לא שכחנו משהו?

dannygoosh

New member
אז במקרה

הוא היה הבן של הרב פרומן, הרב הראשי של תקוע. ההוא עם הקלשון הכי גדול.

deathcaster

New member
תלוי את מי אתה שואל

אם תשאל דתיים יהודים מסוימים, סביר להניח שהתשובה תהיה לא. האם היסטורית/ארכיאולוגית ישנן עדויות שהיה קיים נגר ושמו ישוע בן יוסף ומרים מנצרת שקרא תיגר על מלכות רומי ומחה על השחיות של בית יהוסף כייפא הכהן - בהחלט כן. האם ישנן עדויות היסטוריות למעשי הניסים המיוחסים לו ולטענה שהוא "בן האלוהים" ? כמובן שלא, גם אין עדויות היסטוריות שיש אלוהים אז לא יכול להיות לו בן.

ANGELUSPIKE

New member
תל אביב ../images/Emo3.gif

כי זה מסביר כמה דברים
.

סיכום העשור שלי

בשנות ה-80 הייתי צופה אדוק בערוץ המזה"ת (WCCW שהפכה לימים ל- USWAׂ). בשנות ה-90 הביאו לנו ערוצי הכבלים החדשים את ערוץ בוצואנה ואיתו תוכניות WWF שאח"כ שודרו גם בערוץ הספורט. אי שם בשלהי שנות ה-90 התנתקתי מהתחום למרות שהמשכתי לעקוב מרחוק, הייתי קורא באתרים סיכומי תוכניות ומתגעגע עד שאיכשהוא בשנת 2004 גיליתי שאני יכול לראות את התוכניות עצמן באיחור של מספר ימים. איזה אושר. לצערי פספסתי כמעט לגמרי את תקופת האטיטיוד וכשחזרתי לצפות, JBL היה אלוף ונדמה לי שטריפל H היה אלוף גם כן. ג'ון סינה בדיוק החל בפריצה הגדולה, אבולושן היו בתהליכי פירוק מתקדמים אבל עדיין היה מתח, התרגשות, סיפור או לפחות כך נדמה היום. מאז 2004 ועד היום , ההבדל העיקרי הוא אלו שאינם. אדי גררו, כריס בנואה, שון מייקלס (יבדל"א) , ג'ריקו ועוד. אלו היו נושאי הלפיד וטבעי שיפרשו ויפנו מקום אבל החלל עדיין לא מלא ועוד לא ראינו מתאבקים שיתנו את נשמתם עבור הביזנס כמו אלו שהוזכרו למעלה. סיכום העשור, משפט סיכום: העשור הראשון מסתיים עם מחסור רציני בשחקני נשמה ופיחות משמעותי ברמת התוכן. מקווה שהעשור הבא יהיה Ass kicking לעומת הנוכחי.

זה ישמע קודר

אבל העשור הזה יזכר לי הרבה בעיקר מגיפת המוות שתוקפת כ"כ הרבה מתאבקים.

למעלה