לא רוצה לגדול!!!

hasaroot

New member
לא רוצה לגדול!!!

לא, זאת לא עומדת להיות הצהרה על כך שאני פיטר-פן של שנות ה2000, גם לא חס וחלילה (חס וחלילה?!) עומד להתאבד, ואני גם לא אוהב בבב בבב בבב בבב בשר (אני כן..), זאת עומדת להיות הודעה על איך שההורים שלי מתנהגים אלי עכשיו. אני לא מדבר על ``שגיא, לך להוציא את הזבל`` או ``שגיא, לך לשטוף כלים`` או ``שגיא, תפריד לאבא שלך את הגבות`` (אף - פעם לא קרה...). אני מדבר על כך שבצורה נורא סאדיסטית ההורים שלי מכניסים אותי למשחקי מין מטורפים שלהם... כמה דוגמיות: א) אחותי (שגרה בחו``ל... :-( ...) מדברת עם סבא (סבא שלי בסלון) בטלפון. בינתיים אני ואמא שלי עומדים במטבח ומדברים, סבא שלי אומר לאחותי ``אני אצל איריס`` אמא שלי צוחקת על איך שהוא אמר את זה (כאילו זה לא הבית של הבן שלו..) אז אני אומר ``למה, מי ראש המשפחה? - את! מי דופק דברים בבית? - את!`` באותו רגע אמא שלי צוחקת ואומרת ``זה מה שאתה חושב...`` ממממממממגגגגגגגגגגעעעעעעעעעעייייייייייייללללללללללל!!!! ב) אבא שלי, אמא שלי ואני נמצאים במטבח. אבא שלי מציק לאמא שלי, אמא שלי אומרת ``אני אראה לך מה זה!`` אבא שלי עונה ``תעלי למעלה אני אראה לך מה זה, שגיא אל תענה לטלפונים``. איכסה!!!!!! וכל זה למה? בגלל שאני מספיק מבוגר? לא רוצה להיות מספיק מבוגר!!!!!!! habarnash שגיא

kirk hammet

New member
איכסה

הייתי מקיא במקום ............ הייתי בורח מהבית גועל נפש פשוט .... סלח לי על השפה אבל זה פשוט מה שזה הייתי אומר להורים שלי די כבר כמה אפשר

*may*

New member
חחחחח ענק

אבל מצד שני... גם ההורים שלך הם בני אדם.. לא?

תשמע

כרגע אכלתי וברגע שקראתי את ההודעה שלך הכל כמעט עלה לי למעלה. אבל אתה רוצה לשמוע משהו יותר מגעיל? אני תפסתי * פעמיים * את ההורים שלי באמצע...

אם זה מעודד אותך,

אני תפסתי את ההורים שלי עושים את הפלצנים, סו קולד האחים שלי.

hasaroot

New member
גם אני

תפסתי את ההורים שלי... זה די אירוני, הייתי בן חמש, היה לי סיוט והלכתי להורים שלי לישון איתם...... מאז יש לי עוד ועוד ועוד סיוטים..

AirOHead

New member
בלעעעעעעעעעעעעעעעעעע

זה מזכיר לי שחברה שלי סיפרה לי שאח שלה כל הזמן תופס את ההורים שלהם באמצע... בלעעעעע מסכן יהיו לו טראומות הייתי בורחת מהבית לא יודעת מה איכססססססססס

בלאונט

New member
הבריאה המודרנית - 1982

כן, אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלי עם ההורים שלי זה הצורך לגלות שהם בני אדם. האמת היא שאני מאמין שהם בעצם לא בני אדם, לא כמונו לפחות. אני חושב שהעולם נוצר בדיוק לפני 18 וחצי שנה, כשאני נולדתי, ואז באותה תקופה נולדו כולכם, אבל במקביל נכתבה היסטוריה שלמה, פוזרו יצורים מבוגרים ומוזרים (הורים) בכל רחבי כדור הארץ שהושתל להם (ולרבים שכביכול נולדו לפני הבריאה) זיכרון חלופי שדי מקביל להיסטוריה (למרות שיש כאלו שעדיין מכחישים שציפור הדודו הייתה כחולה - ציפורים לא כחולות!). הורים, הם לא בני אדם. תקציר התאוריה שלי לגבי הבריאה המודרנית. אבל הרבה פעמים שמעתי אצל חברים שההורים שלהם מתעסקים בדברים די נסטי. אני כלכך שמח שההורים שלי יודעים להסתיר דברים ממש ממש טוב (ולא חושבים שאני בוגר...)

אמא, איך באתי לעולם?

את השאלה הזו שאלתי לראשונה בגיל 5. אמא לא ידעה מה לענות. מה לספר לי? שהחסידה עשתה את זה? או שמא הדבורים והציפורים? לא ולא. אמא הייתה צריכה לספר לי שקר לבן. כן, כן, מסתבר שהרוח הספרותית עוברת בגנים. אמא שלי הביאה לי את המטאפורה של איך באתי לעולם, באמת, ולשאר האחים שלי היא סתם זיינה בשכל. ``אההה... אההה... באת מהברז!`` (מאוחר יותר כבר הבנתי איזה). אחי השני בכלל לא התעניין איך הוא בא, בגיל צעיר הוא למד לבד מצפיית יתר ב``עובדות החיים``. השלישי באמת בור ועם הארץ, לדעתי, הוא בן 9 כיום, ולדעתי, הוא עדיין חושב שהוא יצא מהקורן-פלייקס. אני זוכרת שכשהוא שאל את זה הייתי בת 11 או 12 בערך, ואמא חיוורת לגמרי מנופפת לי בידיה לשתוק. ``אההה... אתה מכיר את ההפתעות האלה של הקורנפלייקס? אז משם באת.`` ``מה, הייתי כזה קטן?`` ``כן, כן היית פיצי.`` והוא קנה את זה, לדעתי הוא בטוח בזה עד היום. בשלב כלשהו הגרסא של הקורנפלייקס השתנתה להפתעה מביצת השוקולד, אבל לדעתי את זה הוא כבר לא קנה, כי הוא דיי התפלא למה הוא קונה כל-כך הרבה ביצים, ומקבל רק גמדים קטנים מעץ או פאזלים מפגרים של הדרדסים. אני זוכרת את אותו פרק ב``קירק`` שראסל שאל את אחיו איך ילדים באים לעולם, ואז קירק חלם על ראסל בן 50, מתכוון ללכת עם אישתו לקבל ילד מהקשת-בענן... דווקא אהבתי את הפרק הזה. אגב, בכיתה ב` גיליתי איך ילדים באים לעולם, דיי כעסתי על ההורים שלי, בנסיון לא להקיא. אז איזה סיפור מכרו לכם? think floyd מיכל

Oi Vey Zmir

New member
אני לא בטוחה, אבל

אני לא זוכרת שמישהו סיפר לי אני גם לא זוכרת ששאלתי אבל אני מניחה שאיך שלא באתי אף אחד לא הזמין אותי מראש אה מיכל אם אני כבר עונה להודעה שאת כתבת אני רוצה להגיד לך משהו- אנחנו אותו גובה (אני 1.58 או 1.59) ואני ממש לא נועלת פלטפורמה להיות נמוכה זאת הצהרה. שאת נמוכה, כמובן. ``לא בחרתי לבוא לעולם לא בחרתי בשמי הפרטי`` אוי (אני אשתדל לא להשאיר יותר הודעות עד שנגמר לי המחזור. אני קצת לא קשורה)

Hell is beige

New member
אבא שלי רופא...

ולא סתם רופא... הוא גם פסיכיאטר... ככה שלא היתה לו בעיה לתת לי הסבר מפורט...

flowr..

New member
אני זוכרת ש..

כשהייתי בת 4 שאלתי את אמא שלי איך נהייתי, וידעתי שתינוקות באים מהבטן, שהבטן מתנפחת וכל זה.. אז, הגרסה של אמא שלי לאיך באים תינוקות לעולם:- צריך להתחתן, ואז, פתאום, אחרי שמתחתנים, נכנסים להריון (זה מה שלא ממש הבנתי, מהחתונה נכנסים להריון?..), ובסוף, אחרי 9 חודשים, הבטן נפתחת והתינוק יוצא, ואו שהבטן נסגרת מעצמה, או שעושים ניתוח בשביל לסגור את הבטן (ואגב, דווקא העניין של הבטן באמת קיים במציאות [ניתוח קיסרי].) אגב... בעניין של ``איך התינוק נולד``, האמנתי עד כתה ד`...

kirk hammet

New member
אני נשבע

שאני לא זוכר מה סיפרו לי .... נראה לי שגיליתי לבד ..... בטח הייתי בשוק ......

lowealpine

New member
ועל כך נאמר בסיינפלד....

``איזה טוב זה היה אם הייתי מגלה שאני ילד מאומץ, כי אז זה יעשה את ההורים שלי רק לחברים ממש ממש טובים``... למזלי, אף פעם לא תפסתי את ההורים שלי באמצע, וגם אף פעם לא שמעתי אותך מדברים על זה. נו טוב, אולי זה משום שאין להם חיים. ברצינות, אני לא חושבת שהם עדיין עושים את זה. טוב, איכס. אני אפסיק כעת לדבר על חיי הסקס של ההורים שלי... lowe

``הזדיינתי עם אמא שלך``

איזה תשובה יפה... זאת תהיה התשובה שלי אני חושב. מה הוא יגיד לי ?

שגיא....

בגלל שאתה בוגר אתה כבר יכול לדבר איתם על זה ולהגיד להם שזה לא מנומס ולא בריא פסיכולוגית בשבילך... ושאם הם לא יפסיקו אחר כך הם יצטרכו לשלם על כל השנים שבהם תהיה מטופל ע``י פסיכולוג:] אני אישית לא תפסתי ומקווה לא לתפוס אם ש מה לתפוס לא משנה ביי

flowr..

New member
אוי...

וזה אחד מהדברים שאני לא צריכה לסבול בגלל ההורים הגרושים שלי..

למעלה