא באתר של כמהזה.
שים לב שתיקנתי את הציטוט שלך (כאילו אתה כתבת)!!!
כן שמתי לב שציטטת אחרת, אבל זה הייתי אומר פחות כשלי (מלשון כשל) :).
יש אתרים שנותנים ממש להוסיף את התגיות, בין השאר תגית ציטוט, ושם אתה יכול להוסיף כביכול בתור ציטוט מה שאתה רוצה.
אבל מעולם לא ראיתי שמישהו מנצל את הדבר הזה לצטט משהו שאחר לא אמר (או מחק).

יכול להיות שהכשל שלהם הוא בדיוק בין הזמנים, הזמן שכבר שלחתי תגובה וטרם מחקתיה (ואז בדיוק נכנסת לקרוא פה וראית את התגובה שטרם מחקתי ואף ציטטת אותה כדי להגיב עליה) לבין הזמן שמחקתי את התגובה.
הם צריכים להתעדכן גם בתוך הזמנים ולמחוק.

אגב, בטוויטר לגבי הדבר הזה קורה משהו מעניין.
שם אם מישהו צייץ ומחק, אז כל עוד לא רעננת את הפיד שלך, או שהפיד טרם ריענן את עצמו אתה תראה את הציוץ המחוק!
אבל אם תנסה ללייקק אותו או להגיב לו, כמובן שלא תוכל (וגם לא תוכל לצייצו מחדש למיטב ידיעתי).
ברגע שתרענן את הפיד מחדש (או שהוא יתרענן מעצמו), לא תוכל לראות עוד את הציוץ הזה.
בכל אופן, בגלל שטוויטר לא מרעננת את הכל מיידית זה נותן אפשרות לפינקסנים לצלם מסך ולבוא חשבון בעתיד לכשתהיה הזדמנות :-D.

ניראה לי שפייסבוק קצת יותר מסודרים מהבחינה הזו :)

עד כאן החפירה :)

נערך לאחרונה ב:

arseny92

Well-known member
מנהל
כן שמתי לב שציטטת אחרת, אבל זה הייתי אומר פחות כשלי (מלשון כשל) :).
יש אתרים שנותנים ממש להוסיף את התגיות, בין השאר תגית ציטוט, ושם אתה יכול להוסיף כביכול בתור ציטוט מה שאתה רוצה.
אבל מעולם לא ראיתי שמישהו מנצל את הדבר הזה לצטט משהו שאחר לא אמר (או מחק).

יכול להיות שהכשל שלהם הוא בדיוק בין הזמנים, הזמן שכבר שלחתי תגובה וטרם מחקתיה (ואז בדיוק נכנסת לקרוא פה וראית את התגובה שטרם מחקתי ואף ציטטת אותה כדי להגיב עליה) לבין הזמן שמחקתי את התגובה.
הם צריכים להתעדכן גם בתוך הזמנים ולמחוק.

אגב, בטוויטר לגבי הדבר הזה קורה משהו מעניין.
שם אם מישהו צייץ ומחק, אז כל עוד לא רעננת את הפיד שלך, או שהפיד טרם ריענן את עצמו אתה תראה את הציוץ המחוק!
אבל אם תנסה ללייקק אותו או להגיב לו, כמובן שלא תוכל (וגם לא תוכל לצייצו מחדש למיטב ידיעתי).
ברגע שתרענן את הפיד מחדש (או שהוא יתרענן מעצמו), לא תוכל לראות עוד את הציוץ הזה.
בכל אופן, בגלל שטוויטר לא מרעננת את הכל מיידית זה נותן אפשרות לפינקסנים לצלם מסך ולבוא חשבון בעתיד לכשתהיה הזדמנות :-D.

ניראה לי שפייסבוק קצת יותר מסודרים מהבחינה הזו :)

עד כאן החפירה :)
לחץ בסרגל כלי העריכה בצד שמאל על [ ] ואז תראה את כל הקוד כפי שהוא. לחץ שוב לתצוגה וויזואלית
לגבי בין הזמנים, כמעט אף אתר לא עושה מחיקות. אם ראית משהו שכבר איננו, הלך על הכותב
כמו כן, דע - למנהל הפורום יש אפשרות לערוך כל הודעה וגם לראות / לשחזר כל הודעה שהמשתמש "מחק" וגם כל טקסט שהמשתמש ערך בהודעתו על כל גרסאותיו, כך שאל תחשבו שאם מחקתם או ערכתם משהו, בעלי הרשאות בפורום (כאן - @rafid1 @cheif והנהלת תפוז עצמו) לא יוכלו לראות את זה - הם יכולים
וגם שים לב לכתוב בחתימתי תחת ההודעה, כאן אני על רמת משתמש רגיל כמוך

arseny92

Well-known member
מנהל
במקרה הזה יתכן ותפוז היו צריכים לא להראות את התווית "מנהל"... :)
התווית הזאת היא הגדרה של קבוצת הרשאות חשבון (usergroup permissions) בכפוף לקבוצה אשר המשתמש הוגדר אליה (מנהלים=moderators) או לחילופין, הגדרה של הרשאות חשבון (per-user permission exception) ולא ניתנת להגדרה נפרדת על רמת כל תת-פורום בנפרד (בניגוד להרשאות ניהול עצמן, המופעלים מול תת-פורום, אך הם פועלים רק אם המשתמש כלול בקבוצה המאפשרת אותם
כלומר או כלולת משתמש בתוך קבוצת הרשאות ראשית באופן ישיר או השארת המשתמש בקבוצה "משתמש רגיל" וכלולתו בקבוצה משנית (הוספת הרשאות בעקיפין)
קצת דומה (אך לא ממש) להרשאות מערכת קבצים לינוקסאית - root, group, user. אך כאן יש usergroup level, user level, forum level, אך לא הכל מתאפשר לחול מול פורום
או, השוואה חלקית נוספת: מדיניות קבוצתית (GPO) של הרשאות על פעולות מערכת ב-Windows Server עם AD DS. כלומר מה חל על יער שלם, מה על דומיין בודד, מה על קבוצת OU, מה על קבוצת משתמשים בודדת ומה על רמת לקוח המחשב בלבד והמשתמש בלבד כאשר הוא בדומיין - מול מדיניות local policy מול קבוצה ומשתמש מקומיים כאשר אין חיבור לדומיין
ולכן זו בחירה בין להציג את התווית (ו/או את הדרג (user rank) במקום סולם מבוסס כמות הודעות (user level) כלומר "x member") ברמה גלובאלית - או לא להציג כלל, כולל בפורום אשר אותו מנהלים

למעלה