לא רואה את התכנית עד ששיפרה לא תעוף די נמאסת!

לא רואה את התכנית עד ששיפרה לא תעוף די נמאסת!

די אני לא יכול לשמוע אותה יותר עם הדיבור המתנשא והקודח שלה, והשיחות נפש עם צבר די זה כבר עובר כל גבול אני לא יכול לראות את זה. מה הקטע של הצלמים כל הזמן מצלמים את שיפרה מה זה הדבר הזה . לאף אחד לא איכפת שהיית בציריך ובניו יורק ובשאר העולם את לא חשובה. שיפרה תעופי נמאסת ! העם דורש שיפרה הביתה !

RoGeR MaSoN

New member
כמה מילים גבוהות ומאוסות יש לאישה המתנשאת הזו

יצא מכל החורים כבר אי אפשר להקשיב יותר לנאומים שלה, חפירות כאלה לא יצא לי לראות מאז שהייתי במחצבת כפר גלעדי לא מזמן.

את צודקת

את מאוד מאוד צודקת אבל השפרוש המגעילה הזאות שתעוף לך (תקפוץ לך) אני שונא גם את שיפרוש הטיפשה תחזרי עלי גיא גרילר

shiri1707

New member
וואו

כמה שרשורים על שפרה וכמה שהיא נמאסה יש פה, לפי הפורום זה נראה שאם כולם היו מועמדים להדחה היום היא בטוח היתה עפה. ומדהים שבהתחלה דווקא היה נראה שהרבה אוהבים אותה, איך זה השתנה.

איילינר

New member
אהבו אותה וזה השתנה

כי היא חשה את עצמה ברמות שגורמות לאנשים לחוש בחילה כשהם שומעים אותה. עם כל הכבוד לאינטיליגנציה שלה ולרהיטות השפה שלה (וגם זה בספק לאור הציטוטים של עמיחי), היא מעוררת אנטגוניזם בסנוביזם שלה, במגלומניה שלה, ובשנאת האדם שלה. מדהים כמה שאנשים מתגלים במלוא כיעורם וכמה אנשים יכולים להטעות תחת מסווה של אינטיליגנציה ומילים יפות.... לפעמים האנשים הפשוטים, החמים, גם אם לא אינטיליגנטים במיוחד, מעוררים הרבה יותר אמפטיה ואהדה מאנשים כמו שיפרה... שמעוררת אצלי ואצל רבים רק גועל. הבחורה לא קוראת את התמונה בכלל... מה שנקרא אינטיליגציה בגרוש... כי אם הייתה קוראת את התמונה הייתה מבינה שאנשים מעדיפים אנשים חמים, כנים וטובי לב... ולא אנשים שיש להם דיעה פילוסופית על כל עניין ועניין ושאין בהם שום טוב לב ושום חמלה כלפי בני אדם. אז... שתמשיך לעטוף את עצמה במילים יפות... צירופי לשון באנגלית מתנשאת וניסיונות הסתה מעוררי רחמים. בקצב הזה... תמצא את עצמה בחוץ מהר מאד! (וטוב שכך) מסתבר, שבסוף הפרצוף האמיתי יוצא! אי אפשר יותר מדי להעמיד פנים... מה שעצוב הוא שאין לה מודעות עצמית בגרוש.... היא לא מבינה כמה רעה נראית הפרזנטציה שלה...

נועה21

New member
למי שיש פייסבוק - תצטרפו לקבוצה שקוראת להדיחה

יש קבוצה בפייסבוק משהו כמו - "האגודה לסילוקה של שפרה מבית האח הגדול". תצטרפו, ביומיים האחרונים הם הצטרפו משום מה הרבה אנשים

ציקום

New member
בגלל אנשים כמוך הרמה של התוכנית ירד

ירדה נמוך ,אין צורך שתראה.

nuno12

New member
אל תכתבו - תצטרפו לעצומה

תחתמו - חשוב אולי האח הגדול יכניס אותה לסוויטה פעם שלישית ומשם הרצפה תבלע אותה אגב - מי ששם לב - בסוויטה היא הרביצה ארוחה כמה דקות אחרי שהרביצה משהו בחוץ כנסו לעצומה

ח מ ס ה

New member
שפרה=צפיה קשה!!

לא צופה כבר כמה שעות. לא מסוגלת לשמוע יותר את הקול של שפרה ואת החפירות המשעממות שלה. חבל שהעורכים בוחרים לשדר דווקא את שיחות השעמום ובדיחות הקרש היבשות שלה עם צבר, הם מאבדים רייטינג. צאו מהסרט - כלום לא יתפתח בין 2 היבשים הללו. אני לא מאמינה שבתחילת הדרך ממש אהבתי אותה. היא השניאה את עצמה על הצופים במו ידיה! לילה טוב

redflower1

New member
מה קרה שמראים לנו את שיפרע המשעממת בלי סוף?

כל פעם שאני מעבירה לערוץ20 רואים את הגברת בלון נפוח וצבר המיובש, וליאון הנדבק, נמאס.

דודויו

New member
אני מסכים

נמאס לשמוע על סיפורי סבתא שלה.... יושבת סוגרת ומרכלת על כל העולם ואישתו.

למעלה